Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie • 1 300 Kč

Párová terapie • 3 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Poskytuji konzultace online přes google meet nebo skype popř. WhatsApp. Kontaktujte mě prosím pro více informací na emailu ***************************. Po dohodě Vám pošlu odkaz na konzultaci.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online konzultace

1 300 Kč

3 200 Kč

Psychoterapie TherapyHub

Jsem psychoterapeut, kouč a lektor. Klientům nabízím nejen podporu v těžkém životním období, ale pomáhám jim také zvýšit povědomí o sobě samých i o ši...

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • psychosomatika

Umístění: Psychoterapie TherapyHub individuální psychoterapie

Návštěvy u paní terapeutky mi neskutečně pomohly. Pomohla mi projít dost náročným obdobím, kdy jsem měla pocit, že jsem na všechno sama. Paní terapeutka mi byla vždy oporou. Získala jsem jiný pohled na to, co se děje a hodně věcí mi začalo více zapadat. Vždy jsem odcházela s chutí s tím něco dělat. A stále z toho čerpám.

Umístění: Psychoterapie TherapyHub

Jsem naprosto spokojen s přístupem paní Hlaváčové. Vřele ji doporučuji těm, kteří tápají ve svém životě. Velmi mi pomohla . Jsem rád, že jsem docházel právě k ní. Neodsuzuje a snaží se maximálně pochopit a podpořit.

Iveta je skvělá. Profesionál na svém místě. Empatická, klidná. Mohu vřele doporučit. A velmi děkuji .

Umístění: Psychoterapie TherapyHub

Iveta je profesionálka, která má moji naprostou důvěru. Cítím, že s ní můžu mluvit naprosto o všem a mám vždy jistotu, že se mi bude snažit opravdu porozumět. Vřele doporučuji!

Umístění: Psychoterapie TherapyHub

Paní Iveta úžasná empatická milá...lidsky i profesionálně , nedává lidi do škatulky a paušálné rady...maximální spokojenost, na konzultace jsem se vždy těšila, její služby mohu vřele jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji. Veronika