MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Ortoped, Chirurg přijímá nové pacienty

84 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 60 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vážený kliente, dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspokojit i Vaše nadstandardní požadavky. Ordinační… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Ortopedická ordinace

Žlutý kopec 6
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Běžný termín
    Vyšetření radiologická - rentgenové snímky, počítačová tomografie, nukleární magnetická rezonance, scintigrafická vyšetření a další v návaznosti na fakultní nemocnici v brně-bohunicích a masarykův onkologický ústav.
    Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem).
    Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci.
    Chirurgické léčení na ortopedické klinice v brně-bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobrat
    Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření
    Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.
    Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stáří.
    Objednání dalších odborných vyšetření a speciálních laboratorních vyšetření.
    Rentgenová vyšetření a jednoduchá laboratorní vyšetření.

Hodnocení pacientů

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ortopedická ordinaceSlužby: Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Velice ochotný a příjemný lékař, i personál, pěkná čekárna i ordinace, velice spokojený pacient. Zdenka K

• H

velmi dobře hodnotím lékařův přístup, jsem spokojená s výsledkem své návštěvy u pana doktora, chodím k němu pravidelně již pět let

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora jsem navštívila,protože jsem nemohla chodit,ušla jsem tak 6om.pan doktor mi provedl operaci páteře a jsem jak na novém světě, mohu bez problémů chodit. Má zlaté ruce,určitě doporučuji. Moc mi pomohl.

• E

Vynikající,pravda přímo do očí-operace se již nelze vyhnout.Ostatní dořešíme za půl roku .Jsem zcela spokojen volbou Vaší ordinace.velice důležitá je jistota,

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na ošetření jsem si hezky počkal. Knihu s sebou jako ke každému zaneprázdněnému doktorovi! Vyslechl, prohlédnul, zhodnotil, navrhnul léčbu. Celé mi to dávalo smysl a mé otázky byly zodpovězeny. Za mě dobrý. Plus velice hezká a příjemná čekárna a ordinace v prostorách staršího rodinného domku.

• 1
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S ošetřením u pana doktora jsem velmi spokojená , vždy mě ve velmi krátké době zbavil potíží . Vždy jsem byla ošetřena v určeném čase.

• V
    Umístění: Ortopedická ordinaceSlužby: bolesti chrbtice

Pán Dr. Cienciala mi operoval pred 8 mesiacmi chrbticu. Bola to už moja 3. operácia, ktorej predchádzali tvrdenia viacerých lekárov, že už mi pomôže len stimulátor miechy, z ktorého som mala doslova hrôzu. Stačila jediná návšteva u pána doktora a okamžite videl to, čo viacerí nie ... za mesiac po mojej návšteve ma zoperoval, stimulátor miechy sa nekonal :-) a ja sa mám naozaj, vzhľadom na okolnosti a dlhoročné problémy s chrbticou, fajn !!! Je to naozaj PÁN doktor! ... želám mu všetko najlepšie do nového roka a veľa, veľa minimálne tak vďačných pacientov, ako som ja. ĎAKUJEM ! Bohuslava Vašíčková

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S jednáním, péčí, léčbou jsem velice spokojena a můžu pana doktora doporučit všem, kteří mají ortopedické problémy.

• I
    Umístění: Ortopedická ordinace

Operoval ma pan doktor Ciencala a pan doktor Zemek v trencine .Uz v utorok po opetacii noha vobec nebolela,som im velmi vdacna su to pani z velkym P.Dufam ze kontrola bude v poriadku,a za neaky cas,budem moct,zit zivot bez bolesti .Velmi pekne vam dakujem pani doktori a odporucam kazdemu aj ked som sa velmi bala .Dakujem patri vam dvom .

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní a profesionální přístup, škoda jen, že jsem na pana doktora nenarazil dříve, už jsem mohl být bez problému s páteří! A prostředí nádherné retro, stylově zařízeno. Děkuji za pomoc!

Dotazy od pacientů (2)

středa 16 -19:30

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
  • Konzervativní léčení onemocnění a úrazů páteře (léčivy, protetickými pomůckami a bandážemi, tapingem)
  • Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře