Praktický lékař pro dospělé
Komenského nábř. 102, Paskov, Frýdek-Místek

Odborně na výši, nemám žádné připomínky

Já jsem s panem doktorem nikdy problém neměla...ale je fakt, že není vcelku moc oblíbený...a myslím, že to tuší i on...
Má za sebou dost těžké období, ve kterém se nechoval možná vždy dobře - ale teď se už opět snaží...začínám na něj slyšet chválu...jde to pomalu -ale snad si svou reputaci zlepší.
Chce to čas...dejte mu ho..:)

Tohle je snad nejhorší doktor jakého jsem v životě poznala!!!V ordinaci Vás uvítá s nataženou rukou a čeká co jste mu donesla-speciálně u pacientů s dřívějším datem narození.Jeho léčení spočívá maximálně ve změření tlaku a napsání šíleného množství léků,které ani nevíte proč berete.Cukrovkářům nevezme krev pokud si o to přímo sami neřeknou.Aspoň já mám takovou zkušenost.A vůbec celkově je mimo a patří už do důchodu-pořád si něco mele a hučí a vypadá jako blázen!

Jestliže jsi někdo účtuje za zdravotní průkaz a potvrzení pro práci s dětmi na tábor 200 + 200 Kč tak je u mne je obyčejný zloděj. Toto vše odbude za cca 2 minuty.

Vynikající lékař,jeho přístup k pacientovi a odborná zdatnost je ideálem pro potřeby praktického lékaře.