Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Doporučení k těhotenskému tělocviku a profylaktické přípravě před porodem

Komplexní péče o těhotné – KTG +7 Více

Komplexní péče o ženy v klimakteriu a menopauze

Očkování proti rakovině děložního čípku

Poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

MUDr. Ivana Weinbergová- lékař - gynekolog.
Praxe

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie preventivní prohlídky

Paní doktorku můžu jen doporučit. Přešla jsem k ní 8/2018 od nejmenovaného pana doktora na začátku prvního těhotenství. Paní doktorka je pečlivá a hlavně vyšetření je bez bolesti. Kdykoliv jsem se na něco zeptala vždy mi odpověděla na mou otázku. V těhotenství je její péče výborná a na Utz vždy popsala a ukázala co a jak. Mám u ní 2 těhotenství za sebou. Uvidíme jak to bude u preventivních prohlídek ale myslím že to bude i tak super.
Jinak sestřička kolikrát opravdu skládám poklonu. Co vše musí zvládat a stíhat, není to jednoduchá práce.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie preventivní prohlídky

Za mě paní doktorku doporučuji. chodim k ní už asi 5 let. Je milá, ochotná, zodpoví mé otázky. Všechny prohlídky probíhají pečlivě.

Paní doktorka je velice příjemná, chodila jsem tam ve svém prvním těhotenství, protože moje gyn. odešla na mateřskou. Vyšetření nebylo nikdy bolestivé, co jsem potřebovala vědět, na to jsem se zeptala a odpověděla mi. Sama příliš konverzaci nezačíná, rozpovídala se vždy u ultrazvuku, kdy šlo vidět, jak se jí líbí, když se miminku daří a příjemně jsme si popovídaly. Je možné, že některé věci příliš neřeší, v mém případě jsem byla ráda, protože jsem přibrala 21kg a po návštěvě jiné gyn. (v UH) před porodem mě ihned začali strašit hospitalizací, když mi začaly otékat nohy (jako by to byla před porodem vyjimka) - aniž by by mě znali a cokoli o mě věděli. Pak jim sklaplo, když jsem měla (jako vždy) v pořádku tlak a v moči nebyla přítomná bílkovina... až na to že mi nařídili dietu!! v těhotenství... (mimochodem ty kila byla navázaná voda) Proto jsem ráda, že toto paní doktorka neřešila, když viděla, že mám ostatní výsledky v pořádku. Řekla bych, že čeká, jak si tělo poradí. Nemůžu si tedy na nic stěžovat, ale v podstatě jsem neměla ani probémy, které by pořebovaly nějaký zásah..

já jsem byla k paní doktorce Weinbergové přidělena v půlce těhotenství, když z G-centra odešel můj gynekolog. Vyšetření od paní doktorky byla bolestivá a nepříjemná. Nikdy mi neřekla sama od sebe co a jak. Vůbec nebrala v potaz, že moje těhotenství je rizikové a že jsem díky tomu již byla několikráte hospitalizována v nemocnici. Nakonec jsem to po několika kontrolách vzdala a přehlásila se jinam.

Nejlepší paní doktorka v oboru gynekologie,kterou jsem potkala.Na cokoliv se zeptám odpoví,vysvětlí.Pokud se neptám neříká nic.Pokud Vás ženy něco zajímá,beze studu se ptejte.Pro mě ta nejlepší a děkuji za to,že jsem na tak skvělou ženskou narazila.DOPORUČUJI.

Chtěla bych také přidat svůj názor. Paní doktroku hodnotím pěti hvězdičkami. Je milá, vstřícná, ochotná a sympatická - vůbec ne chladná. Vždy se na konci vyšetření zeptá, zda ještě nemám nějaké otázky, nebo mě něco dalšího netrápí. Na každou pacientku má vyhrazen dostatek času, takže vyšetření probíhá beze spěchu a v klidu. S paní doktorkou jsem velmi spokojená a nehodlám měnit.
Musím však souhlasit s tím, že některé sestřičky v G-centru se chovají arogantně a povýšeně. Nejednou se mi stalo, že ze mě nekterá udělala blbce. Na poslední návštěvě jsem ale byla velmi příjemně překvapena, protože sestra byla milá a ochotná.
Co se týče prostou G-centra, jsou nyní na náměstí moc pěkné. Kontakt sestry a pacientky probíhá v mnohem větším soukromí než tomu bylo dříve, když se G-centrum nacházelo u stadionu a sestra měla stůl uprostřed čekárny, kde veškerý její hovor s pacientkou slyšeli i ostaní pacientky.

K paní doktroce jsem přešla od jiného gynekologa ze Spea Olomouc a jsem moc spokojená.
Vyšetření absolutně nebolelo, jako u jiných, milá, usměvavá, vztřícná, maximálně doporučuji.

S paní doktorkou jsem spokojená. Je to odborník na svém místě, co se týká lékařské praxe důvěřuji ji. Působí chladněji, ale je prostě taková a ono asi ani nejde s každou pacientkou být za kamarádku. Určitě jsem radši že je přirozená a ne zbytečně vyumělkovaná. Pokud tam jde člověk s tím že paní doktorka má jistý odstup a nebere si to osobně tak určitě spokojenost. Momentálně v těhotenství ji navštěvuji často, možná i pro ten častější kontakt jsme se i zasmály u ultrazvuků a i na otázky prvorodičky odpovídá bez problémů a s úsměvem v koutcích:-) Je to taky jen člověk a někdy toho musí mít nad hlavu. Doporučuji.
Sestřičky jak kdy, zase je potřeba brát to z rezervou, je jich tam hodně a každá nemůže být super. Ale svoji práci dělají dobře a rychle, pokud příjdu v čas nestalo se mi že bych čekala.

Paní doktorka je zodpovědná, důsledná, věcná a na dotaz vše vysvětlí, ale zbytečně návštěvu neprotahuje, a to je dobře. Jsem s ní spokojená.

Velice zodpovědná a důsledná lékařka, milá dáma.

MUDr. Ivana Weinbergová- lékař - gynekolog.
Praxe

1988-1989 - gyn.-por.odd. NsP v Bohumíně, OÚNZ Karviná, sekundární lékař