Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce kořene zubu

Všem lidem, kteří jsou svými zubními lékaři odesílání na stomatochirurgii,tak doporučuji jedině pana Přibyla na poliklinice v Hrabůvce.Vždy jsem byla víc než velmi spokojená.Všichni v ordinaci
- Sestřičky i pán Přibyl jsou naprosto skvělí, úžasní, hodní, milí, vstřícní, příjemní a k pacientům se chovají velice hezky a s citem. A nejen to. Dokonce je i sranda snimi. Místo strachu a obav ze zákroku se člověk ještě zasměje.Líbí se mi jejich humor.Nikam jinam bych nikdy už nešla jen k nim.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Extrakce spodních osmiček

Můj pan zubař mě zde poslal kvůli extrakci obou spodních osmiček. I přes velký strach ze zákroku a neznámého, proběhlo vše naprosto v poradku. Personal je úžasný, sestřičky vstřícné a chápavé. Uklidňující po celou dobu. Pan zubař je opravdu profesionál. Zákrok trval i s anestezií 25 minut. Rány se do týdne krásně zahojily, vše bez komplikací, zákrok absolutně bez bolesti (až jsem nechápala, že je to možné). Při dalším podobném zákroku jedině tady!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Děkuji MUDr. Přibylovi i celému jeho týmu za perfektní práci.
Přišla jsem se strachem a hrozně nervozní, ale sestřičky mě úplně uklidnily. Jsou příjemné, usměvavé, hodné, no prostě úžasné. Pan doktor je sympatický pohodář a hlavně profesionál.
Vše proběhlo rychle a úplně bezbolestně, což jsem opravdu nečekala.
Pokud hledáte stomatochirurgii, tak vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. extrakce 3 zubů

Chci poděkovat MUDr. Přibylovi a jeho týmu za profesionální zákrok, který proběhl v příjemné atmosféře s lidským přístupem v naprostém klidu. Přestože zákrok byl velmi obtížný vše se zvládlo na jedničku s velikou hvězdičkou.
Pan doktor je opravdu kapacita ve svém oboru. K pacientovi i svému personálu se chová příjemně, s respektem a úctou... Moc všem děkuji
a?
Vřele doporučuji
Přeji krásné pohodové dny
Věra Malkovská

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Naprostý profesionál! Rychlý, bezbolestný zákrok (extrakce obou horních osmiček). Po zákroku zcela bez problému a nebyly potřeba ani prášky na bolest. Také paní sestřička byla lidská a profesionální!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Panu doktorovi obrovské díky za rychlý a naprosto profesionální zákrok. Ještě větší díky jeho sestřičce, ktera se o mne starala, klobouk dolů před jeji empatií, humorem a přístupem.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Ráda bych poděkovala panu Mudr. Přibylovi za bezbolestnou resekci zaníceného kořene zubu. Jeho lidský přístup a naprosto profesionální péče mě zbavila obrovského strachu ze zákroku. A velké díky i sestřičkám které jsou naprosto úžasně hodné a laskavé.
Hejlová Eva

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. stomatochirurg.zákrok

Paní Wierb.- S Mudr.Přibylem jsem byla velice spokojena, velmi příjemný doktor.Celkově na mě působily i zdrav.sestřičky velmi dobře.Zákrok proběh v klidu a dobře.Hodnotím to celkově jako dobrou zdravotní péči.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. trháni dvou kořenů zubů pod zánětem

Chtěl bych poděkovat celému týmu,byl jsem velice spokojen a mooooockrát děkuji za perfektní ošetřeni,profesionální přístup a vřele doporučuji těžko najdete lepší bezbolestné ošetření

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. vytržení LS8

18.6. jsem byl trhat levou spodní 8, jelikož jsem za svůj život nepotřeboval žádný zákrok u zubů, tak jsem šel k doktorovi s obavami. Samotný zákrok trval v řádu několika sekund, nulová bolest, ani jsem tomu nevěřil. Po zákroku jsem ihned začal hodinu ledovat (pro jistotu, bylo mi navrženo sestřičkou). Poté jsem již nic neledoval a po odeznění injekce opět nulová bolest. Zákrok byl provedený úžasně, už se těším na listopad na vytržení druhé 8. Děkuji za skvěle odvedenou práci.