MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Vážený kliente,
dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspoko...

Léčené nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Nechapu pozitivni hodnoceni. Objednala jsem
se na vysetreni kvuli bolesti kolene, ktere me velmi omezuje v zivote s malym miminkem, kdy jsem neustale v pohybu. Nektere dny jsem nemohla kvuli bolesti ani chodit. Navzdory objednani na konkretni cas jsem cekala temer 2 hodiny (!), lekar Cienciala byl arogantni a neempaticky a zlehcujici muj problem. Chytal me za slovo jako by se me snazil nachytat a ne mi pomoct, s mou periodicky se opakujici bolesti kolene mi nepomohl s tim, ze at si vyberu- kojeni, nebo leky. Z ordinace jsem odchazela nejen s tim ze me ukradl o drahocenny cas, ale i s pocitem, ze muj problem zkratka nestoji za to resit. Tohoto lekare nedoporucuji a vracet se nehodlam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Lindener byl velice vstřícný a můj problém hned řešil . Moc pěkné prostředí a vlídné jednání

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to první návštěva a dojem skvělý . Rychlé objednání ,příjemné prostředí ,příjemný personál.S průběhem vyšetření jsem spokojená..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný přístup,profesionál,velmi mě překvapil jak se snaží pomoci,zjistit příčinu a vyléčit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Při druhé návštěvě měl p. doktor již výsledky MGR, když je prohlédl, řekl " půjdete na operaci" neprotestoval jsem, ani jsem se nestačil vyptat na podrobnosti. Dotazy si přichystám až při návštěvě ambulance ve FN, kde si mám domluvit termín. Čekám na reakce rodiny, možná mně to budou rozmlouvat, ale nemám moc na vybranou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jediné co mi vadilo, že pacient musí čekat další hodinu navíc přestože je objednaný na určitý čas. Byl zastupující lékař, který perfektně komunikoval a vše dostatečně vysvětlil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chodím už dva roky jsem spokojen někdy více pacientů tak konzultace není v časovém termínu ale jinak velké plus

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva byla naprosto v pořádku. Pak doktor tam za sebe měl nejspíš záskok, nicméně se mi věnoval a snažil se pomoci, jak nejlíp dovedl. Sestřička byla taky moc milá.

Problém mi byl vysvětlen. Návrh řešení také. Milý přístup

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor mě vzal později než jsem byla objednaná, ale stálo to za to. Jednalo se o první návštěvu, vyptal se na všechno, následně pořádně vyšetřil. Vysvětlil mi o co se jedná a dohodli jsme se na dalším postupu. Příjemná čekárna, usměvavá sestřička.