Interní ambulance

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
Privátní internista
Horníkova 34, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vyhledala jsem ji po 10 letech se svou 92 letou babičkou, aby ji zkontrolovala a případně upravila léky, neboť je brala celých 10 let stejně a nikdo neměl zájem ji vidět a cokoli pro ni udělat, ani naše obvodní lékařka, která staré lidi nenavštěvuje a ordinuje pro ně přes telefon. Paní internistku zajímaly jen anamnestické údaje o rodičích a sourozencích, což je-vzhledem k věku-už nezjistitelné. Na babičku se ani nepodívala. Při natáčení EKG jí pořád z babičky odskakovaly přísavky, přesto pak prohlásila, že má srdce jako zvon a že nám v pohodě dožije stovku. Doporučila pokračovat v zavedené léčbě-9 léků ráno, 4 v poledne a 2 večer. Babička zemřela za 7 měsíců. Už bych se starým člověkem k této paní doktorce nikdy nešla.

Z nemocnice mě poslali k mému praktickému lékaři, aby mi provedl předoperační vyšetření. Ten však vyšetření odmítl že jsem více nemocen, než ostatní...a poslal mně k této paní doktorce. Ta se mně velice ochotně ujala, přestože neměla přímé doporučení k vyšetření. Velice ochotná, příjemná. Zeptala se na všechny choroby z dětství a závažné choroby rodičů. Doporučuji.

Kromě "povinných" otázek předoperačního vyšetření žádná další informace nebo doporučení a to i přes dotazy. Žádný komentář k výsledku vyšetření nebo zájem o pacienta.
Byla to první návštěva u paní doktorky a možná neměla svůj den, proto pouze "Nedoporučuji". Jinak by bylo hodnocení "Velmi slabý".

S paní doktorkou jsem zpokojen,léčím se u ní 8 let.

Nedoporučuji.Nic nevysvětlí.Při příchodu s diabetem jsem neobdržel žádné poučení,dieta,zaklady.Prostě nic.

Prostě a jednoduše - super lékařka!!!