K paní doktorce Morávkové chodím již přes 10 let,už když ordinovala ve Škodovce,nyní na Modré hvězdě a jsem s ní velmi spokojen. Je velmi příjemná,milá a snaží se každénu co nejlépe vyhovět. Jsem též spokojen i s její zdravotním sestrou p. Svobodovou, též velmi příjemná a milá. Také mi velmi vyhovuje,když potřebuji navštívit svou doktorku p. Morávkovou,stačí se podívat na internetové stránky,které stále aktualizuje a hned vím,že ordinuje a to od kolika hodin do kolika,případně mohu kdykoli zavolat.
Pacient P.

Každý jsme jiní a proto i přístup a poznání tohoto lékaře může mít odchylky.Na mě zapůsobyla velice negativně svým dominantním jednáním, až v nadsázce ve své samolibosti já jsem doktor a nerespektuji ani doporučení odborných lékařů.Její experimentování si může hraničit s ublížením na zdraví pacienta.To nemluvě o přísaze pomáhat člověku si hodně protiřečí.Objektívně se může dostat,až za rámec zákona,při poškození nedbalostí na zdraví pacienta,neboť nikdo nejsme sami.Hodně souhlasím s názory lidí,kteří sem uveřejnili,svůj negativní názor,že tato by neměla léčit lidi.

Jsem velmi spokojen s přístupem mé praktické lékařky paní MUDr Morávkové.Je vždy přijemná a maximálně ochotná.Zajímají ji problémy pacienta a nemá žádný problém vás poslat na vyšetření k odborníkovi.

Paní doktorku vřele doporučuji, je to opravdový profesionál a moc mi pomohla, jem rád že můžu být právě u ní....

K paní doktorce MUDr. Ivaně Morávkové chodím již několik let, má laskavý, empatický přístup, vždy vyslechne a hledá nejlepší řešení pro to, co mě trápí. Pokud jsem objednaná, vezmě mě vždy včas, nikdy nečekám dlouho. Z mého pohledu je to vynikající praktická lékařka s profesionálním přístupem k pacientovi. Vřele doporučuji.

Velice si cením vstřícnosti a laskavého přístupu s jakým jsem se u paní doktorky setkala.

nejprve bych ráda podotkla, že jeden člověk se nikdy všem nezavděčí. Tak to prostě je.Já osobně chodím k paní doktorce již několik let. Přešla jsem k ní od jiné dr., se kterou jsem nebyla spokojená.Přestupem k paní doktorce Morávkové se rázem vše změnilo k lepšímu.S paní doktorkou jsem spokojená. Ochotná, příjemná, vždy se snaží poradit s problémem, jak nejlépe to jde. Mohu jen doporučit.

S paní doktorkou Morávkovou jsem velice spokojená. Nikdy mě neodbyla ba naopak, je vždy laskavá a ochotná. Dále bych chtěla vyzdvihnout její pečlivost a přátelský přístup k pacientům. Proto se všemi negativními ohlasy nesouhlasím. Můžu ji jen doporučit!

po mé poslední zkušenosti mi nezbývá než se podělit o své zkušenosti.
K paní doktorce jsem se dostal tak, že má předchozí doktorka odešla do důchodu a tak zdědila její pacienty a mezi nimi i mě.
První má návštěva (a to je už opravdu velmi dlouho) byla veskrze pozitivní. Ovšem to mi vydrželo opravdu jen chvíli. Při dalších návštěvách (v mém případě nepříliš častých) jsem se začal podivovat nad pracovní dobou paní doktorky a uvedu příklad. Paní doktorka ordinuje od 7:30, tedy ona sama, sestra je v ordinaci od 6:30. Paní doktorka mi řekne ať přijdu v 7:30 a tak logicky poslechnu a přijdu. Bohužel musím ještě dalších 45 minut čekat než paní doktorka v klídečku nakráčí do ordinace a teprve po dalších 15 minutách začne přijímat pacienty. Jakmile vkročím do ordinace tak se ani neomluví, že přišla pozdě a nechala v čekárně své pacienty čekat. Chápu, stane se to vždyť jsme jen lidi a ne vždy se člověk dostane včas tam kam má. Bohužel zde je to běžná praxe.
Další příklad. Čekám až mě paní doktorka přijme na kontrolu, ale vzhledem k tomu, že přijde dealer (tedy na léky aby bylo jasno) tak pro paní doktorku jako by najednou existoval jen jeden svět a pacienti ji naprosto nezajímají, ale kvůli dealerovi by se přetrhla vedví, takže zase dlouho čekáte.
Má poslední zkušenost byla vrcholem všeho a to mě doslova donutilo, abych od ní odešel. Já jako její pacient a jako její zákazník (tak to přeci ve dnešní době je) jsem se od paní doktorky dověděl, že ona je ten člověk, který nade mnou má tu moc rozhodovat o mém zdraví. Bylo mi paní doktorkou oznámeno, že ona je ten, kdo rozhoduje o tom co, kdy, jak a kde se bude se mnou dít (tedy léčit). Zřejmě si absolutně neuvědomuje, že o svém zdraví si rozhoduji v první řadě já sám a ona je tu pro mě a nikoli naopak. Tak jsem se tedy už opravdu naštval a oznámil jí, že s ní končím, protože tento přístup doktora k pacientovi vážně nemám zapotřebí.
Paní doktorka je v mých očích velmi neochotná, chová se povýšeně až arogantně a je ješitná. Není schopná vyslyšet přání a potřeby pacienta. Jako pacient nevnímám, že ji jde o mé zdraví za to ale vidím, že sleduje pouze a jenom své cíle a pacient je pouze jakousi cestou, po které k tomu cíli kráčí. Nesnese, když jí pacient oponuje, když má svůj názor a nebojí se ho vyslovit.

arogantní, nepříjemná, nesnese doporučení jiných lékařů a ani je nerespektuje, všechno zná nejlépe jen ona, pacient je spíše zajatec její ješitnosti, pracovní doba ( ordinační doba ) je nevyhovující, sama chodí neustále pozdě, za poslední léta je v čekárně pacientů méně a přesto tam pacient čeká několik hodin - to je u této doktorky běžná praxe, nikde jinde jsem se s tak nepříjemným člověkem nesetkal a paní doktorka by se měla nad sebou zamyslet a nebo se léčit, možná by bylo lepší ukončit činnost, ale to nechám na pí.doktorce, jinak já osobně už tam nechodím a divím se, že jsem tam byl tolik let. MÁ RADA NA ZÁVĚR = JSOU MNOHEM LEPŠÍ DOKTOŘI NEŽ JE MUDr. Ivana Morávková