Jugoslávská 11, Brno
Soukromá oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Soukromá oční ambulance Jiný

žádné vyšetření očí na přístrojích,jen stále zjištěný zánět.ATB a doporučení um.slz.Letos jsem s problémy přešla k jinému lékaři a byl zjištěn šedý zákal,nutný k operaci.Na to by MUDr Malimánek asi nepřišel,nikdy nepoužil žádný přístroj,než že se do oka podíval.O překontrolování dioptrií jsem musela sama prosit.Velmi neochotný a netolerantní ke stáří.Nikomu jeho služby nedoporučuji.Za roky,co jsem k němu chodila jsem nebyla v ordinaci déle než 5 minut.

jsem velice spokojena z tímto očním lékařem je příjemný sice jsem byla u něho pouze jedenkrát,ale ráda se k němu budu vracet

Každý má možnost výběru.Já jsem si vybral dobře.

Chodím k němu již řadu let, jsem spokojena s rychlými termíny objednání, podrobné vyšetření, i když jsem objednána nebyla tak mě bez problémů přijal. Doporučila jsem jej několik mým kolegům a všichni jsou spokojeni. vyšetření důkladné a rychlé, téměř bez čekání, krátké objednací lhůty.

"Díky" panu doktoru Malimánkovi a jeho neznalosti nebo nezájmu prakticvelmi špatně vidím na jedno oko! Naštěstí jsem navštívila jiné pracoviště, okamžitě podstoupila operaci a proto vidím aspoň trochu. V čekárně jiného pracoviště jsem se setkala se známou, která byla postižena "léčením" pana doktora stejně jako já.
PŔED DR. MALIMÁNKEM VARUJI!

Byla jsem velmi spokojená, velmi příjemný, dobrý odborník, výborně vybavená ordinace různými přístroji.

Lékař, který zpochybňuje doporučení jiného odborníka, přes to, že sám nerozpozná podstatu problému, nepůsobí na mne příliš důvěryhodně.. Pře fakt, že jsem k němu šla na doporučení, byla to má první a poslední návštěva této ordinace.

Vyšetření povrchní, až arogantně skeptický postoj k nálezu jiného lékaře, odborníka o několik tříd výše.. Dál bez komentáře.

U pana doktora jsem byl a jsem spokojený. Má tam dost přístrojů a všechny na Vás vyzkouší. Takže zatím spokojenost :). Nemá sestřičku, ale i tak to zvládá.

Velmi dobrý lékař, který si dá tu práci, že zkontroluje vše kolem zraku a ještě si najde chvilku zodpovědět vaše dotazy.