Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Rotalova 38, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Komunikace s ordinací paní doktorky Jonášové je výborná, paní doktorka je trpělivá, vše vždy trpělivě vysvětlí, případné dotazy zodpoví. Obě moje dcery ji mají moc rády.

Ověřený profil

Paní doktorka Jonášová i pan doktor Zavadil jsou výbornými lékaři na svém místě! Jejich zkušenosti jsou k nezaplacení...Díky jejich přehledu jsme po dvou letech nejistoty zjistili co synka trápí, a jak zbytečná byla předchozí léčba ATB :-( Veškerý personál je velmi ochotný, vstřícný..vždy vše dopodrobna vysvětlí a hlavně pomohou! Moc děkujeme!!! Zdenka s Bereničkou a s Tadeáškem :-)

Ověřený profil

Paní doktorka je velmi pečlivá, citlivá, nic nezanedbá a je moc milá. Vždy ochotně konzultuje naše dotazy a problémy kdykoliv přes telefon. Na každou návštěvu u ní se těšíme.


Ověřený profil

Marta Maliňáková
Skvělá lékařka, výborný diagnostik s letitými zkušenostmi, které výborně uplatňuje v praxi.
Takových lékařů je opravdu málo. Sestřička rovněž velmi vstřícná. Děkujeme za péči o naše 4 děti!
Ať se daří a i přes své vlastní zdrav. potíže, ať nám dlouho obě vydrží!!!


S
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila se svými dvěma staršími dětmi. Oba měli alergii na histamin. V době, kdy oba měli zápal plic ve stejné chvíli, nás dostala do nemocnice v Hustopečích, kde jsem měla možnost zůstat s nimi. Podotýkám, že je to už 20let a v té době to nebylo úplně standardní! Když byly děti nemocné, velmi mi pomáhala s neschopenkami a předpisy léků, které jsem si mohla vyzvednout jen já, aniž bych tahala sebou často obě nemocné děti, protože věděla, že dávkování léků už zvládáme dle jejího doporučení včas dávat sami. Vstřícnost, šetrnost s antibiotiky, dávala nám je jen, když to bylo opravdu nezbytné, to vše jsem hodnotila opravdu pozitivně a dodnes ji považuji, vzhledem k potížím obou dětí za poklad! ZE SRDCE DOPORUČUJI! Soňa Urbanová


E
Ověřený profil

K paní doktorce jsme chodili jako děti a ted k ní chodím i se svou dcerou,taky jsme se přestěhovali,ale k jinému lékaři bych nešla,doufám,že bude ordinovat ještě dlouho:)))Sestřička je taky super,obě jsou moc hodné a trpělivé.Hlavně ocenuji,že zbytečně každému nestrká antibiotika,pokud to není nutné.Prostě super,poradí kdykoliv i po telefonu.....


A
Ověřený profil

K paní doktorce chodím se svými dvěma dětmi. Vždy je velmi ochotná, vstřícná, snaží se pomoci, vyslechne. Jsem moc ráda, že jsem ji pro naše ratolesti vybrala. Děti ji rovněž mají moc rády a vůbec se sem nebojí chodit - naopak, na návštěvu se vždy velmi těší :-).
Rozhodně doporučuji.


H

je výborná


Ověřený profil

velmi vstřícný a osobitý přístup jak k dětem, tak k rodičům. určitě doporučuji všem, kteří chtějí svěřit svoje děti do péče lékaře, kterému na Vás záleží. přístup sestřičky je taky perfektní , vše zvládá s nadhledem a hlavně s úsměvem.Martina.


Paní doktorku znám od narození mé první dcery a jsem jí vděčná za hodně. U starší dcery v roku poznala, bez vyšetření, zánět ledvid, u mladší od pohledu zápal plic. Je moc příjemná, vždy ochotná pomoci a poradit, její přístup je profesionální. Neměnila bych ani za nic. Sestřička je skvělá, obě holky tam chodí rády. Je jen škoda, že takových doktorů není víc.Všem vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu