Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Komplexní péče o těhotné – KTG +7 Více

Komplexní péče o ženy v klimakteriu a menopauze

Očkování proti rakovině děložního čípku

Poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

MUDr. Iveta Humlová- lékař - gynekolog - Praxe 2002 – 2006 Nemocnice Šternberk, lékařka gynekologicko – porodnické oddělení 2006 – 2010 Krajská...

• Léčba chronických vaginálních mykóz

Ukončené školy

• 2002 - Lékařská fakulta UP Olomouc – obor všeobecné lékařství
  • 2005 - Atestace I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2007 - Osvědčení o specializované způsobilosti v oboru gynekologie a porodnictví

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Prenatální diagnostika a poradenství

Preventivní prohlídky

Ultrazvuková diagnostika

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Zajištění návštěvní služby u těhotných a šestinedělek po porodu erudovanými porodními asistentkami

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie komplexní péče o těhotné – KTG

Paní doktorka je milá a vyhovující, pokud je pacientka zdravá. Jakmile je ale zdravotní problém, musí si člověk poradit v podstatě sám. Velice špatná zkušenost, co se týče řešení zamlklého těhotenství. Nejprve mě poslala na kyretáž, kterou jsem odmítla, vyřídila si farmakologické vyvolání v nemocnici, na které mi následně překvapivě řekla, že by na něj pacientky také posílala. Anomálie tvaru dělohy si vůbec nevšimla, to až když na to přišli ve Fakultní nemocnici na ultrazvuku (za těchto okolností u mne mohla kyretáž mohla způsobit nevratné poškození). Potíže můžete mít pouze takové, jejichž řešení hradí pojišťovna a v danou dobu, jinak má zde člověk smůlu. Při krevních odběrech, přestože jsem kvůli zdravotním problémům na doporučení PA požádala o zjištění stavu železa, odmítnuto, že nehradí pojišťovna. Jelikož jsem pacientka s migrénami, na které se léčím, jsem vcelku zvyklá a vím, co pomáhá, ale když se objevily migrény v těhotenství se zvracením, příjem potravy minimální a stavy s velkými bolestmi, které trvaly zhruba 3 týdny v kuse a nic nepomáhalo a paní doktorka je neřešila, začala jsem pátrat sama u jiných lékařů a na doporučení požádala o stěry, jelikož se mohlo jednat o zánět v těle, který pokud se neléčí, způsobuje zdravotní problémy dítěte. Opět jsem byla odmítnuta, že to nehradí pojišťovna a že moč a krev byla před pár dny v pořádku. Že by se odebrala znovu, když nastaly zdravotní komplikace, o tom nebyla vůbec řeč. Nakonec jsem se dostala do péče jiného lékaře, okamžitě odběr moči a stěry. Zánět byl patrný v obou případech, léčba probíhala u mě i u partnera, byla sice dlouhodobější, nicméně hned po 3 dnech se dostavilo výrazné zlepšení a migrény zmizely. Paní doktorka je sice velice milá, ale to není u lékaře na prvním místě, takže jsme v letošním roce odešli a vzhledem k péči, které se nám v těhotenství dostává jinde, jsme moc rádi. Krásná čekárna a ordinace nejsou všechno.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Skvělá paní doktorka. Příjemná, usměvavá, pečlivá, ale hlavně s lidským a citlivým přístupem. Jak gynekologické prohlídky nemusím, tak u ní nemám problém. Vyslechne, poradí, nic nepodceňuje. Opravdu jedna z TOP lékařek.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Opravdu skvělá paní doktorka, neskutečně milá a ochotná. Jakýkoli problém do podrobna vysvětlí, odpoví na všechny dotazy, neodbyde vás a hodně se o pacientku zajímá, což jsem bohužel u bývalé gynekoložky nezažila. Jsem moc ráda, že jsem k ní přešla! Chodím k ní s mnohem klidnějším pocitem. :)

Úžasná paní doktorka, nedávno jsem k ní přešla a jsem a to moc ráda! Je velice milá, lidská, vše trpělivě vyslechne a vysvětlí, když je potřeba člověka uklidní. Za mě super!!!

skvělá paní doktorka, citlivá, přátelská, pozitivní a profesionální... vždycky jsem mohla řešit cokoli

K Mudr. Humlové jsem přešla od Mudr. Hellerové a musím říct, že je to neskutečný rozdíl. Pani doktorka Humlová je velmi milá, nepovyšuje se, vše potřebné vysvětlí, opravdu člověk na svém místě. Mohu všem jen doporučit a hlavně nebát se změny!

Snad nejlepší gynekoložka a doktorka vůbec. První doktor, který vstal, podal mi ruku a představil se jako rovný rovnému. Úžasná paní a schopná doktorka.

Po dvou letech jsem se odhodlala jít znovu na gynekologii, poněvadž je to potřeba. Už když jsem vcházela do čekárny, začala jsem být klidnější. Po střetu s paní doktorkou, jsem byla velice překvapená. Paní doktorka, je vstřícná, milá, ochotná a hlavně lidská. Líbí se mi, že si s Vámi u vyšetření povídá, takže Vás o to více ještě zklidní. Můžu ji jen doporučit. Je to nejlepší doktorka, se kterou jsem se kdy setkala.

Moc hodná paní doktorka, která svým laskavým a lidským přístupem zbaví trémy z vyšetření. Vše vysvětlí a citlivě poučí.

Paní doktorka je velmi milá a laskavá. Dlouho jsem měla z gynekologů strach ale u ní nemusím. Můžu jenom doporučit. Takových doktorů by mělo být víc. :-)

• Léčba chronických vaginálních mykóz

Ukončené školy