Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Ortoped, Chirurg Více

31 objednaných návštěv během 30 dní

Žlutý kopec 6, Brno
Ortopedická ordinace

Vážený kliente, dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspokojit i ...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Názory

Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření.
Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

u pana doktora jsem byl poprvé a mohu jen doporučit, byl jsem důkladně vyšetřen a další vyšetření a léčba mě čeká , maximální spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace

Byla jsem u pana doktora poprvé a dojem mám velmi dobrý. Věřím , že mi pomůže . Moje potíže trvají už delší dobu a snad pan doktor zjistí příčinu . Můj předchozí lékař mě neposlal ani na rentgen, měla jsem dojem, že moje zdravotní problémy bere na lehkou váhu , což mi bylo nepříjemné , vzhledem k tomu, že mi to bránilo v práci. To je můj laický názor.

Umístění: Ortopedická ordinace

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Po prohlídce pan doktor hned určil můj zdravotní stav a doporučil nejvhodnější postup a poté sám vedl operaci, která dopadla skvěle. V nemocnici lékaři sami zmiňovali, že je to krásně vyčištěné a kvalitně operované. Koleno bylo velmi brzy v pořádku. Můžu jedině pana doktora Ciencialu doporučit. Odborník na svém místě s profesionálním přístupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace

Misto pana doktora byl zástupce, nicméně vše na jedničku, velmi vstřícný a empatický přístup, ochota pomoci

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace

Vsristnost k problémům a další doporučení k vyšetření. Celkově dobrý dojem z návštěvy ambulance. Příjemná i sestřička

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace

Pán doktor aj sestřička byli moc hodní a usměvavý a hlavně jsem odcházela s tím,že už vím proč mám bolesti,tablety které mi pán doktor doporučil zabrali a ja jsem téměř okamžitě pocítila úlevu.Děkuji moc za pomoc.M.Š

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace

U pana doktora jsem byl v posledních letech již několikrát, vždy všechno, včetně operace proběhlo přesně dle naší domluvy. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace

Kladný přístup k pacientovi. Vše krásně vysvětlí a nabídne nejúčinnější léčbu.Rychlé objednání bez zbytečného čekání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace

Postup,léčba vše je promysleno, rozumím tomu,příjemná sestřička, co víc si přát, když Vás něco bolí

• Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie