Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Schodová 2, Brno

Fyzio BalanceSchodová 2, Brno

Fyzio BalanceSchodová 2, Brno

Fyzio BalanceSchodová 2, Brno

Fyzio BalanceSchodová 2, Brno

Fyzio Balance

Zkušenosti

O mně

Během studia fyzioterapie jsem si uvědomila, jak je důležité pohlížet na tělo komplexně a tento přístup nabízí Vojtova metoda, proto se stala mojí spe...

Více

Léčené nemoci

  • Bolesti páteře a kloubů, výhřezy plotének, skolióza aj.
  • Neurologické poruchy-cévní mozková příhoda, roztroušená skleróza
  • Bolesti hlavy, bolestivá menstruace,bolestivá kostrč
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • fyzioterapeut

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: jiné místo rekonvalescence po mozkové mrtvici

V roce 2014 jsem ve 47 letech prodělala velmi těžkou mozkovou příhodu. Byla jsem ochrnutá na polovinu těla, špatně jsem chodila a měla velké problémy s orientací. Po měsíci v nemocnici a pobytu v lázních jsem začala ve velmi špatném stavu chodit k Mgr. Hřebíčkové na Vojtovu metodu pro dospělé. Od začátku se snažila napravit můj postoj a zbavit mne z toho plynoucích bolestí. Dlouho jsem k ní docházela i dojížděla na různá její pracoviště, protože jsem pochopila, že je odborník na svém místě a nejvíc mi pomáhá. Zbavila mne bolestí ramene, se kterými mají lidé po ochrnutí velké problémy a nemohou se jich zbavit. Je obětavá, snaží se pacientovi maximálně vyhovět a navíc je velmi milá a přívětivá.

Ověřený profil
Umístění: jiné místo rehabilitace

Maximální spokojenost, nejlepší rehabilitace vojtovou metodou kterou jsem kdy absolvovala. Velmi profesionální přístup a přátelský zároveň. Výsledky na sebe nenechali dlouho čekat. Na Janu se budete vždy těšit .

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo paréza dolních končetin

Díky Mgr. Janě Hřebíčkové dnes chodím bez berlí. Mgr. Jana Hřebíčková je skvělá fyzioterapeutka a moc jí děkuji. Pomohla mi od bolesti a její znalost Vojtovi metody mi aktivovala svaly a já se mohla s jistotou postavit na nohy a chodit. Jsem po třech operacích nádoru míchy a ochrnula jsem. Mgr. Jana Hřebíčková mě postavila na nohy. Děkuji moc moc....


J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

K Mgr. Hřebíčkové jsem chodil na Vojtovu metodu. Její terapie mně velmi pomohla zlepšit problémy s chůzí. Mgr. Hřebíčková je velmi příjemná a ochotná. Byl jsem velice spokojen s terapií u ní. Za sebe mohu doporučit.


Ověřený profil
Umístění: jiné místo rehabilitace

Už spoustu let řeším problémy se zády a vyhřezlou ploténkou (téměř 13mm). Vyzkoušel jsem řadu rehabilitací a různých cviků, ale bohužel nic nepřinášelo zlepšení. Když už jsem nebyl schopen fungovat bez silných léků proti bolesti a jako jediné východisko se jevila operace, dostal jsem se k Janě Hřebíčkové a Vojtově metodě. Díky jejímu systematickému a trpělivému přístupu jsem nyní schopen fungovat bez operece, bez léků a bez neustálých bolestí :-).


K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo poúrazová rehabilitace

K Mgr. Janě Hřebíčkové jsem se dostala po úrazu kolene před dvěma lety, předtím jsem prošla velkým množství různých rehabilitací a operací, bohužel bez úspěchu. Mgr. Jana Hřebíčková mi pomohla nejen s kolenem, ale i se znovuobnovením správných pohybových stereotypů, díky ní jsem nohu ale i celé tělo zase používat správně. Nyní jsem po téměř dvou letech bez obtíží. Bez magistry Hřebíčkové bych nyní pravděpodobně trpěla bolestmi zad, které by pramenily z mého chybného pohybového vzorce. Ten se jí ale podařilo napravit.
Mgr. Jana Hřebíčková je neskutečně trpělivá, pečlivá, milá, empatická, vstřícná. Má výborné znalosti a zkušenosti s Vojtovou metodou pro dospělé, která mi moc pomohla.
Jsem jí neskutečně vděčná za její péči a mohu ji vřele doporučit.
MUDr. Kristina Bílková


Došlo k chybě, zkuste to znovu