Velká spokojenost! Byla jsem trhat osmicku dole byla to rychlovka a na druhy den to prestalo bolet. A pan doktor velmi příjemný a sestřičky samozřejmě taky.:)

Pán doktor je vynikajúci! Bola som pred rokom na extrakciu 2 osmičiek, všetko prebehlo v poriadku, rýchle. Prístup výborný aj pani sestričky veľmi milé, ochotné. Pred troma dňami som bola opat na extrakciu dalsej osmicky. Opat rychle, dost som sa bála, pán doktor mi hovoril vtip :) Skrátka všetko na jedničku!Pán doktor si zaslúži moje veľke poďakovanie, že ma zbavil osmičiek, ktoré ma od 18 rokov v pravidelných intervaloch trápili a on ma tohto trápenia konečne zbavil!

Byl jsem u pana doktora 2x na návštěvě trhat osmičky z toho jednu ležatou. Kladně hodnotím skvělý přístup k pacientovi, super přístup sester i samotný zákrok - rychlý a bezbolestný. Záporně nehodnotím nic, není totiž co :). Mohu jen doporučit. Díky, zdraví J. Pospíšil.

Ráda bych poděkovala celému "zubnímu týmu" stomatochirurgie pana Přibyla. Osmičky nemám, a tudíž nemohu posoudit z pozice pacienta, ale jako budoucí lékařka chci poděkovat za příjemně strávený (a)klimatizovaný čas na sálku :) I lékař s dlouholetou prací může k pacientům i ke svému personálu přistupovat s úctou a respektem. A pan MUDr. Přibyl je toho důkazem.

Výborný lékař, ohleduplný, precizní, rychlý... Poděkování i sestřičkám. Myslel jsem, že trhání 8čky bude horror, ale bylo to naprosto v pohodě. Doporučuji (tedy lékaře, nikoliv trhání 8miček:) ! Petr Š.

Jsem 48 hodin po resekci kořenového hrotu horní pětky. Pan doktor zaslouží "ŘÁD ZLATÉ ZUBNÍ VRTAČKY" !
Slyšela jsem od více lidí, že je to zákrok bolestivý a že po odeznění injekce následuje několik dní pekelných bolestí. Pan doktor je perfektní, navíc mu ,ani sestřičce nechybí humor a oba umí odlehčit atmosféru a pacienta uklidnit svým přístupem. Velmi empatický a sympatický přístup obou,bych chtěla zdůraznit.
Panu doktorovi šla resekce skvěle od ruky,za 20 minut jsem byla už i venku ze sálku. Po celou dobu zákroku jsem nepocítila sebemenší bolest a k mému úžasu ani po odeznění injekcí se ŽÁDNÁ bolest nedostavila.Nemám ani modřinu a úplně minimální otok.
Moc mu touto cestou děkuji za skvěle provedený a hlavně BEZBOLESTNÝ zákrok a příště půjdu zase jen k Vám.. Přeji co nejvíce spokojených pacientů. Kutrová Hana

Tak mám dnes čerstvě po zákroku vytržení 8ky vlevo dole:-)Pan doktor je opravdu kapacita ve svém oboru .Trhání trvalo asi 2minutky i když byli kořeny zakřivené pan doktor ho pěkně šikovně vytrhnul:-)a hlavně vše bezbolestně:-))ještě jednou panu doktorovi moc děkuji♥Pana doktora Přibylu doporučuji všem opravdu se nebojte!Pane doktore JSTE MOC ŠIKOVNÝ:-)s pozdravem V.Mráčková

Skvělý lékař,vše Vám dobře vysvětlí - jak postup zákroku, tak ošetřování po zákroku. Včera jsem byla trhat a sekat 8ky, zákrok byl příjemně rychlý (cca 20min), pan doktor mě příjemně uklidňoval...ihned jsem mu věřila. Sestřičky byly taky moc příjemné. Doporučuji!

Na pana doktora jsem se obrátila po první zkušenosti trhání osmičky u jiného lékaře. Zákrok, který mi dělali jinde byl dlouhý, lékařka se nakonec i hezky zapotila, na další sekci osmiček, mě už odvelela na stomatochirurgii. Pan doktor mi byl doporučen několika známými, kteří na něj pěli jen chválu a mohu s nimi jen souhlasit. Skvělý, příjemný a profesionální přístup, jak pana doktora, tak i sestřiček. Zákrok byl rychlý a bezbolestný, pak doktor je velmi pečlivý a sestřičky mi vše důkladně vysvětlily. Panu doktorovi i sestřičkám tímto děkuji a přeji další hromadu stejně spokojených pacientů.

U pana doktora jsem byla poprvé na trhání 8čky. Celý zákrok i s přípravou trval cca 10 minut, pan doktor velice ohleduplný, vše vysvětlil, a sestřičky také výborné. Měla jsem hrozný strach ale vše dopadlo skvěle. Ještě mě čekají 2 zoubky, a i se docela těším na pana doktora a sestřičky. Vřele doporučuji, jsem maximálně spokojena a všem děkuji :-)