Interga, s. r. o.
Kosmická 537, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Paní doktorka je milá a sympatická dáma s velmi lidským přístupem, takže i tak nepříjemná vyšetření, jako jsou gastroskopie a kolonoskopie se u ní dají bez problémů vydržet. Zrovna tak milá, hodná a šikovná je i její sestřička. Sama jsem u paní doktorky absolvovala 4x gastroskopii, můj muž 1x kolonoskopii a oba jsme byli za úžasný přístup paní doktorky i její sestřičky vděční. Vyšetření byla provedena velmi šetrně a rychle, bez nejmenších následků, žádná bolest. Je pravda, že paní doktorka se snaží pacienta uklidnit spíše slovy, než aby do něho "napouštěla" uklidňující prostředky, to ale nepovažuji za negativum. Naopak - dobré, uklidňující slovo funguje často lépe, než chemie, navíc je člověk tím pádem hned po vyšetření plně použitelný, může odjet sám autem, a to třeba rovnou do práce. Myslím, že chemie se do nás za život dostane tolik, že pokud to není nezbytně nutné, je dobré se jí vyhnout. Pokud jde o paní na recepci, je poněkud zmatenější, ale to mě nikdy nijak nevykolejilo - prostě s ní vyřídím to nejnutnější a dál si jí nevšímám. Paní doktorka ale bohužel odchází do důchodu a pro případná příští vyšetření si budeme muset hledat jiného gastroenterologa...

Dobrý den.
Chodím k paní doktorce Líbalové na kolonoskopii pravidelně z preventivních důvodů.
Samotný zákrok je pochopitelně eklhaft už ze své podstaty, ale na přístup paní doktorky a sestřičky si nemůžu stěžovat. V mých očích jsou to obě milé dámy a ve své specializaci jistě profesionálky. Jejich přístup je citlivý, každý svůj pohyb předem oznámí a v případě mých dotazů vše vysvětlí.Anestezie mi nabídnuta nebyla, ani teď ani předtím, ale ani jsem ji nevyžadoval. Pouze jsem se zeptal, zda ta možnost existuje. Bylo mi odpovězeno, že možnost tu je, ale je prý lepší, když v tomto případě pacient spolupracuje. Což chápu. Zákrok se dá , alespoň já to tak vnímám, vydržet bez slziček. A to měřím 194cm a střívek mám požehnaně. Lhal bych, kdybych říkal, že to vůbec nebolí, ale není to horší, než bolest při zaražených pr...ch.
Když už na toto hnusné vyšetření musíte, pak nelze jinak, než Mudr. Líbalovou doporučit.
Paní na recepci jsem nedal příliš prostoru pro prezentaci svých nálad, prostě jsem si vyslechl datum a čas vyšetření a po vyšetření zase datum a čas vyzvednutí výsledků. Takže nedokážu posoudit, zda je milá, či nikoliv.

D. Goldberg

A kdyby bylo možná udělit záporné body, udělala bych to. Špatný přístup, paní doktorka není zlá, ale zaspala dobu. Zato její sestra to je opravdu zlá paní, které mi je líto. At tu praci nedela, nenavidi pacienty. Navic toto vyšetření dnes již nikdo nemusí podstupovat bez analgosedace nebo anestezie. Já jsem byla nepoučena, zákrok byl neskutečně bolestivý, nepříjemný. Prostředí nehumánní, žádná převlékárna, sprcha, lehátko bez hygienické podložky.. hned metr za dveřmi ordinace, hrůza. Během vyšetření vám za zadkem chodí další personál. Naprosto ponižující zkušenost, žádné podání vysvětlení a zlá sestra. A závěr, bylo to k ničemu, kolonoskop se podařilo dostat jen do malé části střeva, o čemž mě nikdo nepoučil a zjistila jsem to až ze zprávy. Našla jsem si jiné pracoviště, profesionální a zítra jdu na druhé kolo v anestezii. Udělejte si pořádně průzkum a najděte profesionální pracoviště, sem nechoďte, taková zkušenost může slabého člověka zbytečně zlomit.

Nechápu, jaktože má paní doktorka tak špatné hodnocení. Dnes jsem u ní byla na kolonoskopii, chovala se ke me mě mile, usmívala se, když mě něco bolelo, počkala a snažila se mě uklidnit. Sestřičku bych hodnotila tak nějak neutrálně a sestra na recepci mi přišla taky celkem v pohodě...

S Dr. Libalovou namam problem.Prijde mi v pohode.Ale sestra ci co to je na recepci to je tragedie.Tak nerudnou a neprijemnou babu jen pohledat.

Naprosto strašná ordinace. Člověk je objednán na 13:00 na řadu přijde ve tři. Doktorka Vám absolutně nic nevysvětlí a to i u poměrně vážné chronické choroby, jen předepíše nějaké léky (mimochodem zbytečně předražené, když existují levnější se stejnou látkou). Když jsem ukázal zprávu z vyšetření v nemocnici na Vinohradech, kam jsem přestoupil, nevěřili vlastním očím, jaké tam používají směšné anestetikum. Nakonec "nářky" lidí prostupujicí celou čekárnu mluví za vše. Celková chladnost přerůstajicí u sesteter i paní doktory v aroganci prostředí také nepřidá.

Fakt hrůza už jdu jinam

Personál této ordinace je děsný a paní doktorka na mě byla velmi hrubá. Nedávají žádné uklidňující ani znecitlivující prostředky, a to ani na požádání. Přišlo mi to jak ve zlém snu, na konci sjem se tam i rozbrečela, na což reagovala MUDr. Líbalová jen pohrdlivým úsměvem. Už nikdy!

Jana B.

Paní doktorka má zajisté velmi náročnou práci, velké množství pacientů, dlouhé roky praxe. Měla by změnit svůj personál, sestru na recepci i v ordinaci. Opravdu tato trojka působí stresujícím a nepříjemným dojmem.
Problémy trávení často souvisí s psychikou a věřím, že spoustě pacientů se může přitížit jen vstupem do čekárny. Ze strany paní doktorky by to chtělo lepší komunikaci. Po každé návstěvě vytiskne sice celý chorobopis a předá ho pacientovi, ale působí to, jak kdyby doufala, že s ním půjde někam jinam a jí ubyde práce.

Přes stále se opakující akutní problémy v průběhu posledních 5 ti let mi nebyla schopna určit diagnozu a předepsat účinný lék.
Po jediném vyšetření a návštěvě interny v Thomayerově nemocnici jsem se dočkala diagonozy i léků, které okamžitě pomohly. Nikdy nepochopím, proč totéž neudělala MUDr. Líbalová.