Jana Pomichálková Fürstová, dentální hygienistka, hygienista Praha

Dentální hygienistka, hygienista Více

24 návštěv profilu během 30 dní

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3, Praha 3 , Praha
DH Centrum

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V roce 2009 jsem dokončila studium na Vyšší odborné škole zdravotnické v Ústí nad Labem. Pravidelně se zúčastňuji přednášek v oboru dentální hygieny a...

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem, Palachova 35

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

1 890 Kč

1 220 Kč

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Je ta nejlepší z těch co jsem vyzkoušela .... moc ráda ji doporučím dalo by se říci že se vždy těším

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Do ordinace jsem šla na čas. Paní doktorka je velmi milá, šikovná a pečlivá. Vše dokonale vysvětlila. Platba lze hotově i kartou.

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Pečlivé a citlivé ošetření. Nejdůkladnější, co jsem kdy absolvoval. Doporučuji. .

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum Air Flow

Super, profesionalita, sympatie, prostředí, hezký výhled z budovy, bezbariérový přístup atd, atd, atd

*Jsem velmi spokojená
*Krasné a moderní prostředí
*Rychlá doba objednání
*Skvělá komunikace
*Platba kartou i hotově

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Největší spokojenost, velmi příjemné a profesionalní ošetření. Ráda budu dodržovat všechna doporučení a ráda opět k paní Fürstové pujdu.

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Skvělý profesionální a lidský přístup, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Je vidět, že paní Fürstová dělá svou práci s láskou. :-)

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Všechno v pořádku. Ordinace krásná, nová čistá.. termin jsem dostala hned, myslim, tyden nebo 10 dní. Komunikace v pořádku. Vše mi bylo vysvětleno, ukázáno.. platba hotově nebo kartou.. trošku problém s parkováním, ale nakonec se podařilo.. za 80,- hned vedle vchodu do budovy. Za pul roku, přijdu zas! Děkuji

Š
Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Vše super, naprostá spokojenost. Profesionální péče i přístup. Určitě můžu doporučit. 100% přijdu znovu

Umístění: DH Centrum Dentální hygiena 60 min.

Vše profesionálně na úrovni, maximální spokojenost, vždy se těším na hygienu, která mi pomůže k prevenci proti paradentoze a vzhledem k věku oddálení potřeby třetího chrupu

Ukončené školy

Ceny ZnamyLekar.cz