Fakultni Nemocnice Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultni Nemocnice Brno Operace dcery - vrozená vada atresie anu

Pan doktor je úžasný člověk na svém místě. Dokáže uklidnit dítě i rodiče.Po odborné stránce dceři maximálně pomáhá. Má zájem řešit i následnou péči po operačním výkonu - rehabilitace, lázně.Hledá možnost, jak dítěti pomoci a motivovat jej na cestě k uzdravení.Kéž by bylo takových lékařů více.

Po několika návštěvách konstatuji, že pan doktor je jedním z nejlepších lékařů, se kterými jsem se setkala. Je milý, vstřícný, na nic si nehraje, nepovyšuje se. Je vidět, že své profesi rozumí a je člověkem na správném místě. Navíc dokáže problematiku podat nejen ze své odborné strany, ale i pro pochopení "laické veřejnosti." Pana doktoru mohu za sebe jen doporučit!

Přístup dr. Škvařila považuji za neprofesionální. Navštívili jsme ho se synem po úrazu - na dítě se takřka nepodíval, na rtg snímek pravděpodobně také ne. Návštěvu uzavřel jako obražení prstu a poslal nás domů. Při následující návštěvě nemocnice (jelikož se prst na ruce příliš nelepšil, jen lehce opadl otok) byla snyovi zjištěna zlomenina a utržený extensor. Myslím, že "dobrý lékař" by měl poznat z rtg snímku aspoň zlomeninu. Syn má teď díky panu doktorovi problémy, kterým by se včasným ošetřením dalo předejít. Mám tři kluky, takže na dětské chirurgii ve FN Brno jsme nebyli poprvé, ale pan doktor je z tamních lékařů, dle mého názoru, jednoznačně nejhorší.

Podle mě vynikající doktor .. měla jsem problém s zatůstajícím nehtem .. doktor před ním mi řekl abych si prst desinfikovla.. a tak jsem tedy desinfikovala poctivě celý měsíc ale s prstem se nic nestalo .. když jsem po měsíci šla na kontrolu - měla jsem štěstí že v nemocnici byl právě pan Škvařil , umrtvil mi prst a ošetřil ho. PřekvapIL mě jeho humorný přístup. Podle mě je NEJLEPŠÍ doktor , který mě v životě ošetřoval :))