Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
585 23.....

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Doporučení k těhotenskému tělocviku a profylaktické přípravě před porodem

Komplexní péče o těhotné – KTG +7 Více

Komplexní péče o ženy v klimakteriu a menopauze

Očkování proti rakovině děložního čípku

Poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

MUDr. Iveta Humlová- lékař - gynekolog - Praxe 2002 – 2006 Nemocnice Šternberk, lékařka gynekologicko – porodnické oddělení 2006 – 2010 Krajská...

• Léčba chronických vaginálních mykóz

Ukončené školy

• 2002 - Lékařská fakulta UP Olomouc – obor všeobecné lékařství
  • 2005 - Atestace I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2007 - Osvědčení o specializované způsobilosti v oboru gynekologie a porodnictví

Fotografie

Prenatální diagnostika a poradenství

Preventivní prohlídky

Ultrazvuková diagnostika

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Zajištění návštěvní služby u těhotných a šestinedělek po porodu erudovanými porodními asistentkami

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Opravdu skvělá paní doktorka, neskutečně milá a ochotná. Jakýkoli problém do podrobna vysvětlí, odpoví na všechny dotazy, neodbyde vás a hodně se o pacientku zajímá, což jsem bohužel u bývalé gynekoložky nezažila. Jsem moc ráda, že jsem k ní přešla! Chodím k ní s mnohem klidnějším pocitem. :)

Úžasná paní doktorka, nedávno jsem k ní přešla a jsem a to moc ráda! Je velice milá, lidská, vše trpělivě vyslechne a vysvětlí, když je potřeba člověka uklidní. Za mě super!!!

skvělá paní doktorka, citlivá, přátelská, pozitivní a profesionální... vždycky jsem mohla řešit cokoli

K Mudr. Humlové jsem přešla od Mudr. Hellerové a musím říct, že je to neskutečný rozdíl. Pani doktorka Humlová je velmi milá, nepovyšuje se, vše potřebné vysvětlí, opravdu člověk na svém místě. Mohu všem jen doporučit a hlavně nebát se změny!

Snad nejlepší gynekoložka a doktorka vůbec. První doktor, který vstal, podal mi ruku a představil se jako rovný rovnému. Úžasná paní a schopná doktorka.

Po dvou letech jsem se odhodlala jít znovu na gynekologii, poněvadž je to potřeba. Už když jsem vcházela do čekárny, začala jsem být klidnější. Po střetu s paní doktorkou, jsem byla velice překvapená. Paní doktorka, je vstřícná, milá, ochotná a hlavně lidská. Líbí se mi, že si s Vámi u vyšetření povídá, takže Vás o to více ještě zklidní. Můžu ji jen doporučit. Je to nejlepší doktorka, se kterou jsem se kdy setkala.

Moc hodná paní doktorka, která svým laskavým a lidským přístupem zbaví trémy z vyšetření. Vše vysvětlí a citlivě poučí.

Paní doktorka je velmi milá a laskavá. Dlouho jsem měla z gynekologů strach ale u ní nemusím. Můžu jenom doporučit. Takových doktorů by mělo být víc. :-)

Myslim si, ze pani doktorka je lekar na svem miste. Souhlasim s nazorem Kris. Mela jsem zdravotni problemy a pani doktorka me dokazala 'podrzet' a povzbudit. Urcite muzu doporucit.

Úžasná doporučuji, akorát ted má malou odmlku- krásného chlapečka:))

• Léčba chronických vaginálních mykóz

Ukončené školy