MUDr. Jakub Rouchal

Ortoped Více

98 názor
    MUDr. Jakub Rouchal
    Vránova 172, Brno

+420 544 527 535 (tel. v provozu pouze v ordinační době pondělí- pátek 16 - 19 hod) !

• Adresa

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno

• ortopedie

98 názor pacienta

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Jiný

Včera jsem byla poprvé u MUDr. Rouchala na ortopedii polikliniky Vránova. Pan doktor byl empatický a příjemný, vše kolem RTG páteře, kyfözy a skoliozy mi ochotně vysvětlil, vyšetřil mě a navrhl vhodnou RHB. Byla jsem velmi spokojena a ráda budu k tomuto lékaři nadále docházet. Tentokrát oceňuji také ochotnou a usměvavou zdravotní sestru. Při předchozí návštěvě ordinoval také dobrý lékař MUDr. XXXX, ale byla tam hrozně protivná sestra. Do budoucna jsem si jako ortopeda vybrala dr. Rouchala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) diagnostické vyšetření

Pan doktor i sestřička byli velmi příjemní. Byla vidět snaha o stanovení přesné diagnózy a účinné léčby. Srozumitelné vysvětlení aktuálního stavu a vyhlídek do budoucna.
    Děkuji Martina

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Pan doktor byl velmi milý a ochotný pomoct. Jsem spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi Rouchalovi jsem se objednala s bolavý kolenem, velmi rychle přišel na to, v čem je problém a byl velice profesionální a milý, vše mi do detailů vysvětlil a stanovil komplexní léčbu. Návštěvu u pana doktora mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

zkušenost s ordinací Medapo s.r.o. je dobrá, splnila moje očekávání

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše vysvětleno. Vstřícný a dobrý přístup. Spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor vyniká příjemnou komunikací, profesionalitou a empatií.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Docela dobrý lékař rychle zjistil diagnózu a nasadil asi odpovídající léčbu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor mně vše vysvětlil ohledně mé nemoci, stanovil léčbu a věřím, že pokud budu dodržovat jeho rady, povede ke zdárnému konci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přesně co jsem potřeboval. Rychlá a efektivní návštěva.