Ordinace PL pro dospělé
Nákupní 426/1, Havířov

Je důsledný, moudry a vnitřně vyrovnaný..Rozumí své práci Na pacienta působí jako balzám. a předepíše vám to nejlepší. co lékárny mají k dispozici.. Oddělení je čisté,, má taky příjemnou zdravotní sestru, která Vás vždy klidně uvita , jejich chování je přirozené a vlídné...Jestli trpíte vysokým krevným tlakem, tak ten se nějakým zázrakem zklidní jen co vstoupíte do těchto prostor, nebo víte že jste v bezpečí a v dobré péči zkušeného praktického lékaře..Já osobně jsem lepšího praktického lékaře v životě nepoznala a proto ho i každému doporučují.

Nejlepší lekář jakeho sem kdy měl ta ochota a ten přistup ,i paní sestřička zlata no fakt zlatí . ;)

super doktor jsem spokojena, vždy vylečil mě i mého přítele, pokud stav byl horší přeposlal vás ihned kam měl. sestřička super

Velmi slaboučký lékař a v žádném případě ho nedoporučuj, tedy pokud se nechcete dostat do velkých zdravotních problémů. Nedělá ani základní vyšetření... Však on moc dobře ví, oč se jedná.

Tento lékař působí profi dojmem, přesně ví co má v jakekoliv lékařské situaci udělat a řeší vše hlavně rychle ,není vůbec třeba čekat v čekárně díky objednacím časům.Nádhera !!!!Petr

Velmi empatický přístup k pacientům,ochota,no prostě všechno,co má lékař mít!!!!Super

perfektní doktor

pan doktor a sestřička pracují s přehledem a rychle.pacient je díky objednací době hned na řadě,ordinace je potom sofistikovaná a na úrovni.

Pana Kurečku mohu s klidným svědomím doporučit. Opravdu se sestřičkou hrají výborné duo. Vždy jdou oba příjemní a vítají úsměvem. Pan doktor pravdu působí že svému řemeslu 100% rozumí. Vždy si vše vyslechne a pomůže :-)

Velmi dobře pečuje o své pacienty.Vyslechne pacientové problémy.Je dobrý.