Adresa

Psychiatrická ambulance
Zahradníkova 2/8, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické konzultace

Paní lékařka je skutečný profesionál. V čekárně si sice počkáte, ale jako každý dobrý lékař, má zkrátka paní doktorka spoustu pacientů, kterým se patřičně věnuje. Mně osobně pomohla v těžkých chvílích, našla řešení mé situace, za které jsem jí moc vděčná. Nyní už ordinuje jen 2x týdně, předpokládám tedy, že nové pacienty už nepřijímá.

P
Ověřený profil
Umístění: Psychiatrická ambulance

Pani doktorka je empatická a vstřícná. Jsem rád, ze jsem u ni a ze me prijala mezi sve pacienty, kterych ma jiste radu.

P
Ověřený profil

Paní doktorka se opravdu saží maximálně pomoci, kéž by bylo víc takových doktorů, je prostě asi nejlepší z celé řady psychiatrů co jsem poznal. Děkuji jí že se mě ujala v kritické situaci.Petr


P
Ověřený profil

Vstřícná a trpělivá


velmi vstřícná ...


S paní doktorkou jsem velmi spokojená.


Ve chvíli kdy se ocitnete v ordinaci, získáte zcela oprávněný pocit, že jen Vy, Vaše problémy a snaha pomoci jsou středobodem myšlení a úvah paní doktorky. Skvělá sestřička jako bonus !!!


Bohužel se musím ohradit proti POUHÉMU "Doporučuji", protože paní doktorka je skutečně nejlepší. Proto je toto hodnocení ze stejné IP Adresy, jako předchozí hodnocení! Paní doktorka je milá, trpělivá a hodná lékařka, která vždy volí to nejlepší řešení (i nad rámec svého času) pro pacienty. Její bystrý, citlivý a chápavý přístup k nemocným je opravdu pro nás pacienty velmi důležitý. Jsem si jistý, že i ostatní, stejně jako já odcházíme z ordinace doslova nabiti její energií, pochopením pro naše problémy, s vědomím, že v tuto chvíli zde byla jen pro nás. Dalším výčtem vlastností, které z ní dělají opravdovou osobnost je její cit, intelekt, skromnost a především lidskost, která z ní přímo vyzařuje. Za to vše patří paní doktorce naše poděkování, a doufám, že píši i za ostatní, kteří ji navštěvují. Nesmím však také zapomenout na sesřičku, která paní doktorku skvěle doplňuje, jakoby k sobě odedávna patřily. Je to tým dvou skvělých lidí, odborníků, kteří toto náročné povolání dělají s opravdovou láskou k lidem.


Vynikající odborník s citlivým a profesním přístupem k pacientovi.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


S

Vynikajici osobnost a trpelivy lekar...


Došlo k chybě, zkuste to znovu