MUDr. Jakub Rouchal

Brno 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    MUDr. Jakub Rouchal
    Vránova 172, Brno

+420 544 527 535 (tel. v provozu pouze v ordinační době pondělí- pátek 16 - 19 hod) !

• Adresa

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno

• ortopedie

Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Pan doktor je odborník, rozumí velmi dobře problematice.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kromě vybraného chválím vlídné a trpělivé jednání se starším pacientem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) diagnostické vyšetření

vše proběhlo v pořádku, dobrý lékařský přístup děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše proběhlo dle mých představ. P. doktor zhodnotil stav a zahájil léčbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva u pana doktora byla příjemná, pečlivě vyslechl, vyšetřil, nebagatelizoval mé obtíže. Jediným mínusem byla doba čekání na vyšetření, které se zpozdilo téměř o hodinu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojenost s vyšetřením, přístupem, ošetřenim i snahou pokračovat v řešení problémů. A.M.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pak doktor má velmi lidský a empatický přístup, diagnózu podrobně vysvětlí, vyšetření bylo naprosto profesionální.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byla velice spokojená, vše mě podrobně vysvětlil a pomohl mě od bolesti kolene. Za to mu moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první návštěva u tohoto pana doktora, takže zatím nemohu posoudit, jak moc mi pomůže. Pokud ale jde o její průběh mohu říci, že mě nenapadá nic, čím by se dal vylepšit. Naprosto profesionální přístup a pro mě příjemné setkání, jaké jsem už dlouho v lékařské ordinaci nezažil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán doktor byl příjemný a komunikativní. Jsem velice spokojená s vysvětlením a vyšetřením!