Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Mohu jen doporučit. Šla jsem k lékaři vystrašená????????. Ale pak přišla sestřička ????a věděla jak mě uklidnit.Pán DOKTOR i zavtipkoval to mě taky uklidnilo.Jeho přístup i celého týmu super ????a na velkou jedničku. Nic jsem necítila při trhání ani po trhání zubu nevěřila jsem jak je to možné. Ale je to tak. Pro příště vím že už se nemusim tak bát. Odcházet s úsměvem????????????na tváří, krásný pocit. Celému týmu moc děkuji za skvělou práci a SMEKÁM????.Nevim co víc dodat.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce zubu

Před půl rokem jsem byla vytáhnout jednu osmicku a dnes jsem byla dat ven další dvě. Pana doktora i sestřičky mohu jen chválit. Mít více osmiček, jdu jediné tam.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Při trhani osmicky mi zustal v ceslisti jeden z kořenů... Kdyz jsem o par let prisel s bolesti znovu tak mi koren vytrhi, ale rana se mi zanitila a musel jsem pres tyden chodit cistit ranu a dreny (to uz radeji do nemocnice). Tohle se asi moc nepovedlo.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Trhání osmiček

Před pár lety jsem byla trhat u pana doktora dvě osmičky najednou a nyní v únoru další dvě (vždy jednu vrchní a jednu spodní). V obou případech byl zákrok rychlý, pan doktor skvělý profesionál, sestřičky také, všichni příjemní, prostředí ordinace hezké, po zákrocích jsem to zvládla i bez prášků, neměla jsem žádné komplikace a dásně se zahojily dobře. Jsem vděčná, že mi osmičky trhal právě pan doktor Přibyl. Děkuji!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Pane doktore, klobouk dolů. S tetanií, kdy mne i paní doktorka doporučila raději na celkovou anestezii, jsem u Vás neomdlela, a ještě jsem se při odchodu usmívala jako lečo. Neskutečně profesionální přístup celého vašeho týmu je jako třešínka na dortu a otevřený a příjemně lidský přístup ve spojení s absolutní přesností Vašeho počínání jsem na křesle cenila od první do poslední minuty. Děkuji, nikdy bych nevěřila, že se zašitou pusou se budu cítit tak dobře:)

Pan doktor mi dělal implantát kvůli chybějící pětce. Jeho přístup a celého personálu byl velice profesionální a na celém zákroku byla nejhorší umrtvující injekce :) Několikrát během zákroku se mě ptali, jestli mě něco nebolí nebo není nepříjemné. Po odeznění injekce jsem cítila mírný tlak na operovaném místě, nic co by se nedalo vydržet. Další dny byla rána ještě citlivá, ale ne bolestivá. Po týdnu už ani nemám pocit, že jsem byla na nějakém zákroku :)

Byla jsem u pana doktora s nateklou pusou diky abscesu u očního zubu,i presto ze to není můj zubař tak mi vyšel vstříc a pomohl od problémů.Pocit strachu ustoupil diky personálu a ochoty lékaře ;-)Díky za pomoc ;-)

W

Pan doktor Mudr.Přibyl je super chlap byl jsem trhat osmičku a jeho profesionální přístup a tým sestřiček tak šlo všechno hladce za 10 minut bylo po celé akci doporučuji.

Uzasny pristup..roste mi osmicka velmi me to bolelo..mela jsem velmi velke bolesti az za ucho a vystrelovalo mi to do hlavy..a uz mi to zacalo hnisat.. Muj zubar mi chtel zub nechat vytrhnout ale pan doktor Pribyl mi to vydezinfikoval injekci a dal dren a trhani neni nutne..za pul hodiny me to prestalo bolet.

Jsem den po zákroku, bez prášků od bolesti a jen leduju..Pan doktor je skvělý a má při ruce super tým sestřiček! I když nééé každý horní zub jde tak ,,lehce,, ale jeho profi přístup a klid vše zachránil :-) . Vzhledem k tomu že mám problém s čelistním kloubem jsem měla strach že to dopadne zle ...ale vše na jedničku!!
Moc děkuji a vřele doporučuji !!!!!