Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme péče v oborů: gynekologie, praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, psychologie a stomatologie. Více

Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Jaroslav Sochůrek Jiný

Chodila jsem k p. Dr. roky, stěžovala si na bolest v podbřišku vždy řekl že nic nevidí že je vše jak má. Když jsem začala s antikoncepcí a později přestala, rozčiloval se že co hodlám dělat jestli chci otěhotnět. Když jsem mu řekla že chce skusit bazální metodu tak byl nemilí. Přešla jsem k jiné gynekoložce a zjistila že mám dělohu položenou dozadu což může způsobovat výše uvedené bolesti fakt který měl p. Dr. zjistit při ultrazvukovém vyšetření či prohmatem. A to nemluvím o dvou hodinových čekání v čekárně při normálním objednání na určitou hodinu.

Lékař: MUDr. Jaroslav Sochůrek Jiný

Dobrý den k MUDr. Scohůrkovi chodím přes 20 let je velmi sympatický a milý lékař. Nikdy jsem s ním neměla problémy vždy byl velice vstřícný poradil opravdu můžu ho jenom pochválit. Vždy měl velice milé symptatické sestřičky vždy mě vyhověly nebyl problém. Jsem onkologická pacientka chodím pravidleně každý rok na prohlídky. Letos jsem byla zase na prohlídce a vše bylo v pořádku. Ale poslední dobou jsem měla problémy myslela jsem, že jsou urologického původu, ale pan doktor z urologie mě poslal na gynekologii. K mé velké smůle MUDr. Sochůrek má novou sestřička které jsem zrovna nepadla do oka. Chtěla jsem se objednat, ale ona mě odmítla objednat, že už jsem tam letos byla a vše bylo v pořádku a poradila mi mastičku. Bohužel mastička nepomohla zavolala jsem ta podruhé a sestřička byla opět velice nepříjemná. Tak mi to přišlo líto a musela jsem se objednat k jinému lékaře, kde jsem byla velice nespokojená s léčbou tady sice sestřička byla mocv hodná. ale pan doktor apatický nic ho moc nezajímalo hlavně, že mi nabízel abych si koupila léky které bohužel já užívat nemohu. A v tomto byl MUDr. Sochůrek právě moc dobrý lékař nikdy by mě nenabídl lék který mi uškodí. Moc ráda bych se k MUDr. Sochůrkovi vrátila, ale největší problém bude jeho sestřička. A ani nevím jestli mě ještě vezme zpátky byla bych mu moc vděčná.

Lékař: Marta Melmuková Jiný

Paní Melmuková je v naší rodině lékařem už velmi mnoho let a s její péčí jsem byla natolik spokojená, že jsem k ní objednala i svého syna. Na přístupu paní doktorky si nejvíce cením toho, že svou prací doslova žije, když ví že mohou nastat potíže dá na sebe i soukromý kontakt aby byla vždy k dispozici. Léčba paní doktorky byla vždy pečlivá a přesně mířená. Nenechává nic náhodě a raději vyšetří 4x aby byla jistota že je vše v pořádku.
    Jen je škoda, že se na spoustu podrobností ohledně léčby, nebo nemocí musí člověk dotázat, jelikož paní doktorka není zrovna výřečný typ. Nicméně její péče je nesrovnatelná s ostatními.

Lékař: MUDr. Miroslava Pekařová Jiný

Paní doktorka je velice náladova, takže když má dobrou náladu vše je naprosto v poradku… pravda je ze pokud mate jednou za rok chřipku či podobnou věc tak tu jednu návštěvu neřešíte… ovšem když mate dlouhodobě problém tak už vas ty její nálady přestanou bavit. Nepřijde mi normalni aby položila telefon uprostřed vaši věty, praskla vám dveřmi před nosem a když si dovolite po třech hodinách odejít jelikož proste musíte tak to vám hned vola co si to vůbec dovolujete odejít a začne na vas opět rvat! A to nemluvím o vydání lístku na peníze atd…. Ještě ze už jsem pryč!

Lékař: MUDr. Jaroslav Sochůrek Jiný

Doporucuji. Vzdy se snazi prijit na pricinu snazi se ji vyresit. Komunikaced dobra empaticka dukladna

Lékař: Marta Melmuková Jiný

Paní doktorka je velmi milá, empatická a pečlivá. Pošle pacienty na odborná vyšetření a nepodceňuje situace.