Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

27 objednaných návštěv během 30 dní

Ortopedická ordinace (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
543 21.....

Běžný termín

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření

Vyšetření radiologická - rentgenové snímky, počítačová tomografie, nukleární magnetická rezonance, scintigrafická vyšetření a další v návaznosti na Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích a Masarykův onkologický ústav. +7 Více

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem).

Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stáří.

Vážený kliente, dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspokojit i ...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Vynikající lékař, odborník na svém místě, profesionální a přímý přístup k pacientovi.
Pan doktor vrací chuť do života. Rozhodl o operaci, kdy si už ostatní lékaři nevěděli rady. V listopadu 2015 byla provedena operace páteře, zadní stabilizace a dekomprese L2-S1. Nesmírně obtížný, fyzicky náročný 8 hodin trvající zákrok. Pan doktor si následující den vzal dovolenou, protože ho bolela záda, a následující den v noci se na mne přišel podívat na JIP.
Po operaci postupně zmizelo oslabení DK, postavil jsem se na špičky a poté začal chodit.
Stav po operaci se natolik zlepšil, že rychlá chůze dnes není problém
Jsem panu doktorovi nesmírně vděčný, to se opravdu nedá vše napsat, to se musí zažít.

Petr Novák

Pan doktor neuznává alternativní metody k operaci, která momentálně není možná. Dostala jsem radu - "Vraťte se, až budete chtít operaci" a nic dalšího.
V čekárně si počkáte i hodinu a to přesto, že jste objednaní.

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.Profesionální jednání.Příjemné prostředí.Krátká objednací doba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Operace páteře - kontrola

Pan doktor mi před 6 týdny operoval bederní páteř...3 nové plotýnky a stabilizace. Jsem moc spokojená...bez potíží....jak znovuzrozená po letech bolestí. Vrací se mi normální spánek bez bolestí a energie. Oceňuji u p. doktora lidský přístup.upřímnost.přímost.jistotu.klid i vtip. Mám v něj důvěru a pocit jistoty ... u odborníka, který ví co dělá. Můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem se dostala do jeho zlatých rukou. DĚKUJI !!! Dana Fibingrová

Úžasný pan doktor,odborník .Vždy vyslechne a jeho léčení je vždy úspěšné.K tomuto lékaři mám plnou důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Bolest v koleně.

Byla jsem u pana doktora poprvé a působil na mě velmi příjemně byla jsem vyšetřena podle mého úsudku velmi dobře. Po injekci se mě bolest v koleně téměř odstranila, na dalším postupu se budeme domlouvat, při příští kontrolní návštěvě, na kterou jsem byla bez problému opět objednaná. Ambulance je v moc pěkném prostředí.

Umístění: jiné místo Úraz

Dobrý den, letos v červnu 2018 jsem měl vážnou nehodu na motorce. Po pádu došlo ke zlomeninám několika obratlů s poškozením míchy, mnohočetným zlomeninám žeber, hrudní kosti a propíchnutí plic. Následovala operace páteře, při které mi PAN Mudr. Cienciala voperoval do zad stabilizační tyče a šrouby. Po tomto odborném zákroku se mi obnovila hybnost všech končetin. Při následných kontrolách u pana doktora velmi oceňuji jeho lidský a profesionální přístup. Tímto Vám chci pane doktore ze srdce poděkovat za záchranu. A všem ostatním lidem můžu péči pana doktora jen doporučit. Je to odborník na svém místě. Marek Blaha

Velice ochotný a příjemný lékař, i personál, pěkná čekárna i ordinace, velice spokojený pacient. Zdenka K

velmi dobře hodnotím lékařův přístup, jsem spokojená s výsledkem své návštěvy u pana doktora, chodím k němu pravidelně již pět let

Pana doktora jsem navštívila,protože jsem nemohla chodit,ušla jsem tak 6om.pan doktor mi provedl operaci páteře a jsem jak na novém světě, mohu bez problémů chodit. Má zlaté ruce,určitě doporučuji. Moc mi pomohl.

Běžný termín

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření

Ortopedická ordinace

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Ortopedická ordinace

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Ortopedická ordinace

Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Ortopedická ordinace

Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat

Ortopedická ordinace

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření.

Stav po operaci se natolik zlepšil, že rychlá chůze dnes není problém

Petr Novák

V čekárně si počkáte i hodinu a to přesto, že jste objednaní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Bolest v koleně.

Umístění: jiné místo Úraz

• Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci