Adresa

Psychiatrická ambulance
Jugoslávská 13, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil
Umístění: Psychiatrická ambulance Pacient

Pani doktorka je velice ochotna, empaticka a po odborne i lidske strance nejlepsi. Pacientovi se venuje na 100% a to i na ukor sveho casu. Pacientovi pozorne nasloucha a hleda nejlepsi reseni lecby. Vse vysvetli, poradi a hlavne pomuze. Nikdy zadneho pacienta neodbyde. Ona neni doktorem, ktery jen pise recepty.

L
Ověřený profil

k paní doktorce docházím již 4.rokem a velmi mi pomohla a pomáhá i nadále...v případě akutního problému je ochotna vzít i neregistrovaného pacienta na počkání nebo po své pracovní době..je velice vstřícná, obětavá, sympatická a vzdělaná...doufám, že bude žít věčně a nikdy neodejde do důchodu, i když už "přesluhuje řadu let"..

D
Ověřený profil

Nejsem přímo pacientem paní doktorky, nicméně za její obrovskou vstřícnost a pomoc pro moji maminku musí smeknout klobouk. Byť měla plno a nové pacienty nepřijímá, byla ochotna maminku příjmout v její nelehké životní situaci a nyní se jí snaží ze všech sil pomoci. JG


V
Ověřený profil

Jsem jejím pacientem několik let. Občas mám výkyvy a v té chvíli vždy pomůže, poradí a věnuje se na 100%. Mohu jen a jen doporučit. Je to kapacita.


Ověřený profil

Paní doktorka pouze ordinuje léky a dobře si vydělavá.Byl jsem jejím pacientem 15 let.Za tuto dobu mi nedokázala doporučit ani jednoho psychologa. i když sem ji opakovaně o toto žádal.Používá rodná č. rodinných příslušníků pacientů, která vymámmí podvodem z jí důvěřujících nemocných.Většinou to zdůvodňuje nákladnou léčbou(léky prý potřebuje rozepsat, protože dostává od pojišťoven na půl roku pouze určitou částku, která náklady na léky nepokryje). Její lékařské úkony účtuje pojišťovnám vždy v nejvišší možné hranici a občas si vymyslí nějakou telefonickou konzultaci.
Doporučuji všem jejím pacientům, aby si nechali udělat výpisi ze svých pojišťoven a těm kteří jí dali k dispozici rodná čísla svých blízkých to na pojišťovně nahlásit.


Paní Dr., je Dr. s velkým D. Zná perfektně svůj obor, dle mě je kapacita! Ochotná, pomáhá i mimo pracovní dobu!. Jsem u ní několik let a bez ní bych asi nežila! Doporučuji!:-)


Naprosto perfektní paní doktorka, která zá skvěle svůj obor, a co je také důležité, je vždy pozitivně naladěna. Zřejmě proto má tak vytíženou kapacitu. Takový člověk se dnes už jen tak nevidí.


spolehlivá, ochotná, obětavá


Jsem pacientem paní doktorky a musím konstatovat, že své profesi rozumí a vždy mi pomohla. Přístip na výborné úrovni, neodmítá a pomůže i mimo objednací dobu.


S

Paní doktorka je výborná lékařka s mnohaletou zkušeností v oboru psychiatrie. Je velmi příjemná, milá, má velmi pěkný přístup k pacientům.Kéž by takových lékařů bylo co nejvíce! Mohu ji vřele doporučit jiným!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu