Adresy (2)

Vojenská nemocnice Brno
Zábrdovická 18, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Jsem dlouholetá pacientka dr.Kubátové, navštěvovala jsem ji ještě v kožní ambulanci Vojenské nemocnice. Mám dobré zkušenosti s její léčbou, diagnostikou znamének a také s různými kožními zákroky. Paní doktorka je velmi pečlivá, zručná a zkušená, všechno se pod jejíma rukama pěkně zahojí. Má i příjemnou sestřičku. Mohu jen doporučit.

N
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá doktorka s přijemným přístupem a lidskostí. Sestřička taky velice příjemná. V akutní situaci mě vzala hned. Velmi doporučuji.

A
Umístění: jiné místo Jiný

V žádném případě nedoporučuji tuto lékařku. Šla jsem k ní s problémy s pletí a paní doktorka se mi celou dobu snažila vnutit antikoncepci, i přesto, že jsem opakovala, že plánuji v brzké době rodinu. Odpověď lékařky byla, že je to škoda. Nakonec mi ještě předepsala gel, který se nesmí užívat v těhotenství ani v době jeho plánování. Doporučuji vyhnout se obloukem. To, že jsem přišla na řadu o třičtvrtě hodiny později už byla jen třešnička na dortu. Vyhněte se obloukem, naprosto neprofesionální přístup a ztráta času.

MUDr. Ivana Kubátová

Zdravím anonyma (ikdyž je na zvážení, zda vůbec reagovat). Neumím si představit, že bych Vám skutečně řekla všechno to, co uvádíte a celé vyšetření proběhlo v takto negativní atmosféře. I přesto děkuji za názor a přeji hodně kuráže ke zveřejnění jména a mnoho štěstí při volbě nového dermatologa.
Dr. Kubátová


D
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Problém, který mě trápil už tak dlouho. Věděla okamžitě i manželovi pomohla. Rozhodně k paní doktorce budu chodit dál a už hledat nebudu. Moc příjemná paní doktorka i sestřička a to běžně nebývá.


S
Ověřený profil

Bohužel jedna návštěva, jeden telefonát a nikdy více. Nevhodná medikace (problémy s akné a periorální dermatitis, předepsán lék, který uvádí, že se nesmí používat při ani jednom z těchto problémů, také předepsán lék, který jsem již bez úspěchu užívala v minulosti, vedlo pouze ke zhoršení), velice nelidské jednání a nepříjemný přístup, problémy vůbec se do ordinace dovolat. Doktorům tohoto typu se vyhýbám obloukem.


V
Ověřený profil

Ve všech ohledech, které mohu jako pacient posoudit, perfektní. Příjemný přístup k pacientovi, pečlivost, dochvilnost, pozitivní motivace pacienta,... a hlavně byla její léčba, po několika letech mých návštěv u jiných odborníků, konečně účinná. Takže si myslím že je i velice kvalitním odborníkem. Víc než doporučuji.


B
Ověřený profil

Velice milá paní doktorka, přemýšlivá, pečlivá. Řešily jsme spolu boreliózu, měla jsem pocit, že jsem ve velice dobrých a pečlivých rukách, senzační přístup k pacientovi a podávání informací.


J
Ověřený profil

Paní doktorka má zlaté ruce. Všechny výkony, které jsem u ní podstoupila v rámci estetické dermatologie jsou vždycky s vynikajícím výsledkem, vše krásně zhojeno. Jizvu na obličeji po znaménku bych musela hledat lupou, není skoro vidět. Ke všemu je paní doktorka milá a vstřícná, člověk k ní jde vždycky rád a bez stresu.


A
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojená, chodím k ní už několik let. Je vždycky milá, vstřícná, ochotná, s širokými znalostmi a praktickými zkušenostmi ve svém oboru.
Alice D.


K
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vstřícná, příjemná, vysvětlení problému v lidské řeči. 100% doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti