Jakub Rouchal, ortoped Brno

14 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

MUDr. Jakub Rouchal
    Vránova 172, Brno

+420 544 527 530 (tel.objednání cestou ústředny KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN V DOBĚ 8-12h) +420 544 527 535 (tel. přímo do ambulance- v provozu POUZE v ordin.době!)

• Adresa

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Příjemný pan doktor i sestřička vstřícný přístup vše pořádně vysvětlí velká spokojenost vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) diagnostické vyšetření

Podrobné vysvětlení mně , jako laikovi , jaký je stav mého problému s kolenem , doporučení jak dále pokračovat s léčbou ,

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor velmi podrobně vysvětlil mému vnukovi problém, se kterým se potýká. Navrhl léčbu a rehabilitaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor byl milý, příjemný, snažil se mi vše vysvětlit. Provedl všechny různá vyšetření a následně mi řekl svůj verdikt.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícnost, příjemné vystupování,snaha pomoci odstranit problém, lékař na dobré odborné úrovni.v případě nutnosti jej rád opět vyhledam

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Rouchala jsem navštívila s vleklými potížemi s koleny, ramenem a zápěstím. Objednala jsem se elektronicky, vše fungovalo bez problémů, nečekala jsem ani chvíli, přišla jsem na řadu přesně v objednaný čas, sestřička i pan doktor byli velmi milí. Pan doktor mě pozorně vyslechl, vyšetřil, určil diagnózu, kterou mi velmi důkladně vysvětlil dokonce s pomocí modelu kolene - díky čemuž opravdu rámcově chápu, kde vězí problém. Zároveň navrhl léčbu a vysvětlil mi, proč zvolil zrovna tento druh léčby. Měla jsem možnost se na cokoli doptat. S návštěvou jsem nadmíru spokojená, cítím se v dobrých rukou a mám radost, že jsem takového lékaře našla!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi ochotný, dokáže podrobně vysvětlit příčinu i průběh léčby. Jednoduché objednání návštěvy přes internet

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi příjemný , vše skvěle vysvětlí a zodpoví vše na co se zeptáte srozumitelně . Za mě , velká spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem příjemně překvapená zájmem pana doktora, důkladně mě prohlédl, na všechno se vyptal. Vše mi vysvětlil a odeslal na patřičné vyšetření.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

lékaře bych doporučila všem opravdu jsem byla spokojená
    vstřícný, ochotný, poradí, vysvětlí za mě top

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno