Jan Sklenský, ortoped Brno

Ortoped Více

29 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vránova 172, Brno

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

V. Válikova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Pan doktor je milý, empaticky, jeho laskavy přístup, pacienta vždy uklidní.
Vše vysvětlí. Přístup profesionální. Mohu jen doporucit

V.B.

Byla jsem velice spokojená s vyšetřením, doktor je pečlivý, neodbyl mě pouze pohledem, na veškeré otázky odpověděl. Mohu jen doporučit.

LP

Je to super pan doktor… snazi se najit problem a pomoci, neni jen pichac injekci jako nekteri jini..

Eva Kovaříková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Jiný

Pan doktor Sklenský je moc hodný a vstřícný a podrobně pacientovi jako laikovi vše vysvětlí, což je velmi sympatické a milé,cítím se pak moc dobře,když pociťuji opravdový zájem lékaře,věnuje hodně času prohlídce pacienta a určí co možná nejlepší léčbu,dá se na vše zeptat a je velmi vstřícný a na vše ochotně odpoví. Ráda k němu chodím,protože vím,že se bude snažit mi pomoci a poradit co nelépe abych neměla bolesti a v rámci možnosti se vyléčila. Věřím panu doktorovi!

T.S.

Pan doktor je super odbornik! Usmevavy a empaticky. Jeho sestricka take Dekuji mockrat a doporucuji!

J.M.

Pan doktor je schopný vše vysvětlit a odpovědět na pokládané otázky. Za mě super přístup. Můžu doporučit.

U pana doktora oceňuji zejména efektivitu, odbornost, zájem o pacienta, a snahu vše dobře a laicky vysvětlit.

M.Š.

Maximální spokojenost ,snaha vyřešit problém s bolestí kolen, pečlivost,
komunikace, vysvětlení všech možností léčby.100% doporučuji

Š

ŠH

Pan doktor si vyslechne problém, pečlivě vyšetří a vše vysvětlí, je ochotný, důvěryhodný a sympatický.

JF

Po seznámení s problémem jsem byla odeslaná na rentgen, takže předpokládám stanovení diagnózy a léčby další návštěvu.
Co je nepříjemné, dochází k velkému skluzu v čekání, vyšetření je nastaveno na 15 minut, pan doktor je pečlivý, takže vyměřená doba nemusí stačit.