Praktický lékař pro dospělé
Příborská 27, Ostrava

Já k paní doktorce chodil před 12. lety, než jsem z republiky odjel. Ze svých zkušeností mohu říct, že patřila k tomu málo pozitivnímu, nač z této země vzpomínám. Fascinovalo mne, že si našla čas na osobní hovor a neklepala významně na hodinky. Já vím, ani pro mně není nic příjemného sedět v čekárně na konci řady i několik hodin, ovšem pro pacienta je vlídné slovo vždy důležité.

Chodíli jsme kní celá rodina.Minulý týden maminku chytil žlučník ale v nemocnici se zjistilo že to nebyl žlučník ale prasklo jí slepé střevo.Mého otce potiihla mozková mrtvice ale paní doktorka vyhodnotila nehybnost levé strany jako že jen špatně ležel.8.9.2011 na mrtvici zemžel.Má sestra se léčila u ni na migrénu ale kterou ženskou nebolí hlava.Zemřela na mozkové aneurisma1.6.2011.

Jako lekarka mi prijde uplne k nicemu potrebovala sem doporucenku k lekari(ortoped) poslouchala sem asi pul hodiny ze za to muze antikoncepce ze bych ji mela prestat brat ze kdyz me partner miluje mel by nas umet chranit pred otehotnenim. Ani nemluvim o tom pichani do ucha vnutila mi to ale nastesti mi rekla ze to je jako zadarmo jako uvitaci darek. Nevim jestli je to po jehlickach normalni ale bylo mi 2 dny zle.Nanestesti nejsem nemocna takze ji vidam jednou do roka. Jen se desim co me ceka zitra musim jit na vstupni prohlidku do zamestnani -.-

K paní doktorce chodím již řadu let, myslím, že její přístup je velmi lidský, jsem spokojena. Vždy na můj problém nalezne řešení a odhalí příčinu, což se mi u jiných lékařů nikdy nestalo. Pokud někdo zastává názor, když nepolykám antibiotika-nejsem léčen, ať se obrátí na jiné lékaře, kteří vám preventivně napíšou recept už ve dveřích, aniž by se snažili podrobněji zjišťovat váš stav! V takových oridinacích ani pacienti nemusí čekat, neb to jede jako na běžícím páse. Na každou diagnózu stejný lék! Kdo chce kam, pomožme mu tam! Všichni mají svobodnou volbu.

Nemám s paní doktorkou problém. Léčí "selským rozumem" a necpe do mě miliardu pilulek....

Všem doporučuji, vyhnout se této ordinaci obloukem!!!!!! Ten kdo má rád hodinové čekání v čekárně a následný 20-30 min monolog - ten je u té správné osoby. K paní doktorce by měl chodil člověk zdravý, protože pokud má někdo jakékoliv obtíže, může mu být návštěva v této ordinaci životu nebezpečná. Pro p. doktorku Konopáčovou je naprosto nadlidský úkol správně vyplnit jakýkoliv administrativní formulář. Naopak se vyžívá ve vnucování svého názoru, ať už se to týká homeopatik, rozpichování jehličkami, či psychologický rozbor. P. doktorka je velmi pokroková - což jsem měla možnost poznat na vlastní kůži - ten kdo měl představu, že proti virové hepatitidě typu B je očkování třídávkové, je na omylu. Paní doktorce nedělalo žádné problémy mě naočkovat pouze jednou a tvrdit, že jsem naočkovaná :) a když máte opravdu závažný problém, tak vás bez jakéhokoliv vyšetření a doporučení pošle rovnou do nemocnice se slovy - sem vůbec nechoďte - pravděpodobně se obává nést zodpovědnost za určení diagnózy.

Jsem sice bývalou pacientkou paní doktorky Jany Konopáčové,ale nikdy nezapomenu na její vždy profesionální,milý,lidský,chápavý,obětavý přístup a léčbu,jak klasickou, tak homeopatickou!!!!!
Byla jsem spokojenou její pacientkou a mohu ji vřele doporučit!!!!!!!

Jsem velice spokojená, vždy jsem se setkala s profesionálním přístupem.

Paní doktorka je velice kvalitní lékařka, chodím k ní přes 5 let a jsem velice spokojen. Používá i alternativní medicínu, což považuji za velké plus.

Paní doktorku mohu vřele doporučit, je to člověk velice vstřícný. Na rozdíl od jiných lékařů je schopna nabídnout i alternativní formy léčby, což oceňuji.Člověk není odkázán jen na chemické léky, kterými si zanáší organizmus. Myslím,že dnešní doba si přímo žádá tyto alternativní přístupy. A člověk, který je inteligentní a chce udělat něco dobrého pro sebe a své blizké vyhledává tyto cesty. Mám s homeopatickou léčbou velmi dobré zkušenosti a vím, že je to nejlepší cesta pro budování imunity a vyřešení zdravotních problémů, bez vedlejších učinků. Proto jsem ráda, že takoví lékaři existují.