Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme péče v oborů: gynekologie, praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, psychologie a stomatologie. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Modrá Hvězda

Jiráskova 1320

293 01 , Mladá Boleslav , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme péče v oborů: gynekologie, praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, psychologie a stomatologie.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  A
  Lékař: Marta Melmuková Jiný

  Paní Melmuková je v naší rodině lékařem už velmi mnoho let a s její péčí jsem byla natolik spokojená, že jsem k ní objednala i svého syna. Na přístupu paní doktorky si nejvíce cením toho, že svou prací doslova žije, když ví že mohou nastat potíže dá na sebe i soukromý kontakt aby byla vždy k dispozici. Léčba paní doktorky byla vždy pečlivá a přesně mířená. Nenechává nic náhodě a raději vyšetří 4x aby byla jistota že je vše v pořádku.
  Jen je škoda, že se na spoustu podrobností ohledně léčby, nebo nemocí musí člověk dotázat, jelikož paní doktorka není zrovna výřečný typ. Nicméně její péče je nesrovnatelná s ostatními.


  Lékař: MUDr. Miroslava Pekařová Jiný

  Paní doktorka je velice náladova, takže když má dobrou náladu vše je naprosto v poradku… pravda je ze pokud mate jednou za rok chřipku či podobnou věc tak tu jednu návštěvu neřešíte… ovšem když mate dlouhodobě problém tak už vas ty její nálady přestanou bavit. Nepřijde mi normalni aby položila telefon uprostřed vaši věty, praskla vám dveřmi před nosem a když si dovolite po třech hodinách odejít jelikož proste musíte tak to vám hned vola co si to vůbec dovolujete odejít a začne na vas opět rvat! A to nemluvím o vydání lístku na peníze atd…. Ještě ze už jsem pryč!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Jaroslav Sochůrek Jiný

  Doporucuji. Vzdy se snazi prijit na pricinu snazi se ji vyresit. Komunikaced dobra empaticka dukladna


  L
  Lékař: Marta Melmuková Jiný

  Paní doktorka je velmi milá, empatická a pečlivá. Pošle pacienty na odborná vyšetření a nepodceňuje situace.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu