Adresa

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie
Broumovská 989, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Broumovská 989, Liberec

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologieBroumovská 989, Liberec

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie


Broumovská 989, Liberec

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologieBroumovská 989, Liberec

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologieBroumovská 989, Liberec

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologieBroumovská 989, Liberec

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologieBroumovská 989, Liberec

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie

Zkušenosti

O mně

Praktický zubní lékař se specializací v oblasti stomatochirurgie a parodontologie

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie Jiný

Skvělý PAN zubař, jak profesně tak lidsky. Lepšího jsem nikdy neměla.

R
Umístění: jiné místo Jiný

Chodime cela rodina k pani doktorce. Kdyz odesla na materskou, prevzal si nas pan doktor Charvat a musim uznat, ze tihle dva jsou lide na pravem miste. Maximalne profesionalni pece, vzdy snaha o zachranu zubu, pani doktorka s oblibou rika ,,Plnim prani na pockani, zazraky do druheho dne” a je to pravda! Nejen, ze nam dala dokupy zanedbany chrup, zuby, ktere mi chtela predchozi doktorka vytrhnout zachranila, ale ted jsme uz par let cela rodina v udrzovane peci a potom, co nas naucili, jak se o zuby starat, zadny novy kaz. Pani doktorka ma vzdy usmev na rtech, pan doktor je trosku prisnejsi, ale i to je nekdy potreba. Sestricky vzdy mile a usmevave, neverila bych, ze se u zubare tolik nasmeju. Dekujeme za celou rodinu!

M
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor patří mezi špičku ve svém oboru, nejen v parodontologii. I přesto se chová velmi skromně a mile. Žádná arogance ani povýšenost, pan doktor vše srozumitelně vysvětlí a je prostor i na dotazy. Chodila jsem na parodontologii jinam v Liberci a ve srovnání s praxí pana Charváta to byli amatéři. Zachránil mi zuby a kvalitu života. Do smrti mu budu vděčná. Milá sestřička a celkově kolektiv této rodinné kliniky je na 1***! Pane doktore, děkuji Vám za péči!


B
Ověřený profil
Umístění: REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie Jiný

Pana doktora Charváta doporučuji. Stará se o mě a mé 2 syny. Precizní práce, výborná komunikace, přístup k pacientovi na 1. Velice oceňuji objednávání na čas, který je vždy dodržen. Sestřička je bezvadná, mladá, plná pozitivní energie, je to živel.


M
Ověřený profil
Umístění: REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie Obnažený zubní krček

U pana doktora jsem byl zatím jen párkrát, ale ve všech případech jsem byl nadmíru spokojen. Pan doktor i paní sestřička jsou moc milí a sympatičtí mladí lidé. Pan doktor vždy vše srozumitelně vysvětlí a popíše, co a proč bude dělat. Velmi oceňuji také skromnost pana doktora, s žádným namyšleným či povrchním chováním se tu rozhodně nesetkáte. Co se týče jeho chirurgických výkonů, je to absolutní vrahoun (v tom nejlepším slova smyslu). Vše provede s přesností mistra a naprostou pečlivostí. Musím říci, že zákroky, které je schopen pan doktor Charvát vykonat jsou mimo moje chápání. Paní sestřička je také moc šikovná a působí velmi mile. Celkově prostředí ordinace je uklidňující a příjemné. Pan Charvát je zkrátka vzorovým příkladem doktora specialisty, ale především skvělého člověka. Za sebe ho mohu jen vřele doporučit.


J
Ověřený profil

U pana doktora Chatváta jsem byla zaregistrovaná 2 roky. S jeho ošetřeními jsem byla spokojená - především po technické stránce (vlastní ošetření zubu) dobrý zubař. Tento rok se objevily 2 situace, díky nimž jsem ale nakonec přešla k jinému zubaři. Poprvé jsem zmeškala objednaný termín a bez předchozího upozornění mi bylo naúčtováno 600 Kč za zmeškání - doporučení Čes. stomat. komory - neúčtovat tyto poplatky a pokud se účtují - pacient musí být o jejich vybírání průkazně předem informován, v čekárně by tato info měla viset. Částku jsem zaplatila a panu dok. řekla svůj osobní názor a stanovisko ČSK - nepřijal. Dále mi byl proveden výkon překrytí nervu, který jak jsem se později dozvěděla od jiného odborníka by měl být prováděn max. do 25 let věku a to i tak se značně nejistou prognózou. Mně je 28 let. Vracely se mi kolísavě bolesti - jasná známka zánětu. Reakce pana doktora - ještě bych počkal. Poslední 2 týdny jsem brala 2-4 brufeny na noc a sestřička mi nabídla nejbližší termín ošetření za 3 týdny s vysvětlením, že má plno. Rozhodla jsem se přejít k jinému odborníkovi,ten mě vzal hned následující den jako akutní případ - výsledek: masivní zánět nervu, náprava není možná hned, je potřeba zneutralizovat zánět. Tento incident s panem doktorem Charvátem mi napomohl k zubaři, který je kvalitní a zároveň má lidský přístup k pacientům.I kalkulace výkonu mě vyšla o něco levněji - kvality zubního lékaře srovnatelné, spíše lepší, je zkušenější - praxe z Nizozemí.


P
Ověřený profil

Díky panu doktoru Charvátovi se mi vrátila víra v lékaře - opravdového odborníka,
který je navíc skromný a velice citlivý k pacientům. Těším se na každou návštěvu jeho ordinace.
Irena J.


G
Ověřený profil

Lepšího a šikovnějšího zubaře neznám. Sestřička je moc příjemná. Všechny výkony naprosto bezbolestné a bez dalších komplikací. Mohu všem jedině doporučit!


S
Ověřený profil

Pan doktor Charvát je výborný lékař, který se snaží udělat pro pacienta maximum.
Nevzdává se a daří se mu výkony, které by jiní zubaři
dávno vzdali. A to má ještě štěstí na neméně zručnou
setřičku, která tohle "obávané" místo dokáže svým
chováním "prosvětlit". :o)

Spokojená pacientka


N
Ověřený profil

Pan doktor mě okouzlil svým profesionálním přístupem a skvělou prací. Je velmi laskavý, milý a přátelský. On sám je velmi okouzlující. Vřele ho můžu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Chtěl bych se informovat.Mám obnaženou dasen u krcku zubu,kde krček se začína pomalu tim úpadem kazit a zbarvovat do hneda.Rad bych se zeptal,zda-li provadíte zpetne pokryti krcku dasni stepem??Dekuji.

Dobrý den,

ano krytí krčků nabízíme. Nutné je ale předně doporučení od Vašeho zubního lékaře. S doporučením se můžete objednat na vyšetření ke mně.

Charvát Jan

MUDr. Jan Charvát

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.