REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie

Praktický zubní lékař se specializací v oblasti stomatochirurgie a parodontologie

Umístění: REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie Jiný

Skvělý PAN zubař, jak profesně tak lidsky. Lepšího jsem nikdy neměla.

Chodime cela rodina k pani doktorce. Kdyz odesla na materskou, prevzal si nas pan doktor Charvat a musim uznat, ze tihle dva jsou lide na pravem miste. Maximalne profesionalni pece, vzdy snaha o zachranu zubu, pani doktorka s oblibou rika ,,Plnim prani na pockani, zazraky do druheho dne” a je to pravda! Nejen, ze nam dala dokupy zanedbany chrup, zuby, ktere mi chtela predchozi doktorka vytrhnout zachranila, ale ted jsme uz par let cela rodina v udrzovane peci a potom, co nas naucili, jak se o zuby starat, zadny novy kaz. Pani doktorka ma vzdy usmev na rtech, pan doktor je trosku prisnejsi, ale i to je nekdy potreba. Sestricky vzdy mile a usmevave, neverila bych, ze se u zubare tolik nasmeju. Dekujeme za celou rodinu!

Pan doktor patří mezi špičku ve svém oboru, nejen v parodontologii. I přesto se chová velmi skromně a mile. Žádná arogance ani povýšenost, pan doktor vše srozumitelně vysvětlí a je prostor i na dotazy. Chodila jsem na parodontologii jinam v Liberci a ve srovnání s praxí pana Charváta to byli amatéři. Zachránil mi zuby a kvalitu života. Do smrti mu budu vděčná. Milá sestřička a celkově kolektiv této rodinné kliniky je na 1***! Pane doktore, děkuji Vám za péči!

Umístění: REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie Jiný

Pana doktora Charváta doporučuji. Stará se o mě a mé 2 syny. Precizní práce, výborná komunikace, přístup k pacientovi na 1. Velice oceňuji objednávání na čas, který je vždy dodržen. Sestřička je bezvadná, mladá, plná pozitivní energie, je to živel.

Umístění: REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie Obnažený zubní krček

U pana doktora jsem byl zatím jen párkrát, ale ve všech případech jsem byl nadmíru spokojen. Pan doktor i paní sestřička jsou moc milí a sympatičtí mladí lidé. Pan doktor vždy vše srozumitelně vysvětlí a popíše, co a proč bude dělat. Velmi oceňuji také skromnost pana doktora, s žádným namyšleným či povrchním chováním se tu rozhodně nesetkáte. Co se týče jeho chirurgických výkonů, je to absolutní vrahoun (v tom nejlepším slova smyslu). Vše provede s přesností mistra a naprostou pečlivostí. Musím říci, že zákroky, které je schopen pan doktor Charvát vykonat jsou mimo moje chápání. Paní sestřička je také moc šikovná a působí velmi mile. Celkově prostředí ordinace je uklidňující a příjemné. Pan Charvát je zkrátka vzorovým příkladem doktora specialisty, ale především skvělého člověka. Za sebe ho mohu jen vřele doporučit.

U pana doktora Chatváta jsem byla zaregistrovaná 2 roky. S jeho ošetřeními jsem byla spokojená - především po technické stránce (vlastní ošetření zubu) dobrý zubař. Tento rok se objevily 2 situace, díky nimž jsem ale nakonec přešla k jinému zubaři. Poprvé jsem zmeškala objednaný termín a bez předchozího upozornění mi bylo naúčtováno 600 Kč za zmeškání - doporučení Čes. stomat. komory - neúčtovat tyto poplatky a pokud se účtují - pacient musí být o jejich vybírání průkazně předem informován, v čekárně by tato info měla viset. Částku jsem zaplatila a panu dok. řekla svůj osobní názor a stanovisko ČSK - nepřijal. Dále mi byl proveden výkon překrytí nervu, který jak jsem se později dozvěděla od jiného odborníka by měl být prováděn max. do 25 let věku a to i tak se značně nejistou prognózou. Mně je 28 let. Vracely se mi kolísavě bolesti - jasná známka zánětu. Reakce pana doktora - ještě bych počkal. Poslední 2 týdny jsem brala 2-4 brufeny na noc a sestřička mi nabídla nejbližší termín ošetření za 3 týdny s vysvětlením, že má plno. Rozhodla jsem se přejít k jinému odborníkovi,ten mě vzal hned následující den jako akutní případ - výsledek: masivní zánět nervu, náprava není možná hned, je potřeba zneutralizovat zánět. Tento incident s panem doktorem Charvátem mi napomohl k zubaři, který je kvalitní a zároveň má lidský přístup k pacientům.I kalkulace výkonu mě vyšla o něco levněji - kvality zubního lékaře srovnatelné, spíše lepší, je zkušenější - praxe z Nizozemí.

Díky panu doktoru Charvátovi se mi vrátila víra v lékaře - opravdového odborníka,
který je navíc skromný a velice citlivý k pacientům. Těším se na každou návštěvu jeho ordinace.
Irena J.

Lepšího a šikovnějšího zubaře neznám. Sestřička je moc příjemná. Všechny výkony naprosto bezbolestné a bez dalších komplikací. Mohu všem jedině doporučit!

Pan doktor Charvát je výborný lékař, který se snaží udělat pro pacienta maximum.
Nevzdává se a daří se mu výkony, které by jiní zubaři
dávno vzdali. A to má ještě štěstí na neméně zručnou
setřičku, která tohle "obávané" místo dokáže svým
chováním "prosvětlit". :o)

Spokojená pacientka

Pan doktor mě okouzlil svým profesionálním přístupem a skvělou prací. Je velmi laskavý, milý a přátelský. On sám je velmi okouzlující. Vřele ho můžu doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Chtěl bych se informovat.Mám obnaženou dasen u krcku zubu,kde krček se začína pomalu tim úpadem kazit a zbarvovat do hneda.Rad bych se zeptal,zda-li provadíte zpetne pokryti krcku dasni stepem??Dekuji.

ano krytí krčků nabízíme. Nutné je ale předně doporučení od Vašeho zubního lékaře. S doporučením se můžete objednat na vyšetření ke mně.

Charvát Jan

MUDr. Jan Charvát