Jana Peterková, pediatr Brno

Jana Peterková

Pediatr Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Halasovo náměstí 1, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme chodili se synem 2 a půl roku, odcházíme kvůli stěhování. Paní doktorka i sestřička byly vždy moc milé a povzbudivé. Když syn po narození hned nepřibíral a na první kontrole měl nižší váhu než při propuštění z porodnice, nijak to nehrotila a nenunutila hned příkrmy, uklidnila mě, že se to běžně stává a pozvala nás na převážení. S oddálením očkování neměla žádný problém. Také neočkovala ve velkých vedrech a vždycky brala ohled na to, jestli není zrovna nachlazený. Ordinační dobu má rozdělenou pro nemocné a pro zvané. Když přijdete s nemocným miminkem, sestřička vás pozve čekat do další místnosti, aby miminko nebylo mezi nemocnými. A má moc pěknou čekárnu se spoustou hraček. Markéta Šedová


E
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka má lidský přístup, vždy poradí a zároveň nechává prostor pro názor rodiče. Rádi sem chodíme, syn si tu vždy hraje a paní doktorky se nebojí.


M
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, malá má zdravotní problémy už od 2 měsíců života, nikdy nic nezanedbala, spíše naopak, Výborná informovanost i co se týče očkování.


K
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla s dcerou 9.let . Ale poslední tečka byla když jsem přišla k paní doktorce v pátek a řekla jí , že dcera má pátý den vysoké teploty a paní doktorka si jí poslechla přes několik vrstev oblečení a řekla , že jí nic není.To byla celá léčba. Hned v sobotu jsme skončily na POHOTOVOSTI S ANTIBIOTIKY. A to bylo mé velikánské rozhodnutí , že u paní doktorky KONČÍME. Váhala jsem dlouho , ale taková léčba nevede k ničemu. Vím , že paní doktorka je milá , usměvavá , hodná, ale léčení veškeré žádné tak akorát ty tekutinky a paralenek.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nevím, osobně jem s dětma u doktorku 7let a zdedily jsme ji po tatkovi, ja osobně se nemužu stěžovát, ale stát se může cokoli a nikdo nejsme neomylni. A když se podivate na hodnoceni ostatních lekářu tak jsou na tom stejně. Doktoři jsou stejné lídi jako my a pokud vím nikdo není dokonaly a všechny děláme chyby. Knobližci


U paní doktorky jsem byla s dětma čtyři roky a nyní jsme se rozhodli pro změnu pediatra. Důvod by se dal shrnout slovy - ztráta důvěry a nedůsledná péče. Nejprve bych ale ráda souhlasila s názorem, že paní doktorka je příjemná, ochotná a snaží se vždy vyjít vstříc. Bohužel pro léčbu dětí to ale nestačí. Uvedu příklad, který se v obměnách opakoval a vysvětluje naše stanovisko "nedoporučuji". K p.doktorce jsem přišla se synem po třech dnech neklesajících vysokých horeček (přičemž horečky jsme sráželi paralenem a nurofenem) a kašlem. Bylo to navíc před víkendem, takže jsem čekala,že zkusíme zjistit pomocí CRP nebo moče, z čeho horečky pramení, nejen,že toto p.doktorka nenevrhla, ale poslechla si syna přes dvě vrstvy oblečení a poslala nás domů s tím, že máme dále horečky srážet a uvidíme v pondělí. o pár hodin později jsme ale jeli do Dětské nemocnice, kde si syna řádně poslechli ("naholo") a závěr (i z odebrání vzorku moči) byl - spasmický zánět průdušek, prostě ten nejhorší možný průběh tohoto zánětu a okamžitě mu byly nasazeny antibiotika. To,že se za pár hodin může zánět průdušek vyvinout - to vím a p.doktorce bych to nezazlívala. ale poslech přes oblečení (opakovaný) a nevyžádání vzorku moči nebo CRP při tak vysokých horečkách, to opravdu považuji minimálně za nedůslednou péči. K.U.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


spokojenost nade vše Hájkovi


PRYČ!!! paralenek a tekutinky!!! to říká už 15 let. lidi odešli - zanedbání mononukleozi, trombozi a jiné další případy jen mojich nejbližších. a to neni všechno. s miminkem bych sem nikdy nevlezla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Skvělá pediatrička. Velice ochotná, pečlivá, snaží se zodpovědět každý dotaz - pokud si není jistá, přizná to a do příště dohledá. Také je velmi obětavá, poradí a přijede i mimo ordinační hodiny. Vystupování má příjemné, jak zde již psali jiní, usměvavá, milá..souhlasím a mohu vřele doporučit.


A

Chodím s dětmi k této paní doktorce už více než 3 roky - paní doktorka je usměvavá, má příjemné jednání a velice ochotně poradí i po telefonu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti