Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní Sedláčkovou bohužel nemohu doporučit. Při první návštěvě mi připadala vpohodě, ale to asi jen měla dobrou náladu. Při dalších návštěvách běžně v průběhu toho, kdy jsem mluvila o svých depresích a sebevražedných sklonech zvedala telefony a například křičela po jiném postarším pacientovi, že jak si to jako představuje, že nedojde na domluvený čas (zaspal). Přijde mi, že očekává, že já sama si naordinuju léčbu a ona mi jen napíše recept. I přesto, že si všechno v průběhu zapisuje, tak vlastně neví, co se s vámi děje. Při popisu problémů s léky se mi skoro vysmála do očí a řekla mi, že neví co má dělat, když mám s každým lékem nějaký problém a jak si to teda jako představuji. Nemám pocit, že by se snažila nějak dojít na jádro problému, jen by mi připisovala další léky aniž by se zamyslela nad tím, že proč mi současné nefungují/dělají zle.
Při sezení v čekárně slyšíte úplně všechno, o čem se svými pacienty mluví, takže se pak necítíte úplně komfortně, když máte mluvit o svým potížích. Do toho všeho tam ještě většinou postává její sestřička a zírá na vás.

Nechci paní doktorku úplně hatit, je to fajná baba, má docela přehled o věcech a věřím, že její rázný přístup je na místě když spolupracuje s důchodci apod.
Mi ovšem její léčba nevyhovuje a na každou návštěvu se netěším a odcházím odtamtud naštvaná a ještě víc nešťastná než předtím a říkám si, jestli ty deprese vlastně nejsou lepší než tohle.

Snad toto někomu pomůže, najít si člověka, který vám sedí není lehké a stojí to hodně energie. Hodně štěstí.

Velmi dobrá lékařka. Vyhledal jsem ji kvůli problémům s depresí. Navštívil jsem více psychiatrů, resp. psychiatriček, ale nikdo mi tak dobře nesedl, jako paní doktorka Sedláčková. Oceňuji na ní především vstřícnost, lidský přístup a rovnováhu mezi tím, kam jsem se posunul a kde mám ještě rezervy. Tím chci říci, že paní doktorka vás trpělivě vede k určitému cíli, ale zároveň při tom příliš netlačí na pilu a BERE V POTAZ vaši vlastní připravenost určitou věc uskutečnit nebo naopak ještě počkat. Nemění vám "násilně" medikaci, pokud ta stávající vyhovuje, jen proto že by nějaká jiná mohla být lepší, ale vy to nechcete a není to nutné. Zároveň je ale připravená kdykoli nějakou změnu učinit. Troufám si říci, že právě tahle pružnost je její silná stránka - dokáže skutečně naslouchat a do hloubky porozumět vašim problémům a současně poskytnout nejlepší možné optimální řešení a nikoli pouze nutit její vlastní vůli a názor na to, co je nejlepší, jak jsem to (píšu to nerad) trochu zažil někde jinde. Skutečně se u ní cítím jako ČLOVĚK, se kterým paní doktorka komunikuje jeho problémy, reakce na nějaký lék apod. a je vždy připravena udělat nějakou změnu vedoucí k lepšímu. Krátce - cítím z ní hlubokou lidskost a současně vysokou míru profesionality. Mohu jen doporučit.