Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Primář Káňa je výborný ortoped. A díky mým stálým problémům se divím že má semnou trpělivost. Už mě operoval 8x a stále když k němu přijdu s něčím novým tak mi pokouší pomoct. Už mě má v péči cca 10let. A stále mi pomáhá pomoct proti bolesti.

Přístup prim. MUDr. Jana Káni k mému zdravotnímu stavu byl profesionální a přitom s lidským jednáním. Provedená operace TEP uskutečněná MUDr. Káňou v AGEL Nový Jičín je provedena k mé maximální spokojenosti a za to bych chtěl touto cestou poděkovat jemu, ale i celému kolektivu ortopedie.

Jsem nadmíru spokojená. Pan doktor mne vždy vyslechne, provede vyšetření a naplánujem léčbu. Velmi vstřícný a lidský přístup, naslouchání a nepodceňování mých problémů. Jo, a taky je velmi vtipný

Jsem nadmíru spokojená s operačním zákrokem MUDr. Káni - výměna kyčle po
vrozené vadě /displzii/ kloubu. Naprostá profesionalita, zkušenost a velká snaha
o vyrovnání již 4 cm rozdílu v délce. Po 50 letech "kulhání" a špatné chůze jsem
jako znovuzrozená - chodím krásně, rozdíl je vyrovnán... mohu jen doporučit.
Obrovské díky pane doktore za příkladnou péči a velmi vstřícný přístup k pacientovi.
Přeji jen to nejlepší a spostu dalších špičkových výkonů...