Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Ortoped, Chirurg

15 objednaných návštěv během 30 dní

Běžný termín

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat +7 Více

Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stáří.

Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem).

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY O PRÁZDNINÁCH: Červenec - od 16.7. dovolená Srpen - ordinace ve dnech 10.8., 12.8., 24.8., 26.8., 31.8. Vážený kliente, dov...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Běžný termín

Ortopedická ordinace

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Ortopedická ordinace

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Ortopedická ordinace

Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Ortopedická ordinace

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření

Ortopedická ordinace

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření.

Ortopedická ordinace

Vyšetření radiologická - rentgenové snímky, počítačová tomografie, nukleární magnetická rezonance, scintigrafická vyšetření a další v návaznosti na Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích a Masarykův onkologický ústav.

Ortopedická ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření.
Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.

Umístění: Ortopedická ordinace Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat

Perfektní! Ani nevím čím začít. Pan doktor Cienciala je opravdu odborník na svém místě a lituji jen toho, že jsem k němu nešla dřív. Vyslechne si Vás, opravdu vyšetří a objektivně zhodnotí co dál. Dokonce jsme i zavtipkovali. Jsem vděčná za to, že jsem konečně byla u Pana doktora, kterému nejste ukradení a nemá pocit, že jste simulant jen proto, že je Vám 27 a určitě takové problémy, co popisujete, nemůžete mít, protože jste prostě mladá. Před první návštěvou jsem byla velmi nervózní, neboť jsem věděla, že pan doktor nemá moc rád lidi s nadváhou (no, který doktor ano, nadváha je opravdu problém), nicméně jsem se bála zbytečně, je skvělý, samozřejmě jsme se o váze bavili, ale jen proto, že jinak jsou mé záda neoperovatelná. Jsem na začátku a už teď jsem vděčná. Hurá do diety, poté operace. 2 roky ležení na váze jsou katastrofálně vidět.
Je to už skoro 2 roky, co žiju život neslučitelný s normální běžnou aktivitou. Permanentní bolesti, zničená plotýnka L5S1, práce na PC spíš z leže (krční páteř bude brzy sekundárním problémem), žádné dovolené, výlety. Vařit? max hodinu a znovu padám do postele jako bych měla umřít. Jako bývalá sportovkyně fakt poslední 2 roky nářez. Vlastně ani nevím zda mě ty záda alespoň na chvilku za 2 roky nebolely. Spíš je to o tom jak moc a zda si vůbec dokážu dát sama například ponožky. Zničeno sportem :) Manžel zastává i domácí práce, které nejsem schopná dělat. Zkráceně řečeno, po 2 roky, víc doktorů stejný názor, jste mladá, nic vážného Vám není, ani Vás na MR nepošleme, cvičte. 2 rehabilitací - stav mnohem horší. Tabletky účinek 0. No a po dvou letech jedete z Beskyd do Brna (dál jsem za ty 2 roky nejela) a zjistíte, že veškerá snaha zlepšit plotýnku byla pravděpodobně zbytečná, když je plotýnka zničená asi cvičení nepomůže (myšleno na tu plotýnku, cvičení je důležité, cvičit nepřestanu). Děkuji mu už teď, vím, že v lepším rukou být už nemůžu. Operace bude náhrada plotýnky a sešroubování. Odborník.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace bolesti zad a kloubů

Vstřícný přístup, vysoká odbornost, ihned indikoval léčbu, operoval již mého manžela s velmi dobrým výsledkem. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo

Pán doktor má veľa pacientov ako každý dobrý ortopéd, napriek tomu sa mi venoval, vyšetril ma a stanovil diagnózu, ktorú keď som neskôr googlil tak presne zodpovedá mojim príznakom. Profesionálny prístup doktora, hodnotím veľmi kladne.

Vynikající lékař, odborník na svém místě, profesionální a přímý přístup k pacientovi.
Pan doktor vrací chuť do života. Rozhodl o operaci, kdy si už ostatní lékaři nevěděli rady. V listopadu 2015 byla provedena operace páteře, zadní stabilizace a dekomprese L2-S1. Nesmírně obtížný, fyzicky náročný 8 hodin trvající zákrok. Pan doktor si následující den vzal dovolenou, protože ho bolela záda, a následující den v noci se na mne přišel podívat na JIP.
Po operaci postupně zmizelo oslabení DK, postavil jsem se na špičky a poté začal chodit.
Stav po operaci se natolik zlepšil, že rychlá chůze dnes není problém
Jsem panu doktorovi nesmírně vděčný, to se opravdu nedá vše napsat, to se musí zažít.

Petr Novák

Pan doktor neuznává alternativní metody k operaci, která momentálně není možná. Dostala jsem radu - "Vraťte se, až budete chtít operaci" a nic dalšího.
V čekárně si počkáte i hodinu a to přesto, že jste objednaní.

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená.Profesionální jednání.Příjemné prostředí.Krátká objednací doba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Operace páteře - kontrola

Pan doktor mi před 6 týdny operoval bederní páteř...3 nové plotýnky a stabilizace. Jsem moc spokojená...bez potíží....jak znovuzrozená po letech bolestí. Vrací se mi normální spánek bez bolestí a energie. Oceňuji u p. doktora lidský přístup.upřímnost.přímost.jistotu.klid i vtip. Mám v něj důvěru a pocit jistoty ... u odborníka, který ví co dělá. Můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem se dostala do jeho zlatých rukou. DĚKUJI !!! Dana Fibingrová

Úžasný pan doktor,odborník .Vždy vyslechne a jeho léčení je vždy úspěšné.K tomuto lékaři mám plnou důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Bolest v koleně.

Byla jsem u pana doktora poprvé a působil na mě velmi příjemně byla jsem vyšetřena podle mého úsudku velmi dobře. Po injekci se mě bolest v koleně téměř odstranila, na dalším postupu se budeme domlouvat, při příští kontrolní návštěvě, na kterou jsem byla bez problému opět objednaná. Ambulance je v moc pěkném prostředí.

• Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie