Velmi dobrá lékařka. Vyhledal jsem ji kvůli problémům s depresí. Navštívil jsem více psychiatrů, resp. psychiatriček, ale nikdo mi tak dobře nesedl, jako paní doktorka Sedláčková. Oceňuji na ní především vstřícnost, lidský přístup a rovnováhu mezi tím, kam jsem se posunul a kde mám ještě rezervy. Tím chci říci, že paní doktorka vás trpělivě vede k určitému cíli, ale zároveň při tom příliš netlačí na pilu a BERE V POTAZ vaši vlastní připravenost určitou věc uskutečnit nebo naopak ještě počkat. Nemění vám "násilně" medikaci, pokud ta stávající vyhovuje, jen proto že by nějaká jiná mohla být lepší, ale vy to nechcete a není to nutné. Zároveň je ale připravená kdykoli nějakou změnu učinit. Troufám si říci, že právě tahle pružnost je její silná stránka - dokáže skutečně naslouchat a do hloubky porozumět vašim problémům a současně poskytnout nejlepší možné optimální řešení a nikoli pouze nutit její vlastní vůli a názor na to, co je nejlepší, jak jsem to (píšu to nerad) trochu zažil někde jinde. Skutečně se u ní cítím jako ČLOVĚK, se kterým paní doktorka komunikuje jeho problémy, reakce na nějaký lék apod. a je vždy připravena udělat nějakou změnu vedoucí k lepšímu. Krátce - cítím z ní hlubokou lidskost a současně vysokou míru profesionality. Mohu jen doporučit.

Brno
Ordinace (mapa)