Odborný lékař chirurgie
Nádražní 36, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie operace žaludku

čtu tady sice starší, ale jen ty nejlepší reference. V případě mé dcery je to bohužel zcela opačně. Laparoskopická operace se "nějak pokazila", bezprostředně musela následovat klasická operace. Zdravotní stav se v průběhu půl roku zhoršil natolik, že následovala další, několikahodinová operace a stále je to velmi špatné. V nejlepším případě na invalidní důchod... Výživový poradce uvedl, že takhle zbědovaného člověka neviděl za 17 let praxe. Pan docent dceru odkazoval na praktika, poté na psychologa. Dcera je sama s malou 6 letou dcerou, kterou jako prarodiče "půjčujeme" mamince pouze na sobotu. Více ji síly neumožňují...

Dobrý den, panu chirurgovi bych chtěl od srdce poděkovat. Před 8 lety když mi bylo 8 let mi zachránil život, když jsem spadl ze stromu na plot a nepěkně si poranil ruku o starý rezavý plot. Doktoři mi tehdy řekli že sem měl 2mm od tepny a vykrvácel bych. Úžasný chirurg pan Jan Dostalík mě zachránil a dnes můžu dělat co mě baví a dívat se v před. Mockrát Vám děkuji z celého srdce pane chirurgu!!!

Panu docentu mohu jen děkovat. Má žena, která měla nádor v dutině břišní na hodně špatném místě, může díky němu opět hledět do budoucnosti. Několik hodin trvající operaci zvládl pan docent díky svým zkušenostem s nesmírnou bravůrou. A nebyl to jednoduchý zákrok. Zájem o pacianta u něj nekončí jeho odoperováním. Jeho velice lidský přístup by mohl být vzorem ostatním. Děkuji mu pokaždé když se podívám na svou ženu. Lorenc Jiří

Je mi 28 let a jsou to přesně dva roky, kdy mi pan doktor doslova zachránil život. Dodnes k němu jezdím na kontroly a můžu říct, že jsem s jeho přístupem maximálně spokojená. Je velmi milý, zajímá se o zdravotní stav a když jsem mu volala z nemocnice kvůli další hospitalizaci, vyposlechl si mne a ihned jsme si domluvili termín schůzky. Těm co tady brečí kvůli nějakým křečovým žilám, asi nevíte co to je, když vás opravdu něco bolí a váš život visí na vlásku a objeví se někdo, jako pan doktor Dostalík. Ještě jednou mu moc děkuji a to nejen za to, že tu mohu být, ale že mohu vychovávat svou malou dceru.Kamila

Nerozpakujeme se tvrdit, že panu doc. MUDr Janu Dostalíkovi vděčíme za život našeho otce. Pečlivou diagnostikou, rychlým a včasným rozhodnutím a následným náročným chirurgickým zákrokem mu se svým týmem dokázal opakovaně pomoci (ve dvou případech se jednalo o akutní stav v dutině břišní - ileus, v dalším o aneurysma břišní aorty). Přístup pana doktora byl vždy velmi lidský i profesionální, a to jak k pacientovi, tak k nám, rodinným příslušníkům. Tatínkovi se dostala pod jeho vedením ta nejkvalitnější péče. Splňuje naši představu o ideálním lékaři. Lucie a Tereza

S panem doktorem Dostalíkem mám tu nejlepší zkušenost. Opravdu profesionál na svém místě. Velmi šikovný (zlaté české ručičky) a pracovitý cévní chirurg (ve své privátní ordinaci pracuje i v 18.30 hodin večer). kéž by takových doktorů bylo více. Po operaci křečových žil v jeho provedení v celkové narkóze v MNO (bylo nutné výtáhnout celou safénu, žíla od třísla až po kotník) jsem nepotřeboval ani léky proti bolesti, rány na kotníku a v třísle perfektně sešité vstřebatelnými stehy, na lýtku pár malých vpichů, ani modřiny nebyli nikterak velké. Netvrdím, že noha vůbec nebolela, ale dalo se bez problému vydržet. Z nemocnice mne pustili druhý den po operaci, samozřejmně bylo nutné nohu alespoň 14 dnů bandážovat a přez noc nechávat ve zvýšené poloze. Nyní mám nohu i pocitově mnohem lehčí, a hlavně mi zmizely nevzhledné, opravdu velké provazy křečových žil z lýtka, stehna i kotníku. A teď to nejlepší, jeho typ operace hradí zdravotní pojištovna. Jen pro zajímavost, byl jsem u nejmenované specialistky v Praze, která mimochodem stanovila stejnou diagnózu, a za toto vyšetření jsem paní doktorce zaplatil 1000,- Kč, a samotnou operaci mi pak nabízela za 30 tisíc. Pro nás z Ostravy, kraje razovitého, cena přemrštěná a hlavně "trochu z ruky" i z důvodu nutného kontrolního vyšetření. Takže bych apeloval na všechny, kdo mají křečové žíly, ať se nebojí klasické operace (přiznávám, taky jsem se velmi bál a neustále oddaloval, cca 10 let), pokud je operatérem šikovný cevní chirurg jako například pan Dostalík, tak se není čeho bát a výsledek určitě stojí za to !

Doc. Dostalík je odborník na slovo vzatý. Výborně komunikuje nejen s námi,jako s klienty,ale i s našimi rodinami a příbuznými.V celém Moravskoslezském kraji není pro něj konkurence. Já osobně jsem měla problém najít specialistu, který by mi mě s moji diagnozou operoval. Neříkám,že jsem za týden byla v pořádku, trvalo dlouho než jsem se z toho dostala,ale žiju a to je podstatné. Docent mi prodloužil život alespon o pár let a jsem mu za to vděčná.

-------ano

Pan Doktor je specialista na svém místě. Co se týče cévní chirurgie je to velký odborník. A pro okomentování těch záporných až utočných hodnoceni. Mílá "Marcelko" a spol. Křečové žíly se vracejí,málokdy se podaří odoperovat vše díky jejich vzájemnému propletení takže si vem punčochu a kup si krém na křeč. žily a uleví se ti ! A těm co se nelíbí vizita ? Vizita není od taho aby se lékař vykecával s pacientem a navíc pokud je to operatér a má nabitý program.Přestaňte se dívat na stupidní ordinaci v ružové ... .Pak si každy myslí jak to má v nemocnicích fungovat ale to je jen seriálová fikce.

Marcela je úplně blbá, všichni ví, že křečáky mohou zrecidivovat a nebývá to vina doktora. Kdo ví z čeho jí ty nohy bolí! Já osobě bych si je od něj nechal udělat kdykoliv, protože je to vysoce kvalitní odborník na cévy.