Praktický lékař pro děti a dorost
Údolní 16, Brno

K paní doktorce jsem chodila s dcerou od narození (nyní 8 měsíců). Bohužel za mě doporučit nemohu. Paní doktorka je velmi milá, s dětmi to perfektně umí a mají ji rádi, zde to bohužel končí. Je důkladná - posílá na hodně vyšetření, ale spíše jsem měla dojem, že se chce "zbavit" odpovědnosti a práce. Jednu návštěvu jsme dostali letáček na určitý doplněk, že rozhodně ho máme používat, týden na to jsme dostali letáček další s něčím jiným. Při protestu, že již používáme něco jiného, jsme dostali odpověď, že to je naprd a máme koupit přesně toto, protože je to super. Takže každý týden jiný názor. Nikdy si paní doktorka nespojila, o čem jsme mluvili při poslední návštěvě, co nám doporučila, názory se různily.
U každé návštěvy jsme odcházeli s létačkama, co máme dokoupit. Sestřička občas lékařce oponovala a člověk pak nevěděl, kdo je doktor a kdo se sestra.

Říkala jsem si, že jsem jen možná moc náročná a vyžaduju více informací než ostatní. Rozhodla jsem se odejít k jiné lékařce a zjistila jsem, že o každou informaci si nemusím říkat, že to je někdy i automatické. Už je to 4 měsíce a doteď lituju toho, že jsem neodešla hned.

S péčí paní doktorky jsem velice spokojená, chodím k ní se dvěma dětmi od jejich narození. Vždy je velmi profesionální a navíc i lidská - chápavá. Děti ji mají také moc rády. Velice si cením její ochoty vždy poradit, i po telefonu nebo mailu. Mám možnost srovnávat s přístupem lékařů v zahraničí (konkrétně ve Velké Británii, kde i s dětmi je třeba chodit k praktickému lékaři pro dospělé) a o to víc si cením vysoce odborné péče paní doktorky Rotscheinové. Jana Svobodová

Mame dceru16 a syna12 jsme nadmiru spokojeni.p.doktorka nikdy nic nepodcenila.poradi i uklidni po telefonu.deti ji maji od mala rady.zanas super!

K paní doktorce chodím se synama (2.5 a 4 roky) a vřele doporučuji !!! Milá, ochotná, poradí i v noci po telefonu, pokud si není jistá pošle ke specialistovi. Za mě jen DOPORUČUJI !!!

Paní doktorka je milá to ano ale opravdu mě příjde, že se snad absolutně nezajímá jak kojenec prospívá! Nesleduje psychomotorický vývoj, když syn málo přibíral hned řekla dokrm, v říjnu v této zimě mi řekla, že mezi kojením dávat čaj na žízeň protože je TEPLO!!Je snad placená od Nutrilonu jako reklama.Nepodala mi žádné informace dopředu, co se bude očkovat a jestli chci nějaké nepovinné očkování řekla jen příště očkování nashledanou...nejsem spokojená

K paní doktorce chodíme s dětmi již 7 let a máme jen dobré zkušenosti. Paní doktorka nám děti vyšetřila i o Vánocích mimo pracovní dobu za což jsme ji vděční. Díky. Procházkovi

Dobrý den,k paní doktorce Rotscheinové chodím s dcerou už několik let a v žádném případě bych neměnila.Je velmi vstřícná,milá a profesionální.Vždy nám s každým problémem pomohla nebo doporučila potřebného specialistu.Má moji plnou důvěru.Jsem velmi ráda,že ji máme a určitě bych ji doporučila všem svým známým.
Poláková Zdeňka

Paní doktorka podle mého názoru svoji práci opravdu hrubě odbývá, s vyšetřením je hotová za max. 2 minuty a přitom v ordinaci vyšetřuje i více pacientů současně či si řeší telefonáty. Několikadennímu miminku zcela zbytečně nasadí antibiotika, nad čímž o týden později specialista nevěřícně kroutí hlavou. Ohledně kojení a výživy miminek se vůbec neobtežuje poradit jinak, než že vám dá do ruky komerční letáky na umělou výživu a poradí, aťˇse rozhodně neobtěžujete s kojením a vyvářením miminku jídel sama, když jsou tu báječné produkty v lékárně. V případě dovolené si nezajistí zástup a ordinuje za ni sestra, včetně antibiotik pro malé děti. O kontrole po dobrání antibiotik u kojenců nemůže být ani řeči. Podobných příhod by byla desítky. Každý, koho jsem znala, že k ní chodil, brzy utekl k jakémukoliv jinému doktorovi, neboť horší to už těžko být může.

U paní doktorky jsem naprosto spokojená. Chodím k ní se synem už 10 let, většina mých kamarádek své děti svěřila také jí. Vždy je velmi vstřícná a velmi dobře jedná s dětmi. Je moudrá a každému se věnuje individuálně. Poradí a vezme v potaz i jiný pohled na věc.

Dr.Rotscheinovou doporučuji.