MUDr.

Jana Novotná verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Psychiatrická ambulance

Jugoslávská 13, 61300 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• N
    Umístění: Psychiatrická ambulanceSlužby: Pacient

Pani doktorka je velice ochotna, empaticka a po odborne i lidske strance nejlepsi. Pacientovi se venuje na 100% a to i na ukor sveho casu. Pacientovi pozorne nasloucha a hleda nejlepsi reseni lecby. Vse vysvetli, poradi a hlavne pomuze. Nikdy zadneho pacienta neodbyde. Ona neni doktorem, ktery jen pise recepty.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Alena Dvořáková
    Alena Dvořáková

Petra Vernerová
    Petra Vernerová

Petra Tesaříková
    Petra Tesaříková
    Zábrdovická 3, Brno
    Moje skúsenosti s psychiatrami sú pomerne malé, ale pani doktorka je nesmierne príjemná, ľudská a profesionálna.… Více

Zuzana Vlčková
    Zuzana Vlčková
    Zábrdovická 3, Brno
    Paní doktorku jsem zažila jako velmi empatickou a vnímavou doktorku, která mi byla neocenitelnou oporou. Je velmi… Více

Jana Tomanová
    Jana Tomanová
    Ponávka 2, Brno
    Paní doktorka není zrovna moc příjemná, myslím si ale, že ve své specializaci je odbornice. Je vždy pečlivá, vyžádá… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• N
      Umístění: Psychiatrická ambulanceSlužby: Pacient

• L

k paní doktorce docházím již 4.rokem a velmi mi pomohla a pomáhá i nadále...v případě akutního problému je ochotna vzít i neregistrovaného pacienta na počkání nebo po své pracovní době..je velice vstřícná, obětavá, sympatická a vzdělaná...doufám, že bude žít věčně a nikdy neodejde do důchodu, i když už "přesluhuje řadu let"..

• D

Nejsem přímo pacientem paní doktorky, nicméně za její obrovskou vstřícnost a pomoc pro moji maminku musí smeknout klobouk. Byť měla plno a nové pacienty nepřijímá, byla ochotna maminku příjmout v její nelehké životní situaci a nyní se jí snaží ze všech sil pomoci. JG

• V

Jsem jejím pacientem několik let. Občas mám výkyvy a v té chvíli vždy pomůže, poradí a věnuje se na 100%. Mohu jen a jen doporučit. Je to kapacita.

• Paní doktorka pouze ordinuje léky a dobře si vydělavá.Byl jsem jejím pacientem 15 let.Za tuto dobu mi nedokázala doporučit ani jednoho psychologa. i když sem ji opakovaně o toto žádal.Používá rodná č. rodinných příslušníků pacientů, která vymámmí podvodem z jí důvěřujících nemocných.Většinou to zdůvodňuje nákladnou léčbou(léky prý potřebuje rozepsat, protože dostává od pojišťoven na půl roku pouze určitou částku, která náklady na léky nepokryje). Její lékařské úkony účtuje pojišťovnám vždy v nejvišší možné hranici a občas si vymyslí nějakou telefonickou konzultaci.
      Doporučuji všem jejím pacientům, aby si nechali udělat výpisi ze svých pojišťoven a těm kteří jí dali k dispozici rodná čísla svých blízkých to na pojišťovně nahlásit.

• Paní Dr., je Dr. s velkým D. Zná perfektně svůj obor, dle mě je kapacita! Ochotná, pomáhá i mimo pracovní dobu!. Jsem u ní několik let a bez ní bych asi nežila! Doporučuji!:-)

• Naprosto perfektní paní doktorka, která zá skvěle svůj obor, a co je také důležité, je vždy pozitivně naladěna. Zřejmě proto má tak vytíženou kapacitu. Takový člověk se dnes už jen tak nevidí.

• spolehlivá, ochotná, obětavá

• Jsem pacientem paní doktorky a musím konstatovat, že své profesi rozumí a vždy mi pomohla. Přístip na výborné úrovni, neodmítá a pomůže i mimo objednací dobu.

• S

Paní doktorka je výborná lékařka s mnohaletou zkušeností v oboru psychiatrie. Je velmi příjemná, milá, má velmi pěkný přístup k pacientům.Kéž by takových lékařů bylo co nejvíce! Mohu ji vřele doporučit jiným!!!