Rehabilitační ordinace
Melantrichova 5/504, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Č

Vážený pane doktore,
dovolte, abych Vám moc poděkoval za Vaši dlouhodobou vysokou profesionalitu doplněnou velmi přijemnou a konkrétní rétorikou. Velkou úctu vyslovuji Vašemu synovi Janovi, který Vám po všech stránkách perfektně sekunduje.
S úctou
Čeněk Papež

Umístění: Rehabilitační ordinace Jiný

pan doktor Sedmík je nadčasový lékař, je lidsky, empatický ,intuitivní s otevřeným srdcem, to je jedna stránka, ta druha je to co už popsali jiní lide ve svých hodnoceních, a to že umí pomoct, hledá příčinu a to nejdůležitější, opravdu se snaží pomoct každému kdo k němu přijde, za mně jako doktor profesionál 11111111****** plus stejně jako člověk, ono to jedno bez druhého nejde.
ps. lečím se u pana doktora s bolestmi páteře, zlomena kostrč.

Umístění: Rehabilitační ordinace Jiný

Několik měsíců mě trápily každodenní úporné bolesti hlavy, polykala jsem jeden prášek za druhým, začínala jsem být zoufalá. Stačila patnácti minutová návštěva u pana doktora a bolesti jsou pryč, jsem nadšená a neskonale vděčná.

Umístění: Rehabilitační ordinace Zablokovaná záda

Pan doktor je trochu nadčlověk. K němu se doplazíte v bolestech a odcházíte po svých a druhý den o bolesti nevíte. Poprvé jsem u něj byl v 18 letech, kde mi ve 2 nemocnicích nepomohli a tvrdili, že už nebudu nikdy sportovat a potřebuju operaci. Měsíc jsem u něj rehabilitoval a všechny problémy zmizely. Ve 28 mě zase záda trochu chytla, tak jsem neváhal a stačila 1 návštěva a na 10 let opět pokoj. Nyní je mi 38 a včera jsem se k panu doktorovi doplazil a dnes nebolí nic. Takovýto lidé opravdu léčí a zaslouží si absolutorium. Neznám lepšího doktora, prostě fenomén!

17.prosince 2015 jsem měla tu možnost seznámit se s panem doktorem. Ne jako pacient, ale jako asistentka klienta na invalidním vozíku s diagnózou kvadruplegie. Nemohu hodnotit pana doktora z profesního hlediska, neboť jsme se vyšetření u něj ani nedočkali. Pan doktor vyšel vstříc, že si pána vezme do péče. Bohužel jsme se již nevešli do samotného výtahu a s vozíkem neprojeli ani chodbou k panu doktorovi. Díky ochotě lidí kolem jsme si zapůjčili vozík na přesun a klienta po půl hodině do ordinace dopravili. Následně jsme prosili pana doktora, jestli by nás nevzal, co nejdříve (objednáni na 14:00, díky komplikacím jsme se dostali do ordinace ve 14:30). Klient seděl na zapůjčeném vozíku nevhodné velikosti, bez antidekubitní podložky, takže velmi rychle hrozí riziko vzniku otlaku a následně dekubitu, obzvláště u predisponovaného jedince, kterým klient byl. Vše jsme se panu doktorovi snažili sdělit, ale pan doktor nevnímal a jeho zdravotní sestřička nás naprosto ingnorovala a jen nám dávala najevo, že pro nás nemá pochopení a že velmi obtěžujeme. Ve 14:45 jsme byli ještě v předordinačním prostoru a pan doktor měl plné ruce práce. Vše skončilo ve 14:50, kdy nás sestřička vyhodila z předordinace se slovy, že pan doktor vzkazuje, že již máme vypadnout. Aneb..příběh ze života.

Chodím k panu DOKTOROVI už od r. 1987. Nedám na něj dopustit, bez něj už bych byla asi na vozíku. Vždy pomůže, poradí, hledá příčinu potíží. K němu se plazím a od něj jdu lehká jako pírko, kdyby šlo ,tak bych i lítala, jak se mne uleví. Nejlepší odborník, pro mne maximální kapacita.

MUDr. Jan Sedmík umí dělat zázraky.
Od září 2011 do 5.3.2012 - dosud- jsem měla soustavně srdeční arytmii, léčena bez úspěchu po kardioverzi (el.výboj) po výměně několika různých léků antiarytmik (Rytmonorm, Sotahexal, Cordarone, Betaloc), navržena katetrizační ablace tříslem (pálení srdce na slepo). Pan doktor velice profesionálně provedl akupunkturu 6 jehlami okolo zápěstí u obou rukou na 30 minut. Nemohu stále uvěřit, že po jednom erudovaném výkonu akupunktury je arytmie pryč a mám opět normální sinusový srdeční rytmus.
Děkuji Vám mnohokrát, pane doktore.
Takto výrazný pozitivní výsledek dosud nedokážu pochopit. Navíc velice solidní jednání s pacientem i po finanční stránce.
Byla jsem před tím u jiné lékařky na akupunktuře, volila zcela jiné aku body - naprosto bez jakéhokoli efektu za značně vysokou cenu. Tady jsem se přesvědčila, že jsou vynikající, ale i podprůměrní lékaři, bohužel.

Vyborny lekar, skvely diagnostik

Pan doktor Sedmík je jednoznačně nejlepší lékař, kterého jsem poznala a to jsem se léčila v nemocnicích u tzv. špičkových odborníků. Nejen že si na pacienty udělá potřebný čas, ale hledá příčiny onemocnění, souvislosti a stanoví optimální léčbu a perspektivní průběh onemocnění a co proti tomu dělat. Pane doktore, za celou naši rodinu Vám děkuji.

k panu doktorovi chodim už par let a diky nemu nemam takove obtize co jsem mel......velice dekuji zelinka