MUDr.

Jana Novotná verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Psychiatrická ambulance

Jugoslávská 13, 61300 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• L

k paní doktorce docházím již 4.rokem a velmi mi pomohla a pomáhá i nadále...v případě akutního problému je ochotna vzít i neregistrovaného pacienta na počkání nebo po své pracovní době..je velice vstřícná, obětavá, sympatická a vzdělaná...doufám, že bude žít věčně a nikdy neodejde do důchodu, i když už "přesluhuje řadu let"..

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petra Vernerová
    Petra Vernerová

Petra Tesaříková
    Petra Tesaříková
    Zábrdovická 3, Brno
    Moje skúsenosti s psychiatrami sú pomerne malé, ale pani doktorka je nesmierne príjemná, ľudská a profesionálna.… Více

Alena Dvořáková
    Alena Dvořáková

Zuzana Vlčková
    Zuzana Vlčková
    Zábrdovická 3, Brno
    Paní doktorku jsem zažila jako velmi empatickou a vnímavou doktorku, která mi byla neocenitelnou oporou. Je velmi… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L

• D

Nejsem přímo pacientem paní doktorky, nicméně za její obrovskou vstřícnost a pomoc pro moji maminku musí smeknout klobouk. Byť měla plno a nové pacienty nepřijímá, byla ochotna maminku příjmout v její nelehké životní situaci a nyní se jí snaží ze všech sil pomoci. JG

• V

Jsem jejím pacientem několik let. Občas mám výkyvy a v té chvíli vždy pomůže, poradí a věnuje se na 100%. Mohu jen a jen doporučit. Je to kapacita.

• Paní doktorka pouze ordinuje léky a dobře si vydělavá.Byl jsem jejím pacientem 15 let.Za tuto dobu mi nedokázala doporučit ani jednoho psychologa. i když sem ji opakovaně o toto žádal.Používá rodná č. rodinných příslušníků pacientů, která vymámmí podvodem z jí důvěřujících nemocných.Většinou to zdůvodňuje nákladnou léčbou(léky prý potřebuje rozepsat, protože dostává od pojišťoven na půl roku pouze určitou částku, která náklady na léky nepokryje). Její lékařské úkony účtuje pojišťovnám vždy v nejvišší možné hranici a občas si vymyslí nějakou telefonickou konzultaci.
      Doporučuji všem jejím pacientům, aby si nechali udělat výpisi ze svých pojišťoven a těm kteří jí dali k dispozici rodná čísla svých blízkých to na pojišťovně nahlásit.

• Paní Dr., je Dr. s velkým D. Zná perfektně svůj obor, dle mě je kapacita! Ochotná, pomáhá i mimo pracovní dobu!. Jsem u ní několik let a bez ní bych asi nežila! Doporučuji!:-)

• Naprosto perfektní paní doktorka, která zá skvěle svůj obor, a co je také důležité, je vždy pozitivně naladěna. Zřejmě proto má tak vytíženou kapacitu. Takový člověk se dnes už jen tak nevidí.

• spolehlivá, ochotná, obětavá

• Jsem pacientem paní doktorky a musím konstatovat, že své profesi rozumí a vždy mi pomohla. Přístip na výborné úrovni, neodmítá a pomůže i mimo objednací dobu.

• S

Paní doktorka je výborná lékařka s mnohaletou zkušeností v oboru psychiatrie. Je velmi příjemná, milá, má velmi pěkný přístup k pacientům.Kéž by takových lékařů bylo co nejvíce! Mohu ji vřele doporučit jiným!!!