Praktická lékařka
náměstí 28. dubna 2, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Raková patří k nejlepším lékařům, které jsem kdy potkal.
Nechápu, kdo ji tu může křivě obviňovat z toho, že se pacientům nevěnuje.
Ikdyž jdu jen pro léky, vždy se ptá, jak se cítím, jestli nemám potíže.. stačí se jen zmínit a vyšetřen jsem vždycky. Manželce zachránila život!
Děkujeme , že jste tady!
A jen poznámka na závěr- opravdu stačí člověku s mindrákem jen vejít, shlédnout sestřičku a paní doktorku a problém je na snadě.Úspěšní a hezcí lidé budou asi pomlouvaní.

Dobrý večer,
nechápu, kdo mohl napsat předchozí příspěvek. Paní doktorka mi vždy -i při každém vyzvednutí receptu nabízí vyšetření,cíleně se ptá na potíže, rozebírá možné příčiny. Mám dlouhodobě léčený vysoký tlak- jsem vždy vyšetřen komplexně- naposledy jsem odcházel s doporučením na oční, přestože jsem nepociťoval změnu zraku- to vše zjištěno při běžném" vyzvednutí receptu". Teď už mám brýle a vidím!!! Stejnou zkušenost mají i mí přátelé.
Paní doktorko, nenechte se odradit! Díky , že jste tady! Pavel Novotný

Nejlepší lékařka.

S tak arogantním chováním, jako u doktorky Hradilové jsem se nesetkala, chodila jsem k ní několik let. Nechápu, že ji může někdo chválit. Tři měsíce jsem paní doktorku navštěvovala s bolestivostí zad po vážném úrazu, po třech měsících, kdy jsem se už nemohla narovnat jsem si vyžádala vyšetření - rtg, nebo něco, paní doktorka mi dala kontak na specialistu, který mě mohl vzít až za měsíc a půl. Tak jsem se sbalila odjela do nemocnice, kde mi zjistili zlomeninu obratle. Rok poté mi dr. Hradilová nebyla schopna poznat zápal plic a přestože mám od čtyř let alergii na penicilin a upozorňovala jsem ji nato, předepsala mi ant. penicilinová, po kterých jsem se málem udusila. A když jsem se odcházela, odmítla mi dát moji kartu pacienta, kterou do dnešního dne nevlastním, pouze po dosti nepříjemných diskusích jsem dostala čtyři okopírované listy s pravidelnými kontrolami každý rok, což nebylo ani reálné, jelikož jsem ji několik let, kdy jsem nežila v brně, ani nevštívila. Takže se lidi proboha proberte a nechoďte k ní.

Chodíme k paní dr. Hradilové celá rodina již řadu let a vždy jsme se setkali s příjemným přístupem , snahou pomoci a maximálně vyjít vstříc nejen při řešení zdravotních problémů, ale i složitých sociálních a rodinných potíží. S klidným svědomím můžu všem doporučit...

Je to ta nejhorší doktorka všech dob, poslala mě do nemocnice se zánětem slepého střeva a on to byl zánět ledvin. sestra je nepříjemná od pohledu a když na vás promluví, tak by člověk utekl. Nikdy jsem se od ní nedověděla diagnózu, člověka jen nacpe antibiotikama a buď pomůžou nebo ne, když ne, aspoň dostane od Vás dalších 30 kč. Jsem od ní pryč už rok, zaplať Pánbůh.........

Výborná paní doktorka, trpělivá a milá.

Je to Nejhorší doktorka co znám, proto jsem už od ní odešel, nechápu že ji tu chválíte...
Nenašla mi nikdy nic, a když jsem byl nemocný tak mě poslala se slovy běžte domů a vyležte se... Moje přítelkyně s ní byla taky nespokojená, při jakékoliv nemoci ji předepsala pouze ibalgin případně vyjmenovala řadu léků, které si měla v lékárně dle své úvahy pořídit sama.
Naposled když měla chřipku a ucpané dutiny, ji doktorka vypsala pouze neschopenku a bez vysvětlění a jakýchkoli léků či rad ji poslala domů.
P.S. pravda že sestřička se tváří jak kdyby si právě vymačkala citrón. Je protivná.

Paní doktorka je velmi milá a solidní, vždy mi pomůže a vždy se usmívá. Což se nedá říct o sestřice, tam už je to horší.

Paní doktorka je spolehlivá se solidním přístupem k pacientům. Doporučuji.