Logopedická ambulance
Polesná 1690, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní logopedku upřmně doporučujeme. Chodili jsme k ní celkem tři roky se dvěma syny, jeden výslovnost natrénoval perfektně, druhý úplně nedotáhl "r", ale to je spíš naše vina - soustředili jsme se pak na mladšího, problematičtejšího... Mgr. Šťastná je velmi milá a vstřícná k rodičům i dětem, oba kluci ji měli rádi. Je expresivní, taková divadelnice, což se dle mého k logopedii hodí. Potvrzuji, že dokáže zaujmout i méně soustředěné dítě. Navíc je schovívavá k rodičovským prohřeškům /málo jsme cvičili/ a hledá jiné cesty a formy práce :) Srdečně doporučuji!

odešli jsme od ní,měla často narážky na synovu nadváhu a říkala mu,že je líný a musí sportovat,myslim si,že to do její kompetence nespadá kvůlu tomuhle problému navštěvujeme jiného odborného lékaře.teď dojíždíme sice daleko,ale kontroly máme častěji a i úspěchy s mluvením...v Újezdě stagnoval a vždy mu bylo sraženo sebevědomí,rozhodně nedoporučuji!!!

Také vřele doporučuji, sympatická, milá a trpělivá logopedka. Umí zaujmout i problematické dítě. S její péčí jsem byla spokojena a děti ji mají rády.

Velmi vstricna pani doktorka, mily a profesionalni pristup. Velmi si rozumi s detmi, chodime k ni se 4letym synem a pri praci s nim je uzasna. Dobre vybavena ordinace, spousta pomucek, pani doktorka vse vyborne vysvetli, pujci pomucky domu atd. Objednava na hodinu, plus minus dodrzuje objednanou dobu (dle delky konzultaci pacientu pred vami se obcas muze stat, ze se mirne zdrzite, ale jen v radu par minutek). Doporucujeme, jezdime za ni z relativni dalky a vyplaci se nam to.