Zobrazit lékaře

Poskytujeme péče v oborů: gynekologie, praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, psychologie a stomatologie. Více

Poliklinika Modrá Hvězda

Velmi dobrá psycholožka.Vřele doporučuji

• Štěpán Jan

Lidový Léčitel, MUDr.

• P

sice mi nepomohl ale ani nic nekazil jako to umí normální doktoři, Možná jsem k němu měl chodit déle ale nemám na tuto léčbu finanční prostředky protože toto nehradí zdravotní pojišťovna. Dělá i akupunkturu a další alternativní medicínu homeopatika atd.

• Jan Straka

Internista, Praktický Lékař,

• R

Velmi vzdělaný a moudrý lékař se znalostmi moderních řešení. Umí vyléčit, pokud berete na zřetel jeho rady a doporučení. Čeká se u něho, neboť k němu chodí spoustu lidí.

• S

Ja k panu doktorovi chodim jiz radu let-31 a nemohu si v nejmensim stezovat.Je pravda,ze se u neho ceka dele,ze si rad udela pauzu na koureni a kafco,ale milerada mu to odpustim,protoze je to Pan doktor,zamerne pisu s velkym P,protoze lepsiho doktora neznam.A ze jsem jich navstivila nekolik.Vse vysvetli,pomuze i radou,je i ortoped,takze clovek nemusi k nekam jinam.Je s nim i legrace,coz se bezne nestava u jinych doktoru.A ten clovek,ktery pise,ze mu doporucili, aby od neho odesel,je jen urcite nastrcena figurka,ani se radeji nepodepise,coz o necem svedci.Proste je to jen jedna spatna recenze,cloveka,ktery ho chce jen poskodit.Takze techto 5 hvezdicek,ktere tu jsou na hodnoceni nestaci.Je stoprocentne vyborny,ne velmi dobry.Eva K.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Marta Melmuková

Pediatr,

• M

bydlime tu od ledna 2013 v Mlade Boleslavy a presli jsme k pani doktorce melmukove a musim tedy rict ze nas prijala ochotne :) mam 4 deti a je velice prijemna hned dela vysetreni co je potreba . Ja si ji nemuzu vynachvalit :) Dokonce kdykoliv ji napisu mimo ordinacni dobu je ochotna i prijet domu nebo poradit co mam delat to zas take kazdy neudela :) jen chvalim

• D

Přidávám se k hodnocení paní Petry H.
      opravdu za vše, co chcete navíc si paní doktorka nechá pěkně zaplatit. Od přihlášek do MŠ, po letní tábory, omluvenky do školy.
      Neustále se jí střídají sestřičky, takže nikdy nevíme, koho zase potkáme příště.
      čekárna je plná cizinců (slováci, poláci, vietnamci a romové - snad půlka města)
      V ordinaci neuvěřitelný nepořádek v papírech - nic nemá své místo (kromě karet pacientů) všude samé letáky, které automaticky dostáváte i když přijdete kvůli úplně něčemu jinému. (čistota v pořádku)
      Bohužel pokud s jednou nemocí chodíte častěji, automaticky dostáváte antibiotika a to klidně i 6x za rok i když nejsou potřeba, jen ať zase za měsíc nepřidete znovu.
      Vše je v pořádku, pokud jste běžně nemocní. Pokud chodíte často s "banalitami" jako je rýma a kašel či nachlazení, brzy jí to přestane bavit a dítě léčit a jen doporučuje letáky na imunitu.
      To se bohužel nám vymstilo a po návštěvě, kdy konstatovala nachlazení, dcera dostala do dvou hodin vysoké horečky a skončila na JIP v nemocnici. To, když se paní doktorka dozvěděla, osobně přijela i do nemocnice. Od té doby je opatrnější.
      KLadně hodnotím její pracovní dobu, vyšetření z krve přímo v ordinaci, je-li třeba a dobu, kterou tam strávíte (dlouho) i kterou tam tráví paní doktorka - je tam skoro pořád i do pozdních hodin po své pracovní době.
      Hlídá si Vaše návštevy, řádná očkování, vše v čas. Telefonická komunikace i na mobilu mimo pracovní dobu.
      Dle našeho názoru je toho na ní jen moc.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Ivana Morávková

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• P

K paní doktorce Morávkové chodím již přes 10 let,už když ordinovala ve Škodovce,nyní na Modré hvězdě a jsem s ní velmi spokojen. Je velmi příjemná,milá a snaží se každénu co nejlépe vyhovět. Jsem též spokojen i s její zdravotním sestrou p. Svobodovou, též velmi příjemná a milá. Také mi velmi vyhovuje,když potřebuji navštívit svou doktorku p. Morávkovou,stačí se podívat na internetové stránky,které stále aktualizuje a hned vím,že ordinuje a to od kolika hodin do kolika,případně mohu kdykoli zavolat.
      Pacient P.

• S

Každý jsme jiní a proto i přístup a poznání tohoto lékaře může mít odchylky.Na mě zapůsobyla velice negativně svým dominantním jednáním, až v nadsázce ve své samolibosti já jsem doktor a nerespektuji ani doporučení odborných lékařů.Její experimentování si může hraničit s ublížením na zdraví pacienta.To nemluvě o přísaze pomáhat člověku si hodně protiřečí.Objektívně se může dostat,až za rámec zákona,při poškození nedbalostí na zdraví pacienta,neboť nikdo nejsme sami.Hodně souhlasím s názory lidí,kteří sem uveřejnili,svůj negativní názor,že tato by neměla léčit lidi.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Markéta Omáčková

Zubař, MUDr.

• L

mám ji strašně rád ale raději k ní nemusím vždy mi pomohla jako doktorka panexelians super bohužel budu se muset opět objednat

• A

skvělá lekařka která dělá dobře svou praci

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Iveta Králová

Zubař, MUDr.

• dnes jsem opet navstivil p.doktorku a musm jen chvalit bezvadna zena i lekarka diky moc p. doktorko...

• Z

Paní doktorka Králová je milá, šikovná, všechno Vám podrobně vysvětlí, chodíme k ní celá rodina, můžu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Miroslava Pekařová

Praktický Lékař, MUDr.

• Rysová M. .....Úplnou náhodou jsem narazila na tyto hodnocení. Chodím k paní doktorce fakt už hodně dlouho, začala jsem ještě když byla v Jaselské. S negativními názory se bohudík neztotožňuji, já mám jen dobré zkušenosti. Nikdy jsem nebyla odmítnuta,natož odbytá. Vždy jsem svůj problém mohla řešit s důvěrou a když bylo nutné,byla jsem doporučená k odborníkům. Já jsem prostě spokojená a ač ne často,ale vždy paní doktorku ráda vidim, sestřičku nevyjimaje...

• L

Když jsem k paní dr. Pekařové nastoupila, byla jsem moc ráda, že mám takovou veselou a hovornou paní doktorku! Po předchozích zkušenostech jsem k ní chodila fakt ráda. Když jsem k ní chodila s prkotinama, tak bylo vše ok..žádný problém ale zhruba před třičtvrtě rokem jsem začala mít nějaké zdravotní potíže, které mě omezovaly v životě..nevolnosti, motání hlavy, závratě...neschopnost vstát z postele...podotýkám, že mám 2 malé děti! pani dr. udělala nějaká vyšetření..vše v pořádku ale když jsem k ní přišla asi potřetí, že je to čim dál horší..tak začala být velice nepříjemná, mluvila semnou jako bych si něco vymýšlela :((( Musím říct, že jsem tenkrát byla dost špatná z toho stavu a ona semnou mluvila dost ošklivě. Skončila jsem v nemocnici...bylo to na Vánoce..takže o nějakém Štědrém dni nemohla být ani řeč..bylo mi neskutečně zle..ležela jsem na neurologii. I po návratu z nemocnice mi bylo pořád špatně, tak jsem ho poslala k pani dr. manžela aby jí řekl co a jak a že bych potřebovala nějaká další vyšetření protože je to pořád špatné :( Absolutně nepříjemná, neochotná sestra ho hned sjela, že co si dovoluje na ně ťukat..jen na ni koukal, řekl ,co potřebuje a ona zavřela..za chvíli vyšla a dr. na manžela hulákala z ordinace, že ať laskavě manželka nejřív donese propouštěcí zprávu z nemocnice, že už tady dávno měla bejt..a poslala ho pryč! manžel jen po zabouchnutí dvěří dodal " to bych tady z toho blil" a i někteří lidé v čekárně mu dali za pravdu :(( Tak jsem se k paní dr. druhý den dobelhala s motolicí..točil se semnou celej svět a byla odhodlaná vzít si svojí kartu a už se tam nikdy neukázat. Paní doktorka si mě zavolala do ordinace a už ve dveřích na mě začala celá rudá ječet..bylo mi zle. Vůbec jsem neměla sílu se tam s ní hádat..vzala jsem si kartu a nezapomenu na její posl. slova: víte co? radši už běžte..jsem vlastně ráda!
      Po těchto slovech jsem se utvrdila v tom, že tohle neni člověk na pravém místě..
      Prožívala jsem nejtěžší období a ona se ke mně chovala jak ke kusu hadru..
      Omlouvám se za slohovou práci ale nezdálo se mi fér tuto dr. tady jen vychvalovat protože vím i od ostaních, že od ní z určitých důvodů odešli.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře

• Jaroslav Sochůrek

Gynekolog, MUDr.

• D

Bohužel veliké zklamání. Pan doktor mě poslal v 5tt na přerušení těhotenství z důvodu zamlkleho tehotenstvi dle jen z utz.
      Nedalo mi to a přešla sem k jinému dr. A čekáme zdravé miminko které se správně vyvyji.

• K

Pan doktor.Sice je milej na mě ale doufám že bude to v pořádku ale doufam že co bude pondelí.Nebude to vazní nejsem snim spokojena.Když mi u mě jako u pacientky nepoznal přesnou.Diagnozu migoza v pochvě.V tomhe směru spravněj jako gynegolog rozesnat takovihle diagnozy u žen.Jsem byla osetřena 7.6. v Liberci řekl abys jsem dolečila na kožním ambulanci!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (60) na lékaře