U školy 326, Zlín
Privátní praktický lékař

neochotný, vyšetření odbývá, léčí tzv. od stolu ... velmi nedoporučuji. Když jsem chtěl doporučení na dermatologii kvůli prevenci /kontrola znamínek/ nahlédl od stolu se slovy: ne, ne, to není potřeba, nádorová znaménka vypadají jinak ...

Bývám nemocný 1x za rok a někdy ještě je potřeba si něco vyřídit. Takže návštevy 2x ročně.
Pan doktor je v pohodě má přehled. Na mě působí sympaticky a odborně.

Co se týká stěžovatelů (dědků a babek) = je to děs jak se tam cpou, a čekají těch 40minut (než jim otevřou ) protože přišli o 40minut dřív než se zahajuje ordinační doba. :-)

Co se týká délky čekání (zase způsobené přecpáním dědů a babek v ordinaci co čekají na injekce na bolesti, převazy a jiné.. tito to ráno zasekají a pak je 1-2hodina čekání běžné ne-li dýl. Jezdí tam všichni důchodci z okolí

ps: koho by bavilo po několika letech handrkování s duchodci , to i nejotrlejsimu by to proste prerotlo .. Takže budte radi ze mate dobreho doktora , peknou novou ordinaci a nemusite chodit pesky az ke skole a mate to v centru.

ps: bodla by se mlada hezka sestra ;-) ale to už chci moc

Při svém nástupu jsem pana doktora považovala za spásu našeho zdraví. Postupně, jak se pan doktor zabydlel a získal svou klientelu a posléze si vybudoval novou ordinaci, se všechna jeho ochota začala nějak vytrácet. Staré lidi považuje za málo bodový přínos / můj názor / a taky se tak chová. Ne vždy ochotně za starými lidmi dojíždí. Měli by si vyřešit nějaký systém v čekárně /objedenávání v rozmezí 1 hod./, protože čekání 1 hod. - 2 hod. není nic neobvyklého. Zatím pacientka

Vždy se snaží vyjít vstříc vašim problémům.

Ochotný a příjemný lékař

Je velmi ochotný, usměvavý a žádný pocit pacienta nezlehčuje.Je to úplný opak předchozího lékaře.Jsem za něho moc vděčná, protože tato doba přináší mnoho zdravotních problémů!

Jsem velmi spokojen s přístupem, odborností i radou. Myslím, že MUDr. Škubal je pro naši obec velkým přínosem. Už změna umístění obvodu do středu obce, její rozšíření o samostatnou gynekologickou a stomatologickou ordinaci v jednom objektu je skvělý krok, který určitě ocení sposta občanů.

Velmi ochotný a vstřícný lékař .

Opravdu doporučujeme. Vstřícný, zájem o lidi.

Ochotný, pomůže i mimo pracovní dny