Řezáčova 1, Brno
CHIRONAX INVEST, s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: CHIRONAX INVEST, s.r.o.

Úžasná paní doktorka, odborník na svém místě. Nic jí není zatěžko. Vřele doporučuji. Kdyby tato republika měla více takových lékařů... S.K. Brno

Umístění: CHIRONAX INVEST, s.r.o. revmatologická konzultace

Dnes jsem navštívila paní Mudr . Muronovou a chtěla bych ji poděkovat za její čas a zájem odborníka . Velmi profesionální.a vstřícný přístup se kterým se poslední dobou ve zdravotnictvi nesetkavam . Velmi pěkně děkuji paní doktorko . Kopackova Dagmar , Břeclav

Umístění: CHIRONAX INVEST, s.r.o.

Pani doktorka je skvělý a pečlivý diagnostik , který včas rozpozná a pečlivě se zamýšlí nad problémy pacienta . Již mnohokrát mi pomohla i tam , kde někteří lékaři problém podcenili. .Paní doktorko mnohokrát děkuji a jsem ráda , že mohu být Vaší pacientkou .. Anna Komůrková

Velice ochotná a pečlivá doktorka, vše mi vysvětlila a neskutečně mi při velkých bolestech pomohla. Vysvobodila mě z trápení, tudíž ji ráda doporučím i ostatním pacientům .

Velice milá a pečlivá paní doktorka. Komplexně vše zhodnotí, snaží se najít příčinu. Vše podrobně vysvětlí. I sestřička je milá a perfektně odebírá krev. Hodnotím jen kladně a doporučuji.