Umístění: Poliklinika Rokycanova

Po cca 3 letech už mohu srovnat přístup tohoto lékaře a mých předchozích. Jsem velice spokojená.
Naslouchá, přemýšlí, je zkušený, nic nepodcení, ale také nepředepisuje hned zbytečné léky, dokud to není opravdu nutné. Bude mi 50 a takhle bezpečně jsem se v péči jiného lékaře zatím necítila.
Přečetla jsem i hodnocení sestry a vůbec ho nechápu, vždy jsem ji zažila profesionální. Ne "milou", ale rozhodně nebyla nepříjemná. Je prostě v práci a tu dělá - dle mého - opravdu dobře.
Ohledně čekací doby si taky nestěžuji. Jsem vděčná, že v čekárně nehraje televize a můžu si v klidu číst. Pokud by mě rušily hovory jiných pacientů, nosím s sebou kromě knihy i sluchátka :-) Nehledám problém tam, kde žádný není.

Umístění: Poliklinika Rokycanova

Pana doktora moc doporučuji. Je vždy milý, nepodceňuje žádné příznaky, naopak se snaží nacházet souvislosti. Pacienta vždy vyslechne a prohlédne. Ordinace je moderně vybavena, čekací doba je delší, ale to je tím, že se pan doktor každému pacientovi důkladně věnuje. Sestřička je také milá. Kéž by takových doktorů bylo víc...

Pan doktor má úžasný přístup (odborný i lidský), jsem velmi, ale opravdu velmi spokojená a jsem moc ráda, že je mým praktickým lékařem :-)

Je pečlivý, ochotný a příjemný lékař - doporučuji.

Pan doktor Řehák je jeden z nejlepších (hodnotím já) obvodních lékařů. Vždy je milý, ochotný a hlavně nepodceňující žádné příznaky. Nebojí se šáhnout po knize, konzultovat s odborníky nebo zajistit složité či nákladnější vyšetření. Doktor co jde s dobou – moderní ordinace, e-recepty, objednání přes net atd.
Bez objednání je to někdy na delší dobu, ale vzhledem k vybavenosti čekárny se to vydržet dá. Paní sestřička je náladovější, ale pokud člověk není totální ignorant, je s ní i sranda :-) Doporučuji pana DOKTORA

jsem nadmíru spokojena

Výborný lékař jako odborník i lidský přístup k pacientovi. Jsem u pana doktora registrován asi 14let a jsem šťastný, že jsem měl to štěstí se k panu doktorovi dostat. Moc mu děkuji za vzornou péči!! Pacient Josef H.

Výborný lékař.
Po přečtení předchozích hodnocení se ale musím zastat sestry. Možná na první pohled vypadá přísně, ale když vidím, jak se někteří pacienti v čekárně dokáží chovat, tak se jí vůbec nedivím. Pokud někdo přijde bez objednání a myslí si, že přijde za 10 minut na řadu a když ne tak udělá "scénu", tak se nesmí divit, že ho sestra srovná do latě, to je naopak její plus a výhoda pro slušné pacienty. Pokud se chováte korektně, chová se i ona úžasně. Bere pacienty jako sobě rovnocenné parnery, což ani dnes není ještě všude samozřejmost. A to já velice oceňuji. Možná určité neshody vznikají z toho, že spousta lidí je naučená u institucí, jako je lékař, snažit se chovat co nejvíce arogantně nebo úlisně a všechno si "vykřičet" a to u spousty jiných lékařů opravdu bohužel stále ještě tak funguje, tady, díky bohu ne.
A to, že tam je stále plno nesvědčí o tom, že si nedokáží pacienty správně objednat, ale o tom, jaký je o pana doktora a jeho služby zájem a snaží se všem vyjít vstříc. Lékař je prostě také jenom služba a když je něco kvalitní, tak se nesmíte divit, že o to má zájem kromě vás i spousta dalších lidí.
Také velice oceňuji, že jsem se zde nesetkal s takovým tím protekčním jednáním, kdy polovina příchozích jsou lékařovi "kamarádíčkové" a různě bez čekání okatě předbíhají bočními dveřmi všechny ostatní.
Takže závěrem ještě jednou, pokud má někdo problém se setrou, tak je to opravdu hlavně pouze jeho problém, buď by se měl zamyslet sám nad sebou nebo opravdu si raději vybrat jiného lékařeb a prudit tam.

Nejlepší praktický lékař co jsem poznala. Jen sestřička je někdy drsná až se člověk bojí.

Honza je pečlivý, ochotný a příjemný lékař - doporučuji.