přijímá nové pacienty

Ortoped Více

Brno 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    Vránova 172, Brno

+420 544 527 535 (tel. v provozu pouze v ordinační době pondělí- čtvrtek 16 - 19 hod)

• Adresa

Vránova 172, Brno

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Employment:
    Since 2012 - Orthopaedic surgeon- registrar and pedagogical assistant Department of Orthopaedic Surgery at
    ...

• ortopedie

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Profesionální přístup, podrobné vysvětlení problému

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor jako vždy velice příjemný, profesionální. Vzdy vše srozumitelně vysvětlí .

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Jiný

velká spokojenost s vysvětlením a léčením problému

Byla jsem moc spokojená .I když jsem si připadala ,že mám víc problémů a ptala jsem se ,pan doktor mně se vším dokonale seznámil a vyslechl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Za mne velká spokojenost - pan doktor všechno dobře vysvětlí a má velmi lidské a příjemné vystupování.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je skvělý, snaží se vyřešit problém se kterým jste za ním přišli a odcházíte od něj pozitivní, protože vám vše hezky vysvětlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako vždy naprostá spokojenost, pan doktor se pacientovi věnuje a vše vysvětlí

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Objednala jsem se k panu doktorovi, protoze tyden pred tim jsem malem skoncila na pohotovosti s bolesti kolene. Drive jsem se lecila s koleny, a tudiz jsem vedela, ze nejakou obtiz mam. Sebrala jsem tedy odvahu a sla opet k doktorovi. Dostala jsem termin rychle, coz mi melo byt podezdrele. Po vysetreni (ktere trvalo 5-10 minut), mi bylo receno, ze mi nic neni. Ze ty obtize, ktere popisuji, nejsou mozne - beru, nejsem doktor a tak to vysvetluji po lopate. Rentgen udajne nebyl potreba. Dostala jsem jen doporuceni, mazat si to voltrenem. No, o dva tydny pozdeji jsem skoncila na pohotovosti s tim problemem, ktery neexistuje, i presto, ze mi udajne nic neni.
    Dekuji, opet se moje duvera v doktory zlepsila ;)

MUDr. Jan Sklenský

Děkujeme za upřímné hodnocení.
    Pokud by byl někdy v budoucnu termín návštěvy u nás opět "podezřele" brzký, neváhejte nám toto prosím dopředu
    sdělit. Jistě nebude problém Vám vyhovět...
    V drtivé většině přípdaů se potýkáme s opačným problémem, kdy naše objednací doba se pohybuje mezi 3-8 týdny.
    Někdy se však stává, že se někteří pacienti předem omluví, pokud nemohou dorazit (za což jim velmi děkujeme) a jejich
    místa se snažíme operativně zaplnit.
    Toto byl nejspíše i Váš případ.
    Bylo by přínosné, kdybyste mohla sdělit, jak se lišila diagnóza z našeho pracoviště a z pohotovosti. Připouštím, že i po 12 letech klinické praxe mohu udělat chybu v úsudku. Rád se poučím zpětnou vazbou na svém případném pochybení.
    Veškeré podrobnosti mi můžete sdělit cestou kontaktního mailu.
    Děkuji za spolupráci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skutocny zaujem o zdravi pacienta a snaha pomoct mu

W
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor podobně vysvětli problém a navrhl léčbu.