Jan Cienciala Ph.D., ortoped Brno

MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Ortoped, Chirurg

40 objednaných návštěv během 30 dní

Běžný termín

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat +7 Více

Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stáří.

Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem).

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Vážený kliente, dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspokojit i ...

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Běžný termín

Ortopedická ordinace

Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Ortopedická ordinace

Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Ortopedická ordinace

Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Ortopedická ordinace

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření

Ortopedická ordinace

Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření.

Ortopedická ordinace

Vyšetření radiologická - rentgenové snímky, počítačová tomografie, nukleární magnetická rezonance, scintigrafická vyšetření a další v návaznosti na Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích a Masarykův onkologický ústav.

Ortopedická ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Dobrý přístup všech v ordinaci, JAK, SESERY TAK LÉKAŘE NAPROSTO BEZ PROBLÉMŮ I DOCHVILNÝ RÁD PŘÍJDU ZNOVA.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.

Konečně doktor co se mi věnoval a bylo vidět, že chce opravdu pomoci. Člověk aby takového doktora pohledal. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ordinace Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.

Příjemný a komunikativní pan doktor, příjemná sestřička, snaha pomoci. Celková spokojenost. Objednání na kontrolu.

Rychlá a odborná návštěva, příjemné vystupování,milá sestřičkaKrásné prostředí,krátká čekací doba.Spokojenost

Velice dobrý lékař. Vše podrobně vysvětlí a nabídne nejlepší možné řešení. Je velice empatický a snaží se pomoci.

Maximální spokojenost.. Pan doktor velice příjemný. Sestřička milionová.. Kdyby takových příjemných sestřiček a doktorů bylo víc..

Krásné zázemí neskutečně příjemný lékař i milá a vstřícná sestřička ordinaci jsem navštívila se synem a hned jsem se domluvila že budu navštěvovat tuto ordinaci i já mohu jen doporučit

S lékařem si tzv. " nepokecáte ", ale léčba je profesionální. Byla jsem tam teď po druhé a stejnou zkušenost jsem měla i při první léčbě před dvěma lety.

Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření.
Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.

Umístění: Ortopedická ordinace Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat

Perfektní! Ani nevím čím začít. Pan doktor Cienciala je opravdu odborník na svém místě a lituji jen toho, že jsem k němu nešla dřív. Vyslechne si Vás, opravdu vyšetří a objektivně zhodnotí co dál. Dokonce jsme i zavtipkovali. Jsem vděčná za to, že jsem konečně byla u Pana doktora, kterému nejste ukradení a nemá pocit, že jste simulant jen proto, že je Vám 27 a určitě takové problémy, co popisujete, nemůžete mít, protože jste prostě mladá. Před první návštěvou jsem byla velmi nervózní, neboť jsem věděla, že pan doktor nemá moc rád lidi s nadváhou (no, který doktor ano, nadváha je opravdu problém), nicméně jsem se bála zbytečně, je skvělý, samozřejmě jsme se o váze bavili, ale jen proto, že jinak jsou mé záda neoperovatelná. Jsem na začátku a už teď jsem vděčná. Hurá do diety, poté operace. 2 roky ležení na váze jsou katastrofálně vidět.
Je to už skoro 2 roky, co žiju život neslučitelný s normální běžnou aktivitou. Permanentní bolesti, zničená plotýnka L5S1, práce na PC spíš z leže (krční páteř bude brzy sekundárním problémem), žádné dovolené, výlety. Vařit? max hodinu a znovu padám do postele jako bych měla umřít. Jako bývalá sportovkyně fakt poslední 2 roky nářez. Vlastně ani nevím zda mě ty záda alespoň na chvilku za 2 roky nebolely. Spíš je to o tom jak moc a zda si vůbec dokážu dát sama například ponožky. Zničeno sportem :) Manžel zastává i domácí práce, které nejsem schopná dělat. Zkráceně řečeno, po 2 roky, víc doktorů stejný názor, jste mladá, nic vážného Vám není, ani Vás na MR nepošleme, cvičte. 2 rehabilitací - stav mnohem horší. Tabletky účinek 0. No a po dvou letech jedete z Beskyd do Brna (dál jsem za ty 2 roky nejela) a zjistíte, že veškerá snaha zlepšit plotýnku byla pravděpodobně zbytečná, když je plotýnka zničená asi cvičení nepomůže (myšleno na tu plotýnku, cvičení je důležité, cvičit nepřestanu). Děkuji mu už teď, vím, že v lepším rukou být už nemůžu. Operace bude náhrada plotýnky a sešroubování. Odborník.

• Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci

• ortopedie