Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Ortoped, Chirurg

26 objednaných návštěv během 30 dní

Běžný termín

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat +7 Více

Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stáří.

Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem).

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Vážený kliente, dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspokojit i ...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Ortopedická ordinace

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Ortopedická ordinace

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Ortopedická ordinace

Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Ortopedická ordinace

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření

Ortopedická ordinace

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření.

Ortopedická ordinace

Vyšetření radiologická - rentgenové snímky, počítačová tomografie, nukleární magnetická rezonance, scintigrafická vyšetření a další v návaznosti na Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích a Masarykův onkologický ústav.

Ortopedická ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

dlouho jsem se rozmýšlela,jestli napsat hodnocení. první návštěva proběhla dobře. pan doktor mě ujistil,že se vše dá do pořádku. nemohla jsem se hýbat, nejhorší to bylo v noci. dal mi obstřik na rameno a léky na bolest, což mi nepomohlo. Při druhé návštěvě opět obstřik a léky proti bolesti s tím, že se s tím musím smířit, že je to věkem. Až paní doktorka na na revmatologii okamžitě poznala, co to je. Nebylo to věkem, ale nemoc . Dostala jsem prášky které zabraly a jsem zatím v pohodě. Takže s MUDr. Ciencialem jsem nebyla vůbec spokojena.

Profesionalni a vecny pristup. Sice trosku delsi cekaci doba, ale ta jen svedci o duslednosti vysetreni.

Spokojenost přístupu k pacientovi a podrobné vysvětlení všeho kolem zdravotního stavu pacienta. Doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je profesionál na svém místě. Kvituji jeho přístup k pacientovi. Moje operace byla akutní a tak jsem pana doktora poznala až na pooperační návštěvě. Nyní po roce rekonvalescence mohu pana doktora jenom doporučit.

Naprostý profesionál se zájmem pacientovi pomoci. Pan doktor je velice empatický, vše vysvětlí a hledá řešení ke spokojenosti pacienta.

Dobrý přístup všech v ordinaci, JAK, SESERY TAK LÉKAŘE NAPROSTO BEZ PROBLÉMŮ I DOCHVILNÝ RÁD PŘÍJDU ZNOVA.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Konečně doktor co se mi věnoval a bylo vidět, že chce opravdu pomoci. Člověk aby takového doktora pohledal. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Příjemný a komunikativní pan doktor, příjemná sestřička, snaha pomoci. Celková spokojenost. Objednání na kontrolu.

Rychlá a odborná návštěva, příjemné vystupování,milá sestřičkaKrásné prostředí,krátká čekací doba.Spokojenost

Velice dobrý lékař. Vše podrobně vysvětlí a nabídne nejlepší možné řešení. Je velice empatický a snaží se pomoci.

• Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie