Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
585 23.....

Preventivní prohlídky

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce +7 Více

Komplexní péče o ženy v klimakteriu a menopauze

Ultrazvuková diagnostika

Očkování proti rakovině děložního čípku

MUDr. Iveta Humlová- lékař - gynekolog - Praxe 2002 – 2006 Nemocnice Šternberk, lékařka gynekologicko – porodnické oddělení 2006 – 2010 Krajská...

• Léčba chronických vaginálních mykóz

Ukončené školy

• 2002 - Lékařská fakulta UP Olomouc – obor všeobecné lékařství
  • 2005 - Atestace I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2007 - Osvědčení o specializované způsobilosti v oboru gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Úžasná paní doktorka, nedávno jsem k ní přešla a jsem a to moc ráda! Je velice milá, lidská, vše trpělivě vyslechne a vysvětlí, když je potřeba člověka uklidní. Za mě super!!!

skvělá paní doktorka, citlivá, přátelská, pozitivní a profesionální... vždycky jsem mohla řešit cokoli

K Mudr. Humlové jsem přešla od Mudr. Hellerové a musím říct, že je to neskutečný rozdíl. Pani doktorka Humlová je velmi milá, nepovyšuje se, vše potřebné vysvětlí, opravdu člověk na svém místě. Mohu všem jen doporučit a hlavně nebát se změny!

Snad nejlepší gynekoložka a doktorka vůbec. První doktor, který vstal, podal mi ruku a představil se jako rovný rovnému. Úžasná paní a schopná doktorka.

Po dvou letech jsem se odhodlala jít znovu na gynekologii, poněvadž je to potřeba. Už když jsem vcházela do čekárny, začala jsem být klidnější. Po střetu s paní doktorkou, jsem byla velice překvapená. Paní doktorka, je vstřícná, milá, ochotná a hlavně lidská. Líbí se mi, že si s Vámi u vyšetření povídá, takže Vás o to více ještě zklidní. Můžu ji jen doporučit. Je to nejlepší doktorka, se kterou jsem se kdy setkala.

Moc hodná paní doktorka, která svým laskavým a lidským přístupem zbaví trémy z vyšetření. Vše vysvětlí a citlivě poučí.

Paní doktorka je velmi milá a laskavá. Dlouho jsem měla z gynekologů strach ale u ní nemusím. Můžu jenom doporučit. Takových doktorů by mělo být víc. :-)

Myslim si, ze pani doktorka je lekar na svem miste. Souhlasim s nazorem Kris. Mela jsem zdravotni problemy a pani doktorka me dokazala 'podrzet' a povzbudit. Urcite muzu doporucit.

Úžasná doporučuji, akorát ted má malou odmlku- krásného chlapečka:))

Paní doktorka je nejlepší ke které jsem kdy chodila! Konečně jsem se svojí gynekoložkou spokojená a to nad své očekávání. Ochotná, milá, vše vysvětlí, šetrná a pečlivá!

Preventivní prohlídky

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

Komplexní péče o ženy v klimakteriu a menopauze

Ultrazvuková diagnostika

Očkování proti rakovině děložního čípku

Komplexní péče o těhotné – KTG

Prenatální diagnostika a poradenství

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Zajištění návštěvní služby u těhotných a šestinedělek po porodu erudovanými porodními asistentkami

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Doporučení k těhotenskému tělocviku a profylaktické přípravě před porodem

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Úžasná doporučuji, akorát ted má malou odmlku- krásného chlapečka:))

• Léčba chronických vaginálních mykóz

Ukončené školy