Praktický lékař stomatolog, LSPP
U pošty 9, Přerov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař stomatolog, LSPP Jiný

Výborná paní doktorka takových lékařů by mělo být víc

Tato paní by podle mého názoru neměla zubařinu vůbec dělat. Změnila jsem zubaře kvůli přestěhování do jiného města a teď lítám po doktorech a platím tisíce za věci, které ona vůbec neřešila. Ona problém neléčí a neřeší ho, raději vám zub vytrhne a je zameteno. Na to, že jsem si u ní stěžovala, že mi šíleně pořád krvácí dásně, mi bylo řečeno, ať si pořídím měkčí kartáček-měkčí curaprox co používám, už neexistuje... U nového zubaře jsem podle RTG snímků zjistila, že pod 2 ze 3 plomb mám zánět, že jsou plomby špatně udělané, zanícené celé dásně a odchlipují se mi krčky. Natož že jsem velmi na tohle opatrná a chodím na kontroly každých 6 měsíců, tak jsem přešla k někomu jinému a nestačila jsem se divit, co jsem se všechno dozvěděla, když jsem viděla ty snímky. Připadala jsem si jak největší špína, která se o své zuby vůbec nestará. Nový zubař se mi věnoval jak nikdo jiný, RTG snímky mi ukázal na obrazovce a vysvětlil mi, co jak má být, co je špatně a proč to tak je, dlouho jsme seděli a všechno si vysvětlili. Proč to u někoho jde a u ní ne? Ona je dobrá jen pro lidi, kteří nemají žádný problém, ale jakmile problém nastane, neumí se o to postarat. Čeká mě dlouhá a hodně drahá cesta, jenom proto, že ona to má všecko v paži. Tleskám MUDr. Kunetkové a děkuji.

U

Paní doktorka Kunetková je podle mého názoru dobrá, přišel jsem k ní náhodou a jsem rád, protože mi zachránila zuby před paradentozou, kterou bývalý zubař neviděl. Jediným mínusem je často velmi dlouhá čekací doba.

Paní doktorka mě zachráníla!
Protož mám strah ze stomatologů a čekalo mě trhání zubů, tak jsem pátrala, kdo umí v Přerově dobře trhat! Ke své zubařce jsem nechtěla, a tak jsem dostala typ na paní doktorku Kunetkovou! Jsem velmi spokojená. Mám ven 2 horní osmičky a ještě přeplombované 2 šestky. Paní doktorka vše dělala v lokálním umrtvení, jen velmi málo jsem cítila. Ještě mi pomohla odhalit začínající paradontózu a nasměrovala mě na vyšší pracoviště! Jsem ji velice zavázaná a vděčná! Jsem ráda, že je v přerrove lékař, stomatolog, jako je ONA!

Kvůli takové doktorce se u mě vytvořila naprosto zbytečná fobie ze stomatologů. Vůbec se mnou nekomunikovala, a to dokonce ani na mé naléhání. Moje bolest ji vůbec nezajímala. Když jsem jednou bolestí už ucuknul, nadala mi. Mohla mi totiž ublížit, což ale nebyla moje chyba. Vyhledal jsem si tak jiného stomatologa a rozdíl v lidském přístupu je neuvěřitelně velký. Pokud bych tedy neznal jiného stomatologa, dal bych neutrální až slabý. Z důvodu ale toho, že jsem poznal jiného stomatologa a navíc velmi dobrého, jsem nucen dát velmi slabý, protože si myslím, že dobrý lidský přístup by měl být samozřejmostí, poněvadž pacient je pořád zákazníkem, tudíž pánem, nikoli naopak.

K paní doktorce chodím již 10 let. Zpočátku jsem s ní byla velice spokojená, ale poslední 2 roky to s ní jde z kopce. Její práce je čím dál méně kvalitní a paní doktorka čím dál víc nevrlá a surová. Roky, kdy jsem ji všude vychvalovala, jsou pryč. Jen mě mrzí, že jsem k ní poslala pár lidí, kteří jsou nyní stejně nespokojeni jako já.

tak tohle je ta nejhorší lékařka, normálně bych jí sebrala plat...
před rokem jsem k ní přišla, že mě bolí zub, kaz ,,odvrtala" zub bolel dál. Dnes jsem šla k zubaři, (jinému), a ten na mě hleděl, kdo že mi dělal tu plombu, jak ji mám dlouho, že mi leze cement apod... a zub v strašněm stavu, kaz prý neodvrtala celý, kazilo se to dál a mám to prohnilé až do dřeně. takže mi půl hodiny čistil kanálky, musel je rozšiřovat, několikrát, neustále se k nim nemohl dostat...naštěstí jsem měla injekci, takže nic nebolelo, jen když jsem po tom odcházela říkal, že bez injkece bych trpěla jak kůň... takže doporučuju k této doktorce nechodit, její ošetření je na otravu krve...

K paní doktorce chodím od doby, co jsem opustila dětskou zubařku. Působí sice trochu přísně, ale dotazy zodpoví. Delší čekání vzniká tím, že je paní doktorka pečlivá a zahlcena pacienty, jelikož patří k těm nejlepším. A kdykoliv chci i pro sebemenší vrtání znecitlivět, nemá s tím problém.

K paní doktorce jsem až do poslední návštěvy chodila s klidem. Až poslední návštěvou se vše zkazilo, Přišla jsem s bolavým zubem, o kterém řekla, že je v něm kaz, jako Brno a začala vrtat.Bez umrtvení bez ničeho, vím, že se běžně při vrtání nedává a taky s tím souhlasím, ale při velkých kazech už se prý dávat musí. Odvrtala mi většinu zubu, nacpala tam plombu. Po odchodu z ordinace minimálně polovina plomby vypadla a zubeb bolel ještě minimálně týden.

jsem spokojená už 10 let