Jakub Rouchal, ortoped Brno

Zprávy

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vránova 172, Brno

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

přišla jsem na řadu ve stanovený čas, profesionalita, přátelský přístup pana doktora a sestry, doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi příjemný. Zajímá se o zdravotní stav pacienta. Vše velmi dobře vysvětlí a také nabídne, pokud jsou, více možností léčby. Byla jsem velmi mile překvapená erudovaností a příjemným vystupováním. Jsem moc ráda, že jsem našla takového lékaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný lékař, lidský přístup, odborník, chapajici, snaha pomocí, záleží mu na pacientovi, vše vysvětlí.Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ortoped důkladně zjišťoval nemoci a byla snaha ke komunikaci pro neslyšící pacienta. Škoda, že je čekací doba dlouhá od objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je veľmi milý, veľmi podrobne a pochopiteľne mi môj problém vysvetlil a stanovil liečbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Jiný

Po první návštěvě,jsem spokojená s vyšetřením, jednáním pana doktora i sestričky. Lečbu začínám, věřím, že pokud budu vzorným pacientem tak koleno bude v pořádku coby dub.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše v pořádku, vracím se sem s dlouhodobým problémem, co řeším. Pan lékař Rouchal je empatický a nápomocný. Vždy mě vzali na čas, kdy jsem byla objednaná, plus mínus pět minut. Jen paní sestřička je občas až zbytečně nepříjemná. Ale dá se to přežít.

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno