Adresa

náměstí 28. dubna 2, Brno
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

Paní doktorka Raková patří k nejlepším lékařům, které jsem kdy potkal.
Nechápu, kdo ji tu může křivě obviňovat z toho, že se pacientům nevěnuje.
Ikdyž jdu jen pro léky, vždy se ptá, jak se cítím, jestli nemám potíže.. stačí se jen zmínit a vyšetřen jsem vždycky. Manželce zachránila život!
Děkujeme , že jste tady!
A jen poznámka na závěr- opravdu stačí člověku s mindrákem jen vejít, shlédnout sestřičku a paní doktorku a problém je na snadě.Úspěšní a hezcí lidé budou asi pomlouvaní.


Dobrý večer,
nechápu, kdo mohl napsat předchozí příspěvek. Paní doktorka mi vždy -i při každém vyzvednutí receptu nabízí vyšetření,cíleně se ptá na potíže, rozebírá možné příčiny. Mám dlouhodobě léčený vysoký tlak- jsem vždy vyšetřen komplexně- naposledy jsem odcházel s doporučením na oční, přestože jsem nepociťoval změnu zraku- to vše zjištěno při běžném" vyzvednutí receptu". Teď už mám brýle a vidím!!! Stejnou zkušenost mají i mí přátelé.
Paní doktorko, nenechte se odradit! Díky , že jste tady! Pavel Novotný


Nejlepší lékařka.


Ověřeny pacient

S tak arogantním chováním, jako u doktorky Hradilové jsem se nesetkala, chodila jsem k ní několik let. Nechápu, že ji může někdo chválit. Tři měsíce jsem paní doktorku navštěvovala s bolestivostí zad po vážném úrazu, po třech měsících, kdy jsem se už nemohla narovnat jsem si vyžádala vyšetření - rtg, nebo něco, paní doktorka mi dala kontak na specialistu, který mě mohl vzít až za měsíc a půl. Tak jsem se sbalila odjela do nemocnice, kde mi zjistili zlomeninu obratle. Rok poté mi dr. Hradilová nebyla schopna poznat zápal plic a přestože mám od čtyř let alergii na penicilin a upozorňovala jsem ji nato, předepsala mi ant. penicilinová, po kterých jsem se málem udusila. A když jsem se odcházela, odmítla mi dát moji kartu pacienta, kterou do dnešního dne nevlastním, pouze po dosti nepříjemných diskusích jsem dostala čtyři okopírované listy s pravidelnými kontrolami každý rok, což nebylo ani reálné, jelikož jsem ji několik let, kdy jsem nežila v brně, ani nevštívila. Takže se lidi proboha proberte a nechoďte k ní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodíme k paní dr. Hradilové celá rodina již řadu let a vždy jsme se setkali s příjemným přístupem , snahou pomoci a maximálně vyjít vstříc nejen při řešení zdravotních problémů, ale i složitých sociálních a rodinných potíží. S klidným svědomím můžu všem doporučit...


Je to ta nejhorší doktorka všech dob, poslala mě do nemocnice se zánětem slepého střeva a on to byl zánět ledvin. sestra je nepříjemná od pohledu a když na vás promluví, tak by člověk utekl. Nikdy jsem se od ní nedověděla diagnózu, člověka jen nacpe antibiotikama a buď pomůžou nebo ne, když ne, aspoň dostane od Vás dalších 30 kč. Jsem od ní pryč už rok, zaplať Pánbůh.........

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Výborná paní doktorka, trpělivá a milá.


Je to Nejhorší doktorka co znám, proto jsem už od ní odešel, nechápu že ji tu chválíte...
Nenašla mi nikdy nic, a když jsem byl nemocný tak mě poslala se slovy běžte domů a vyležte se... Moje přítelkyně s ní byla taky nespokojená, při jakékoliv nemoci ji předepsala pouze ibalgin případně vyjmenovala řadu léků, které si měla v lékárně dle své úvahy pořídit sama.
Naposled když měla chřipku a ucpané dutiny, ji doktorka vypsala pouze neschopenku a bez vysvětlění a jakýchkoli léků či rad ji poslala domů.
P.S. pravda že sestřička se tváří jak kdyby si právě vymačkala citrón. Je protivná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velmi milá a solidní, vždy mi pomůže a vždy se usmívá. Což se nedá říct o sestřice, tam už je to horší.


P

Paní doktorka je spolehlivá se solidním přístupem k pacientům. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti