Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mírová 1, Odry
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim k jiz 16 let, nemam zadne vyhrady. Je prijemny clovek, ma i prijemnou sestřičku.

N
Ověřeny pacient

Já spokojená nejsem a nejsem žádná pipka, nejde o vybavení, ale o základní věci, odběr krve, který se dělá v 10tt, zapomněli a dělali ve 14tt, vážit a tlak bych si měla měřit už doma.. Stěry s čípku, které se mají dělat při preventivkách, dělá i v těhu atd atd atd, je toho dost, na to abych změnila lékaře, musela jsem k němu přejít kvůli přestěhování, ale raději budu dojíždět, kdybych byla poprvé těhu, tak bych mu to vše třeba sežrala, ale takhle...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

je to paradni doktor.mam za sebou dve tehotenstvi a obe uplne bez problemu.vse vysvetlil jak ma a jak se tady pise nechova se k zenam jako ke kusu masa.ale najdou se takove namyslene pipky,ktere vidi v telce modernizovanou ordinaci a tak pospini doktora a zdrhaji jinam.

super lékař :)

J

Není člověk ten,který by se zavděčil lidem všem.Mnohokrát jsem slyšela pochvalu na přístup pana doktora při vyšetření oproti jiným gynekologům,kteří se chovají k ženské jako ke kusu masa.Jen vybavení by zasloužilo trochu modernizace.Jinak spokojenost.

K

Je to fajný doktor,díky němu mamka nepřišla o holčičku,které je ted už 8 let.Zjistil,že má něco s ledvinami a i hned ji poslal ke specialistovi.Velmi příjemný chlap.:)

B

Vzhledem k tomu, že jsem jiného gynekologa nepoznala, říkám za sebe super. Ale to jakým způsobem vyšetřuje apod. to je údajně hodně podprůměrné. Zastaralé metody apod.

super nikd bych od něj neodešla a ikdyž to mam do Oder daleko (cca30km)

J

Co dělá, tomu rozumí. Můžu jen a jen doporučit.

Š

Jsem naprosto spokojena,jakekoliv podezření na nějaky problem ohledně těhotenství mi objasnil a poslal ke specialistovi,přijemný chlap.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti