Jana Crhová, pediatr Brno

MUDr. Jana Crhová

Pediatr Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Pekařská 84, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

U paní doktorky je syn registrován od narození, tedy skoro 11 let. Syn byl hodně nemocný, prakticky každý měsíc.Porucha imunity a atopický ekzém nám dali zabrat. Vždy syna řádně vyšetřila, popřípadě odeslala na další vyšetření ke specialistovi a ještě tam zavolala, aby jsme dlouho nečekali. Nikdy nebyl problém s konzultací po telefonu, sestřička mi vždy předala paní doktorku k telefonu. Jsem zdravotní sestra s 26 letou praxí a paní doktorka i sestřička jsou velmi ochotné, milé,a zkušené profesionálky.
L.Šenovská


V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pani doktorka je výborná,od narození meho syna,a tj.pred 10lety,se o nas moc hezky stará. Syna vzdy pečlivě prohlidne,kdyz se ji neco nezda,odesle nas hned do odbornych ambulancí.ATB pise opravdu jen,kdyz je to potřeba.Vse mi vzdy vysvetlila a nikdy neodbyla,sestra prijemna a mila.Za nas velmi doporucuji.Vecerova


R
Ověřeny pacient

spomalená, neodpovídá na dotazy, dceru nikdy ani pořádně nevyšetřila,vše řeší od stolu, podvýživu a špatné nárustky váhy neřešila, už nikdy více, opravdu nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní dokotorka je zmatená, zpomalená a o sestře už radši nemluvím.. problémy nikdy nedořešila. Pokud váháte doporučuji si vybrat kohokoliv jiného

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Milé, vše vysvětlí, o pacienty se opravdu zajímají. Není problém si zajít pro radu. V poslední době se trochu změnila, je jak kdyby vystresovaná, měla hodně dovolených, ale komu se to nestane. Stále v ní mám důvěru. Jediné co bych vytkla, že trpím už asi 2 roky na bolesti hlavy, únavou, nemůžeme přijít na to, čím to je a tak už to asi nechala plavat. S pomocí jiných doktorek jsem na alergologii přišla na to, že je to od zad a na neurologii, že mám skoliózu. Nevím, jak si toho mohla nevšimnout, když jiní na to přišli při úplně jiné prohlídce. Navíc jsem ji musela o skolióze říct sama, protože po preventivním vyšetření zad mi řekla, že je vše v pořádku. Křivé páteře si snad nejde nevšimnout, když ji hledáte ;)


S paní doktorkou nejsem spokojená zejména protože:

1)když jsem žádala o první návštěvu po příchodu z porodnice u své předčasně narozené a nachlazené dcery, bylo mi (sestrou) řečeno, že toho mají hodně a že to nedělají (v čekárně jsme se nikdy nesešly víc než 3 maminky)

2)paní doktorka mívá potíž odpovídat na kladené dotazy a vůbec na mě působí celkově zpomaleně

3)mám s paní doktorkou zkušenost, kdy sice na kontrole měla před sebou kartu mé dcery, ale nebyla plně zorientovaná v diagnóze ani věku dítěte.

Paní doktorka na mě již půl roku působí zmateně a nedůvěryhodně.Dcerce hledám jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi profesionální přístup jak doktorky tak sestry v péči o naše ratolesti. Mohu jen vřele doporučit. Maximální spokojenost.


Cekaci doby jsou sice kratke, ale to je tak vsechno. Pani doktorka na webove strance prezentuje peclive posouzeni podavani ATB, mym malym detem ale ATB predepsala vzdy automaticky, nikdy nedelala zadna vysetreni. Navic, telefon vzdy veme sestra, ktera casto i urci medikaci, nam minule "poradila" kapky na uplne jiny kasel, nez byly potreba. Nevim proc, ale pani doktorka mi prijde takova nejista, vystresovana, trochu divna. Nemam k ni velkou duveru a uz dlouho se chystam dat deti jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka se na svých webových stránkách prezentuje jako moderní lékařka, využívající homeopatiaka či metodu CRP. Když jsem ji oslovila s tím, že bych se k ní ráda zaregistrovala s 10ti měsíční dcerkou vzkázala mi po sestřičce, to už jsem byla u ní v čekárně, že nemá zájem. Důvod : nechávám dcerku očkovat podle moderního očkovacího kalendáře - tzn. od půl roku. Takové jednání mi přijde arogantní. Byly jsme předem telefonicky domluveny.Takže ji určitě nedoporučuji. Přijde mi její rádoby modernost pouze jako chyták na matky, které chtějí pro své děti lékaře jiné než předepisující stále dokola antibiotika.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


uzasna lekarka. peclivy pristup, ktery zachrnail synovi zivot, kdyz nas zavcas poslala k dalsim specialistum
vzdy ochotna poradit, vysvetlit i po telefonu


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti