Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Opavská 962/39, Ostrava
MephaCentrum, a.s.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo.

Pan doktor nepoznal podle sona, že mám agresívní karcinom prsu. Tvrdil, že to přeháním a že to nic není. Šla jsem jinde a za týden jsem byla po operaci a šla jsem na chemoterapii. Ještě, že jsem šla jinde, protože se jednalo o agresívní karcinom a měla jsem už metastázu v uzlině. Ještě, že jsem mu nevěřila, protože dne už bych tu nebyla. Lenka Plevová

Všem doporučuji. Je jeden z NEJ doktorů co znám.

Milý, ochotný,prostě skvělý

je super. pomohl mi tam, kde me několikrát odepsali. a po astroskopii jsem jak vymenena. a krásny lidsky pristup

Byl jsem u něj několikrát ošetřen v ambulanci a jedenkrát i operován v nemoicnici. Vždy jsem byl s ním spokojen a nikdy jsem neměl pocit o jeho namyšlenosti, choval se vždy vstřícně. To, že je sebevědomý a mnoha ostatním lidem toto chybí, je spíše chybou jejich než jeho a při jeho povolání je snad i pro důvěru pacienta nutné. Dobře Doktore, jen tak dále.

Je dost namyšlený, ale zas na jeho obranu právem. Odborník ve svém oboru. A ještě k tomu krásný chlap.

před 3 měsíci mi operoval křečové žíly, již na ambnulanci super přístup, následně taky v nemocnici, vše se hojilo jak má,nehledě na to je vlídný, vtipný a ještě krásný, trošku uspěchaný, měl by spočnout

operoval mi obě třiselne kýly a prakticky do měsíce jsem byla zcela ok. A toto vše provedl pan doktor s obrovským přehledem a lidským nadhledem. Vřele doporučuji všem.

slušné vystupování, největší profesionalita, hodne mi pomohl