Sam. ordinace PL - stomatologa
náměstí Osvoboditelů 820, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Před lety jsem přijel do hk když sem sháněl zubaře rak sem jednoho našel ale to byl dobytek co nechtěl spravovat ale jen trhat .pak mne kamarád doporučil ať se jdu zeptat jestli ještě bere pacienty .naštěstí vzal a jsem rád Bo je stejný jako můj bývalý zubar na Moravě. Poradi ošetří a nejen že nechce trhat ale i řekne varianty takže když mne dělal klapačky tož řekl hned cenu atd .prostě jeden z mála zubaře či lékařů kteří jsou na svým místě.

K panu doktorovi chodím již drahná léta a mohu vyslovit pouze slova chvály. Je ohleduplný k pacientu, poradí a vysvětlí problematiku ošetření zubů. Dává přednost záchraně před trháním. Hlavně nepatří do skupiny zubních lékařů, kteří léčí pacienty trháním zubů, aby mohli zhotovením zubních náhrad získat větší finanční prospěch - což je neserioznost velkého množství lékařů všeobecně napříč všemi obory ve zdravotnictví.

K panu doktorovi chodím mnoho let. Jezdil jsem za ním ještě do Bydžova. Moje spokojenost je veliká. Má bezvadný vztah k bojácným pacientům. Dokonce i děti k němu chodí bez strachu. Vždy vše srozumitelně vysvětlí. Nenabízí nejdražší možnosti. Je trpělivý, svědomitý a velice precizní. Přeji každému takového zubaře.

chodím k tomuto lékaři skoro 15 let spolu se svýni dětmi ,ošetřuje i mé rodiče a jsme maximálně spokojeni s jeho tpělivostí a pečlivostí,nemyslím si že by mu šlo jen o peníze,při výběru korunky dovedl vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými typy a rozhodně mi nedoporučil tu nejdražší a pro záchranu zubu udělá vždy co může.Pokud někomu vysvětlí jak si čistit zuby tak buďme jen rádi,většina nás toto odbývá... a u jiného lékaře kterého jsme navštívili kvůli rovnátkům jsme výuku čištění zubů absolvovali povinně a za peníze a nedozvěděli se nic nového.
Návštěvu tohoto lékaře doporučuji

K panu doktorovi chodíme celá naše rodina včetně dvou mých dětí a musím říct, že jsme max. spokojení. Za svůj život jsem měla tu čest potkat několik zubních lékařů, ale až tady si připadám jako člověk - pacient na úrovni. Vždy jsem byla výborně ošetřena a díky skvělému přístupu se návštěvy ordinace nebojím. Stejně tak moje děti. Syn se do ordinace vždy těší, pan doktor to s dětmi umí, ošetří rychle a bezbolestně, povozí na křesle, dá malý dáreček. Tuto ordinaci mohu jen a jen doporučit jak dospělým tak jejich dětem všeho věku.

K panu doktorovi chodím mnoho let a mohu ho všem jen doporučit. Má velmi trpělivý a vřelý přístup-jak k dospělým, kteří nikdy nevyrostli ze strachu ze zubaře, tak obdivuhodně i k opravdu malým dětem, se kterými to někdy není jednoduché. Vodím tam i své dvě ratolesti a nemám jedinou negativní zkušenost. Takže za jeho péčlivost a trpělivost děkujeme.

K panu doktorovi chodím více let. Vždy jsem byla s jeho ošetřením spokojená. Je velmi trpělivý. Než jsem se dostala k panu doktorovi, navštěvovala jsem lékařku, která mi chtěla několik zubů vytrhnout. Pan doktor je přeléčil a zatím nic netahal. Ze zubního ošetření nemám strach, protože jsem se svěřila profesionálovi, ke kterému mám plnou důvěru. Totéž slýchám v čekárně i od ostatních jeho pacientů.

K panu doktorovy chodím již řádku let a jsem velice spokojen. Nemám naprosto nic, co mu vytknout. Má zlaté ruce. Je to odbodník na svém místě.

Dle mého názoru by měl pan doktor již raději odejít do důchodu a přenechat své místo někomu novému. Jeho přístum je značně neprofesionální. Jediné, co ho zajímá, je poplatek 30 Kč, který po vás chce ihned po překročení prahu dveří. A nedej bože, aby vás začal akutně bolet zub! To vám potom bude dělat přednášky o tom, že má měsíc objednací dobu a vy se tak budete cítit, jako že ho obtěžujete tím, že svou bolest již nemůžete dál snášet. Pana doktora bych nedoporučila ani svému největšímu nepříteli!!!

Přístup pana doktora je neobyčejně vstřícný. Svým pacientům se věnuje s velkou péčí, trpělivostí a profesní zdatností. Jako pacientka jsem spokojena.