Praktický lékař stomatolog
Vodní 25/4545, Prostějov

Jeji lecba je naprosto nedostacujici. Celá moje rodina přešla k jinému lékaři a najednou jsme zjistili kolik máme problémů a nedolečených zubů. Díky paní doktorce mám veliké problémy s odhalenymi krcky, kdy mi porad tvrdila, jak je to ještě v poradku. Zajimave, ted jdu na 8 operací a to budu ještě ráda. Říká, jak mate vylečený zub, ale porád nacházíte kusy toho zubu v dutiné ústní. Říká jak je potřeba vytrhnout mrtvý zub, ale jiný zubař Vám jej přivede zpět k životu a je úplně v pohodě, navíc se jednalo o dvojku...není třeba pokračovat...

Lidská, příjemná, sympatická. Nechala jsem si udělat 6 keramických zubů. Neříkám,že to bylo příjemné, ale paní doktorka se velmi snažila, takže se to dalo přežít. Výsledek je- krásný úsměv s perfektně odvedenou prací, za což samozřejmě moc děkuji i zubní laborantce. Nové zuby jsem měla za týden!!!.

vím to

Nejlepší zubařka kterou jsem zažila. Měla jsem strach ze zubařů, hlavně po zkušenosti s jednou paní zubařkou. Ale po tom co jsem přešla k paní doktorce Dostálové jsem se přestala bát. Hrozně milá, ohleduplná a nikdy to od ní nebolí.Vždy se snaží zachránit zub tím nejšetrnějším způsobem. Přestěhovala jsem se do Vyškova a přesto dojíždím stále do Prostějova a jezdila bych i z větší dálky. Teď mám malé dítě, a až bude větší, tak bude jezdit taky do Prostějova, protože ve Vyškově bych takovou zubařku nenašla.