Velmi dobrý doktor .Odborník na svém místě.Velké díky T.Pastorek

Dnes jsem navštívila PANA DOKTORA se synem od přítele na extrakci trojky nahoře, tak exelentní výkon, trvání asi 10. minut jsem ještě neviděla! Klobouk dolů PANE DOKTORE a samozřejmě i sestřičce Danušce, která je také výborná! Doporučuji všem.

Tohoto lékaře - odborníka mohu jedině doporučit. První extrakce +- 8x8 l.sin. byla v pohodě. Druhá strana (o půl roku později) bolela asi týden, ale to kvůli špatné poloze stoličky - obtížnější extrakci. Nicméně to stálo zato. Už od osmiček navždy klid. D-O-P-O-R-U-Č-U-J-I!!

Musím se taky přidat k výbornému ohodnocení pana doktora!!! Rovněž jsem byla k tomuto lékaři poslána k extrakci 5 nahoře a jelikož jsem 4 měsíce chodila na neustálé léčení zubu a pořád bolel, tak jsem byla přešťastná, když mi p. doktor sdělil, že když chvilku počkám ( měl pacientku), tak mě pak vezme. Strašně moc šikovný!!! V puse, musím říct a pochválit, umějí udělat všichni stomatochirurgové (i vynikající dr. Halvová)hotový balet!!! Je to jemná prácička, citlivá... Chválím velice a doporučuji všem s potížemi!!!!!!
Marta

K panu MUDr. jsem přišla jen na objednání k vytrhnutí osmičky a s úsměvem na rtech mi oznámil, že má 5 minut čas a bylo by vše za mnou. Jak říkal, tak se i stalo, skvěle se do toho opřel, uklidňoval mě, byl milý a za chvilku byla osmička venku. Vše se dobře hojilo a já jsem dodneška ráda, že jsem šla hned a neodkládala návštěvu na později. A teď? Zrovna mě bolí další a nepůjdu nikde jinde než k panu MUDr.Přibylovi!!!Doufám... :o)Všem doporučuji!!!

Pan doktor je profík, skvěle trhá zuby. Spokojený pacient

Výborný lékař! Donekonečna jsem odkládal extrakci osmiček...Nyní jsem přijel od lékaře a nebylo to vůbec hrozné, jak jsem si představoval. Jen injekce a bezbolestá minutka trhání zubu. Empatický přístup celého personálu jen přispívá k pozitivnímu hodnocení.

Pan doktor je uplně skvělý, nejraději bych ho pozvala na víno....

Obě spodní osmičky venku, bez komplikací - cca 4 minuty čistého času. Přesně jak se tu píše - milé sestřičky, skvělý doktor. A dokonce nebyl problém se přeobjednat ze září na říjen.

Uplne v pohode