Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

MUDr.
Jan Cienciala Ph.D. verifiedCreated with Sketch.

Ortoped, Chirurg přijímá nové pacienty

37 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Ortopedická ordinace (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
543 21.....

Běžný termín

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření

Vyšetření radiologická - rentgenové snímky, počítačová tomografie, nukleární magnetická rezonance, scintigrafická vyšetření a další v návaznosti na fakultní nemocnici v brně-bohunicích a masarykův onkologický ústav. + 7 Více

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem).

Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stáří.

Vážený kliente, dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspokojit i ...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

Umístění: jiné místo Úraz

Dobrý den, letos v červnu 2018 jsem měl vážnou nehodu na motorce. Po pádu došlo ke zlomeninám několika obratlů s poškozením míchy, mnohočetným zlomeninám žeber, hrudní kosti a propíchnutí plic. Následovala operace páteře, při které mi PAN Mudr. Cienciala voperoval do zad stabilizační tyče a šrouby. Po tomto odborném zákroku se mi obnovila hybnost všech končetin. Při následných kontrolách u pana doktora velmi oceňuji jeho lidský a profesionální přístup. Tímto Vám chci pane doktore ze srdce poděkovat za záchranu. A všem ostatním lidem můžu péči pana doktora jen doporučit. Je to odborník na svém místě. Marek Blaha

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Velice ochotný a příjemný lékař, i personál, pěkná čekárna i ordinace, velice spokojený pacient. Zdenka K

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

velmi dobře hodnotím lékařův přístup, jsem spokojená s výsledkem své návštěvy u pana doktora, chodím k němu pravidelně již pět let

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana doktora jsem navštívila,protože jsem nemohla chodit,ušla jsem tak 6om.pan doktor mi provedl operaci páteře a jsem jak na novém světě, mohu bez problémů chodit. Má zlaté ruce,určitě doporučuji. Moc mi pomohl.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vynikající,pravda přímo do očí-operace se již nelze vyhnout.Ostatní dořešíme za půl roku .Jsem zcela spokojen volbou Vaší ordinace.velice důležitá je jistota,

O

Na ošetření jsem si hezky počkal. Knihu s sebou jako ke každému zaneprázdněnému doktorovi! Vyslechl, prohlédnul, zhodnotil, navrhnul léčbu. Celé mi to dávalo smysl a mé otázky byly zodpovězeny. Za mě dobrý. Plus velice hezká a příjemná čekárna a ordinace v prostorách staršího rodinného domku.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S ošetřením u pana doktora jsem velmi spokojená , vždy mě ve velmi krátké době zbavil potíží . Vždy jsem byla ošetřena v určeném čase.

Umístění: Ortopedická ordinace bolesti chrbtice

Pán Dr. Cienciala mi operoval pred 8 mesiacmi chrbticu. Bola to už moja 3. operácia, ktorej predchádzali tvrdenia viacerých lekárov, že už mi pomôže len stimulátor miechy, z ktorého som mala doslova hrôzu. Stačila jediná návšteva u pána doktora a okamžite videl to, čo viacerí nie ... za mesiac po mojej návšteve ma zoperoval, stimulátor miechy sa nekonal :-) a ja sa mám naozaj, vzhľadom na okolnosti a dlhoročné problémy s chrbticou, fajn !!! Je to naozaj PÁN doktor! ... želám mu všetko najlepšie do nového roka a veľa, veľa minimálne tak vďačných pacientov, ako som ja. ĎAKUJEM ! Bohuslava Vašíčková

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S jednáním, péčí, léčbou jsem velice spokojena a můžu pana doktora doporučit všem, kteří mají ortopedické problémy.

Umístění: Ortopedická ordinace

Operoval ma pan doktor Ciencala a pan doktor Zemek v trencine .Uz v utorok po opetacii noha vobec nebolela,som im velmi vdacna su to pani z velkym P.Dufam ze kontrola bude v poriadku,a za neaky cas,budem moct,zit zivot bez bolesti .Velmi pekne vam dakujem pani doktori a odporucam kazdemu aj ked som sa velmi bala .Dakujem patri vam dvom .

Cena není uvedená

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Cena není uvedená

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Cena není uvedená

Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Cena není uvedená

Chirurgické léčení na ortopedické klinice v brně-bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat

Cena není uvedená

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření.

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření

Běžný termín