Praktický lékař gynekolog
Studentská 1/1554, Havířov

Je velmi komunikační,umí srozumitelně poradit a vím,že mi vždy pomůže.

Chodím k paní doktorce pravidelně a jsem velice spokojena s jasným přístupem a komunikací.
Doporučuji.

S přístupem, léčbou i péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Jsem její pacientkou dlouhých 22 let.Díky její praxi a vzorné péči prožívám třetí bezproblémové těhotenství. Vybavení ordinace a čekárny sice nejsou nejmodernější, ale o to víc oceňuji velmi lidský přístup, nejen její, ale i sestřičky. Zcela jistě má však ve své ordinaci vše co ke své práci potřebuje! Znám hodně žen, které tvrdí, že návštěva gynekologie není pro ně zrovna příjemná, avšak to není můj případ. Nikdy jsem nešla na pravidelnou kontrolu s chvěním žaludku, protože paní doktorka mi vždy vše laicky vysvětlí, poctivě vše hlídá a kontroluje a odcházím s pocitem jistoty. A to je pro mne nejdůležitější, mám v ní důvěru. Je specialista ve svém oboru a dokud bude práci gynekologie věnovat svůj čas, ráda zůstanu její věrnou pacientkou. Vřele doporučuji i ostatním ženám!

Jsem jeji pacientkou 15 let, ordinaci navstevuji pravidelne a vzdy i pres resene problemy odchazim od pani doktorky s pocitem bezpeci a pece... Hovori s Vami temer z pozice "profesionalni matky". Dle meho nazoru je velmi zodpovedna, trpeliva, citliva a nic nechava nahode, vrele doporucuji nejen pro pristup jeji, ale rovnez zdravotni sestry...

VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘKA, OD RÁNY,NEKOMPROMISNÍ,ALE FAKT DOBRÁ

Paní doktorka Tesarčíková je výborný lékař.