Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Ortoped, Chirurg Více

20 objednaných návštěv během 30 dní

Běžný termín

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat +7 Více

Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stáří.

Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem).

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

DNE 23.6.2021 SE NEORDINUJE Vážený kliente, dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě na...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ortopedická ordinace

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Po prohlídce pan doktor hned určil můj zdravotní stav a doporučil nejvhodnější postup a poté sám vedl operaci, která dopadla skvěle. V nemocnici lékaři sami zmiňovali, že je to krásně vyčištěné a kvalitně operované. Koleno bylo velmi brzy v pořádku. Můžu jedině pana doktora Ciencialu doporučit. Odborník na svém místě s profesionálním přístupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Misto pana doktora byl zástupce, nicméně vše na jedničku, velmi vstřícný a empatický přístup, ochota pomoci

Vsristnost k problémům a další doporučení k vyšetření. Celkově dobrý dojem z návštěvy ambulance. Příjemná i sestřička

Pán doktor aj sestřička byli moc hodní a usměvavý a hlavně jsem odcházela s tím,že už vím proč mám bolesti,tablety které mi pán doktor doporučil zabrali a ja jsem téměř okamžitě pocítila úlevu.Děkuji moc za pomoc.M.Š

U pana doktora jsem byl v posledních letech již několikrát, vždy všechno, včetně operace proběhlo přesně dle naší domluvy. Děkuji

Kladný přístup k pacientovi. Vše krásně vysvětlí a nabídne nejúčinnější léčbu.Rychlé objednání bez zbytečného čekání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Běžný termín

Postup,léčba vše je promysleno, rozumím tomu,příjemná sestřička, co víc si přát, když Vás něco bolí

dlouho jsem se rozmýšlela,jestli napsat hodnocení. první návštěva proběhla dobře. pan doktor mě ujistil,že se vše dá do pořádku. nemohla jsem se hýbat, nejhorší to bylo v noci. dal mi obstřik na rameno a léky na bolest, což mi nepomohlo. Při druhé návštěvě opět obstřik a léky proti bolesti s tím, že se s tím musím smířit, že je to věkem. Až paní doktorka na na revmatologii okamžitě poznala, co to je. Nebylo to věkem, ale nemoc . Dostala jsem prášky které zabraly a jsem zatím v pohodě. Takže s MUDr. Ciencialem jsem nebyla vůbec spokojena.

Umístění: Ortopedická ordinace Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Profesionalni a vecny pristup. Sice trosku delsi cekaci doba, ale ta jen svedci o duslednosti vysetreni.

Spokojenost přístupu k pacientovi a podrobné vysvětlení všeho kolem zdravotního stavu pacienta. Doporučuji!

• Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie