Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Ortoped, Chirurg Více

663 návštěv profilu během 30 dní

Žlutý kopec 6, Brno
Ortopedická ordinace

18.7., 20.7., 25.7., 27.7., 1.8., 3.8., 8.8., 10.8. 2022 NEORDINUJEME. Pro objednání můžete volat mezi 16:00 - 19:30 ve dnech: 4.7., 11.7., 13.7. nebo...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Byla jsem v první řadě velmi ráda, že mne pan doktor objednal a vyšetřil, protože jinde jsem neuspěla. Systém "Známý lékař" mi to umožnil ve velmi krátké době, nečekala jsem takovou rychlost. Prostředí je poněkud netradiční, ale příjemné, čekání nebylo dlouhé. Celkový dojem je příznivý, jsem spokojena, pan doktor se mi věnoval a jsem ráda, že jsem se dostala do jeho ordinace.

Názor přidán dne 12.12.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření.
Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

u pana doktora jsem byl poprvé a mohu jen doporučit, byl jsem důkladně vyšetřen a další vyšetření a léčba mě čeká , maximální spokojenost

Umístění: Ortopedická ordinace

Byla jsem u pana doktora poprvé a dojem mám velmi dobrý. Věřím , že mi pomůže . Moje potíže trvají už delší dobu a snad pan doktor zjistí příčinu . Můj předchozí lékař mě neposlal ani na rentgen, měla jsem dojem, že moje zdravotní problémy bere na lehkou váhu , což mi bylo nepříjemné , vzhledem k tomu, že mi to bránilo v práci. To je můj laický názor.

Umístění: Ortopedická ordinace

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Po prohlídce pan doktor hned určil můj zdravotní stav a doporučil nejvhodnější postup a poté sám vedl operaci, která dopadla skvěle. V nemocnici lékaři sami zmiňovali, že je to krásně vyčištěné a kvalitně operované. Koleno bylo velmi brzy v pořádku. Můžu jedině pana doktora Ciencialu doporučit. Odborník na svém místě s profesionálním přístupem.

Umístění: Ortopedická ordinace

Misto pana doktora byl zástupce, nicméně vše na jedničku, velmi vstřícný a empatický přístup, ochota pomoci

Umístění: Ortopedická ordinace

Vsristnost k problémům a další doporučení k vyšetření. Celkově dobrý dojem z návštěvy ambulance. Příjemná i sestřička

Umístění: Ortopedická ordinace

Pán doktor aj sestřička byli moc hodní a usměvavý a hlavně jsem odcházela s tím,že už vím proč mám bolesti,tablety které mi pán doktor doporučil zabrali a ja jsem téměř okamžitě pocítila úlevu.Děkuji moc za pomoc.M.Š

Umístění: Ortopedická ordinace

U pana doktora jsem byl v posledních letech již několikrát, vždy všechno, včetně operace proběhlo přesně dle naší domluvy. Děkuji

• Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie