Ord. praktického lékaře stomatologa
Sadová 216, Dubí

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Velmi ochotná,milá i se sestrou.Při pravidelných kontrolách vše OK .Velká spokojenost s prací i jednáním

Paní zubřka je vynikající navštěvuji jí několik let a mohu říci že lepší jsem nepoznala a drahá to už vůbec né.A pokud tam někdo píše negativně je to pouze primitiv a stupidní člověk bez páteře a na děti je velice milá a ochotná....Zdravím a vřele doporučuji...

Přešla jsem od paní doktorky k jinému lékaři, který už při první prohlídce strávil prohlídkou tolik času, jako paní doktorka při všech mých návštěvách... Okamžitě mi udělal rentgen a našel dva kazy (u paní doktorky jsem byla před měsícem...), jeden kaz byl pod plombou, kterou mi dělala paní doktorka, stála mě 500,- a ze zubu se musely vyndat nervy. Po tomto zážitku už bych k ní nikdy nešla, vždycky znevažovala můj strach a nikdy nic nevysvětlila, navíc dle mého názoru vše odflákla!

dobrá

Podle mého názoru to není zubařka ... Strašně stále někam spěchá ...Plomby , které mi udělal chtěl zaplatit za 450 kč bílá , která vydrží max. 1 měsíc a pak na opravu za 250 kč ?? pokaždé poplatek 30 kč ?? To není zubařka ... veliká nespokojenost ...

Tak to teda nevím nevím, mám 4 letou dceru a když ji vrtala zoubek tak ani neplakala, tak že citliva a šetrná určitě je, a má vynikajici přistup k dětem, s těma to umi !!!
Což mluvi za vše !!!!

Paní doktorka je milá, příjemná, vždy dokáže pomoci v krátkých objednávacích časech,které jsou jinde nemožné, pokud má někdo výhrady k její práci,jako v prvním příspěvku,tak je to pouze jeho subj. názor ,s kterým nesouhlasím, má možnost změnit zubního lékaře, já bych ale určitě neměnil, jsme celá rodina ráda, že jí máme

Když tady vidím ta hodnocení tak se tu prostě musím vyjádřit. Z toho co zde čtu mi příjde, že navštěvuji asi jiného lékaře. Doktorka je možná milá a příjemná ale to je asi tak vše pozitivní. Od té doby co jí navštěvuji mám panickou hrůzu ze zubařů, protože pokaždé když mi chce opravit náký zub tak mi práce příjde absolutně nešetrná a u obyčejného vrtání "malého kazíku" se bolestí zavrtávám do křesla. To nemluvím o tom jak dokáže vyvrtat půlku zubu a nakonec mi zub tvoří více plomby než skloviny a za půl roku se mi ta plomba stejně zlomí nebo vypadne.

Super paní doktorka, milá, příjemná.

velmi dobrá lékařka