Zobrazit lékaře

Poskytujeme péče v oborů: gynekologie, praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, psychologie a stomatologie. Více

Poliklinika Modrá Hvězda

Velmi dobrá psycholožka.Vřele doporučuji

• Štěpán Jan

Lidový Léčitel, MUDr.

• P

sice mi nepomohl ale ani nic nekazil jako to umí normální doktoři, Možná jsem k němu měl chodit déle ale nemám na tuto léčbu finanční prostředky protože toto nehradí zdravotní pojišťovna. Dělá i akupunkturu a další alternativní medicínu homeopatika atd.

• Jan Straka

Internista, Praktický Lékař,

• R

Velmi vzdělaný a moudrý lékař se znalostmi moderních řešení. Umí vyléčit, pokud berete na zřetel jeho rady a doporučení. Čeká se u něho, neboť k němu chodí spoustu lidí.

• S

Ja k panu doktorovi chodim jiz radu let-31 a nemohu si v nejmensim stezovat.Je pravda,ze se u neho ceka dele,ze si rad udela pauzu na koureni a kafco,ale milerada mu to odpustim,protoze je to Pan doktor,zamerne pisu s velkym P,protoze lepsiho doktora neznam.A ze jsem jich navstivila nekolik.Vse vysvetli,pomuze i radou,je i ortoped,takze clovek nemusi k nekam jinam.Je s nim i legrace,coz se bezne nestava u jinych doktoru.A ten clovek,ktery pise,ze mu doporucili, aby od neho odesel,je jen urcite nastrcena figurka,ani se radeji nepodepise,coz o necem svedci.Proste je to jen jedna spatna recenze,cloveka,ktery ho chce jen poskodit.Takze techto 5 hvezdicek,ktere tu jsou na hodnoceni nestaci.Je stoprocentne vyborny,ne velmi dobry.Eva K.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Ivana Morávková

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• P

K paní doktorce Morávkové chodím již přes 10 let,už když ordinovala ve Škodovce,nyní na Modré hvězdě a jsem s ní velmi spokojen. Je velmi příjemná,milá a snaží se každénu co nejlépe vyhovět. Jsem též spokojen i s její zdravotním sestrou p. Svobodovou, též velmi příjemná a milá. Také mi velmi vyhovuje,když potřebuji navštívit svou doktorku p. Morávkovou,stačí se podívat na internetové stránky,které stále aktualizuje a hned vím,že ordinuje a to od kolika hodin do kolika,případně mohu kdykoli zavolat.
      Pacient P.

• S

Každý jsme jiní a proto i přístup a poznání tohoto lékaře může mít odchylky.Na mě zapůsobyla velice negativně svým dominantním jednáním, až v nadsázce ve své samolibosti já jsem doktor a nerespektuji ani doporučení odborných lékařů.Její experimentování si může hraničit s ublížením na zdraví pacienta.To nemluvě o přísaze pomáhat člověku si hodně protiřečí.Objektívně se může dostat,až za rámec zákona,při poškození nedbalostí na zdraví pacienta,neboť nikdo nejsme sami.Hodně souhlasím s názory lidí,kteří sem uveřejnili,svůj negativní názor,že tato by neměla léčit lidi.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Markéta Omáčková

Zubař, MUDr.

• L

mám ji strašně rád ale raději k ní nemusím vždy mi pomohla jako doktorka panexelians super bohužel budu se muset opět objednat

• A

skvělá lekařka která dělá dobře svou praci

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Iveta Králová

Zubař, MUDr.

• dnes jsem opet navstivil p.doktorku a musm jen chvalit bezvadna zena i lekarka diky moc p. doktorko...

• Z

Paní doktorka Králová je milá, šikovná, všechno Vám podrobně vysvětlí, chodíme k ní celá rodina, můžu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Miroslava Pekařová

Praktický Lékař, MUDr.

• Rysová M. .....Úplnou náhodou jsem narazila na tyto hodnocení. Chodím k paní doktorce fakt už hodně dlouho, začala jsem ještě když byla v Jaselské. S negativními názory se bohudík neztotožňuji, já mám jen dobré zkušenosti. Nikdy jsem nebyla odmítnuta,natož odbytá. Vždy jsem svůj problém mohla řešit s důvěrou a když bylo nutné,byla jsem doporučená k odborníkům. Já jsem prostě spokojená a ač ne často,ale vždy paní doktorku ráda vidim, sestřičku nevyjimaje...

• L

Když jsem k paní dr. Pekařové nastoupila, byla jsem moc ráda, že mám takovou veselou a hovornou paní doktorku! Po předchozích zkušenostech jsem k ní chodila fakt ráda. Když jsem k ní chodila s prkotinama, tak bylo vše ok..žádný problém ale zhruba před třičtvrtě rokem jsem začala mít nějaké zdravotní potíže, které mě omezovaly v životě..nevolnosti, motání hlavy, závratě...neschopnost vstát z postele...podotýkám, že mám 2 malé děti! pani dr. udělala nějaká vyšetření..vše v pořádku ale když jsem k ní přišla asi potřetí, že je to čim dál horší..tak začala být velice nepříjemná, mluvila semnou jako bych si něco vymýšlela :((( Musím říct, že jsem tenkrát byla dost špatná z toho stavu a ona semnou mluvila dost ošklivě. Skončila jsem v nemocnici...bylo to na Vánoce..takže o nějakém Štědrém dni nemohla být ani řeč..bylo mi neskutečně zle..ležela jsem na neurologii. I po návratu z nemocnice mi bylo pořád špatně, tak jsem ho poslala k pani dr. manžela aby jí řekl co a jak a že bych potřebovala nějaká další vyšetření protože je to pořád špatné :( Absolutně nepříjemná, neochotná sestra ho hned sjela, že co si dovoluje na ně ťukat..jen na ni koukal, řekl ,co potřebuje a ona zavřela..za chvíli vyšla a dr. na manžela hulákala z ordinace, že ať laskavě manželka nejřív donese propouštěcí zprávu z nemocnice, že už tady dávno měla bejt..a poslala ho pryč! manžel jen po zabouchnutí dvěří dodal " to bych tady z toho blil" a i někteří lidé v čekárně mu dali za pravdu :(( Tak jsem se k paní dr. druhý den dobelhala s motolicí..točil se semnou celej svět a byla odhodlaná vzít si svojí kartu a už se tam nikdy neukázat. Paní doktorka si mě zavolala do ordinace a už ve dveřích na mě začala celá rudá ječet..bylo mi zle. Vůbec jsem neměla sílu se tam s ní hádat..vzala jsem si kartu a nezapomenu na její posl. slova: víte co? radši už běžte..jsem vlastně ráda!
      Po těchto slovech jsem se utvrdila v tom, že tohle neni člověk na pravém místě..
      Prožívala jsem nejtěžší období a ona se ke mně chovala jak ke kusu hadru..
      Omlouvám se za slohovou práci ale nezdálo se mi fér tuto dr. tady jen vychvalovat protože vím i od ostaních, že od ní z určitých důvodů odešli.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře

• Jaroslav Sochůrek

Gynekolog, MUDr.

• D

Bohužel veliké zklamání. Pan doktor mě poslal v 5tt na přerušení těhotenství z důvodu zamlkleho tehotenstvi dle jen z utz.
      Nedalo mi to a přešla sem k jinému dr. A čekáme zdravé miminko které se správně vyvyji.

• K

Pan doktor.Sice je milej na mě ale doufám že bude to v pořádku ale doufam že co bude pondelí.Nebude to vazní nejsem snim spokojena.Když mi u mě jako u pacientky nepoznal přesnou.Diagnozu migoza v pochvě.V tomhe směru spravněj jako gynegolog rozesnat takovihle diagnozy u žen.Jsem byla osetřena 7.6. v Liberci řekl abys jsem dolečila na kožním ambulanci!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (60) na lékaře

• Marta Melmuková

Pediatr,

Umístění: Poliklinika Modrá HvězdaSlužby: Jiný

Paní doktorka je velmi milá, empatická a pečlivá. Pošle pacienty na odborná vyšetření a nepodceňuje situace.

• M

bydlime tu od ledna 2013 v Mlade Boleslavy a presli jsme k pani doktorce melmukove a musim tedy rict ze nas prijala ochotne :) mam 4 deti a je velice prijemna hned dela vysetreni co je potreba . Ja si ji nemuzu vynachvalit :) Dokonce kdykoliv ji napisu mimo ordinacni dobu je ochotna i prijet domu nebo poradit co mam delat to zas take kazdy neudela :) jen chvalim

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře