Jan Sklenský, ortoped Brno

24 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

MUDr. Jan Sklenský
    Vránova 172, Brno

+420 544 527 530 (tel.objednání cestou ústředny KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN V DOBĚ 8-12h) +420 544 527 535 (tel. přímo do ambulance- v provozu POUZE v ordin.době!)

• Adresa

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vránova 172, Brno

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Pan doktor je velmi milý a snaží se clovekovi pomoci je velice empaticky práci dělá velmi dobře má velmi dobrý přístup k pacientům vřele doporuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor mě prohledl, vše vysvětlil včetně postupu léčby . Za mě skvělý přístup a mohu jej určitě doporučit .

Lékař se zájmem o pacienta, vyslechne si pacienta a snaží se vysvětlit příčinu problémů, podrobně vysvětlí postup léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Kotník mně podrobně vyšetřil, ptal se kde to přesně bolí a při kterém pohybu v chůzi. Podrobně mně vysvětlil, co mi je a jak postupovat při léčbě. Za mě jednička.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I přesto, že to byla moje první návštěva u pana doktora, byla jsem s jeho přístupem k mému problému mile překvapena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná komunikace a vysvětlení problému. Podrobné prošetření a vysvětlení další léčby. L Mikulica

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální přístup.Tim to chci moc poděkovat panu doktorovi za jeho přístup,pomoc.
    Díky moc

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nikdy neodkladat navstevu lekare,vzdy se najde nejake reseni,ma bohate zkusenosti,je to dano tim ze pracuje v nemocnici a odpoledne jeste vyhovi pacientum kteri mohou prijit az po praci

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je milý, empaticky, jeho laskavy přístup, pacienta vždy uklidní.
    Vše vysvětlí. Přístup profesionální. Mohu jen doporucit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velice spokojená s vyšetřením, doktor je pečlivý, neodbyl mě pouze pohledem, na veškeré otázky odpověděl. Mohu jen doporučit.