Zahradníkova 2/8, Brno
Psychiatrická ambulance

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické konzultace

Paní lékařka je skutečný profesionál. V čekárně si sice počkáte, ale jako každý dobrý lékař, má zkrátka paní doktorka spoustu pacientů, kterým se patřičně věnuje. Mně osobně pomohla v těžkých chvílích, našla řešení mé situace, za které jsem jí moc vděčná. Nyní už ordinuje jen 2x týdně, předpokládám tedy, že nové pacienty už nepřijímá.

Umístění: Psychiatrická ambulance

Pani doktorka je empatická a vstřícná. Jsem rád, ze jsem u ni a ze me prijala mezi sve pacienty, kterych ma jiste radu.

Paní doktorka se opravdu saží maximálně pomoci, kéž by bylo víc takových doktorů, je prostě asi nejlepší z celé řady psychiatrů co jsem poznal. Děkuji jí že se mě ujala v kritické situaci.Petr

Vstřícná a trpělivá

velmi vstřícná ...

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.

Ve chvíli kdy se ocitnete v ordinaci, získáte zcela oprávněný pocit, že jen Vy, Vaše problémy a snaha pomoci jsou středobodem myšlení a úvah paní doktorky. Skvělá sestřička jako bonus !!!

Bohužel se musím ohradit proti POUHÉMU "Doporučuji", protože paní doktorka je skutečně nejlepší. Proto je toto hodnocení ze stejné IP Adresy, jako předchozí hodnocení! Paní doktorka je milá, trpělivá a hodná lékařka, která vždy volí to nejlepší řešení (i nad rámec svého času) pro pacienty. Její bystrý, citlivý a chápavý přístup k nemocným je opravdu pro nás pacienty velmi důležitý. Jsem si jistý, že i ostatní, stejně jako já odcházíme z ordinace doslova nabiti její energií, pochopením pro naše problémy, s vědomím, že v tuto chvíli zde byla jen pro nás. Dalším výčtem vlastností, které z ní dělají opravdovou osobnost je její cit, intelekt, skromnost a především lidskost, která z ní přímo vyzařuje. Za to vše patří paní doktorce naše poděkování, a doufám, že píši i za ostatní, kteří ji navštěvují. Nesmím však také zapomenout na sesřičku, která paní doktorku skvěle doplňuje, jakoby k sobě odedávna patřily. Je to tým dvou skvělých lidí, odborníků, kteří toto náročné povolání dělají s opravdovou láskou k lidem.

Vynikající odborník s citlivým a profesním přístupem k pacientovi.

Vynikajici osobnost a trpelivy lekar...