Iveta Hlaváčová, psychoterapeut Praha

22 návštěv profilu během 30 dní

Zprávy

Iveta Hlaváčová
    Spálená 51, Praha

individuální psychoterapie osobní v konzultovně individuální psychoterapie online

• Adresy (2)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

online_consultation_payment_instructions_methods_insurance

Platba po zaslání zálohové faktury se splatností 48 hodin před konzultací s číslem účtu: **********/****

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Poskytuji konzultace online přes google meet nebo skype popř. WhatsApp. Kontaktujte mě prosím pro více informací na emailu ***************************. Po dohodě Vám pošlu odkaz na konzultaci.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Přijímám: dospělí
    Bankovní převod, Hotovost

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč

Párová terapie • 2 600 Kč

Jsem psychoterapeut, kouč a lektor. Klientům nabízím nejen podporu v těžkém životním období, ale pomáhám jim také zvýšit povědomí o sobě samých i o ši...

• Deprese
    • Vztahová krize
    • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• pětiletý psychoterapeutický výcvik v systemickém přístupu – Umění terapie, schválený ČLS JEP jako vzdělávací program pro zdravotnictví, pořádaný konzultační a vzdělávací skupinou GI.
    • Výcvik v systemické supervizi a koučování, HERMES Group Praha - Institut pro supervizi a koučování, 200 hodin vzdělávání, tréninku koučovacích dovedností a supervize vlastní praxe.
    • Nadstavbový kurz pro kouče, ČVUT Masarykův ústav vyšších studií, program celoživotního vzdělávání navazující na CST (Specifický kurz pro kouče)
    Zobrazit více

• psychoterapie
    • psychosomatika

Fotografie

Znalost jazyků

• Němčina,
    • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online konzultace

1 200 Kč

Ostatní služby

2 600 Kč

4 názory pacientů

Umístění: Psychoterapie Spálená 51

Jsem naprosto spokojen s přístupem paní Hlaváčové. Vřele ji doporučuji těm, kteří tápají ve svém životě. Velmi mi pomohla . Jsem rád, že jsem docházel právě k ní. Neodsuzuje a snaží se maximálně pochopit a podpořit.

Umístění: jiné místo Jiný

Iveta je skvělá. Profesionál na svém místě. Empatická, klidná. Mohu vřele doporučit. A velmi děkuji .

Umístění: Psychoterapie Spálená 51

Iveta je profesionálka, která má moji naprostou důvěru. Cítím, že s ní můžu mluvit naprosto o všem a mám vždy jistotu, že se mi bude snažit opravdu porozumět. Vřele doporučuji!

Umístění: Psychoterapie Spálená 51

Paní Iveta úžasná empatická milá...lidsky i profesionálně , nedává lidi do škatulky a paušálné rady...maximální spokojenost, na konzultace jsem se vždy těšila, její služby mohu vřele jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji. Veronika

• Deprese
    • Vztahová krize