Bělení zubů • 7 000 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Airflow- odstranění pigmentací z kávy, čaje, cigaret a červeného vína • 900 Kč

Bělení zubů • 7 000 Kč

Běžný termín +5 Více

Dentální hygiena 30 min. (naddásňové odstranění zubního kamenene + depurace) - u těch, kteří chodí na DH pravidelně každé 3-4 měsíce • 750 Kč

Dentální hygiena 60 min. (naddásňové odstranění zubního kamene + airflow + instruktaž) • 1 300 Kč

Dentální hygiena u dětí • Od 400 Kč

50 Kč

2 000 Kč

900 Kč

Ivadent- Mgr. Ivana Kožušková

Vše co potřebujete se o mně dozvíte na www.ikdental.cz. Budu se na Vás moc těšit :-)

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Má první návštěva dentální hygieny, takže nemám možnost srovnání, ale odešla jsem spokojená. Paní Kožušková vše vysvětlí, je příjemná, bolesti není třeba se bát. Zvuky těch přístrojů nejsou úplně příjemné, ale na samotném odstraňování kamene a pískování není nic hrozného. Dostala jsem i tipy, jak si čistit zuby. Věřím, že když se o ne budu starat podle návodu, dlouho mi vydrží. Určitě doporučuji jak paní hygienistku, tak dentální hygienu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, přijemné vystupování i komunikace. Z mé strany naprostá spokojenost :) Doporučuji..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní Kožuškové poprvé a odešla jsem velmi spokojená, takže se budu pravidelně vracet. Zuby mi vyčistila velmi pečlivě (lépe než moje předchozí hygienistka), odpověděla mi na všechny moje otázky, vše vysvětlila a navíc mi byla blízká i svou osobností a milým přístupem. Děkuji a budu doporučovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kožušková byla rozhodně správná volba, všechny pozitivní komentáře mohu pouze potvrdit. Na dentální hygienu jsem šla přesně v čas, na který jsem byla objednána, paní hygienistka je opravdu milá, pečlivá, vše podrobně vysvětlí a člověk má pocit, že to s ním myslí vážně dobře :-). Těším se na další návštěvu!

Mgr. Ivana Kožušková

Dekuji pani Malinovska. Opravdu to se svyma klientama myslim vazne dobre :)

Navsteva pani Kozuskove predcila moje ocekavani. Osetreni nebylo bolestive, kazdy krok byl podrobne popsan. Dale mi pani Kozuskova vysvetlila jak o zuby lepe pecovat a doporucila dalsi lecbu. Prostredi je moderni, ciste a prijemne. Pani Kozuskovou mohu s klidnym svedomim doporucit vsem!

Dekuji pani Katerino.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Minuly tyzden som absolvovala zubnu hygienu s Ivanou Kozuskovou. Z ordinacie som odchadzala spokojna a stale spokojna som. Bola velmi mila,precizna,vysvetlovala priebeh,co sa bude diat,pekne a kludne prostredie.. Urcite sa znovu objednam a doporucujem.

Mgr. Ivana Kožušková

Dakujem. Budem sa na vas tesit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Včera jsem podstoupil první návštěvu a jsem velmi spokojen, profesionální přístup a pečlivost... a ani to nebolelo :) Určitě všem doporučuji.

Mgr. Ivana Kožušková

Dekuji. Jsem moc rada,ze to probehlo dle vasich predstav :)

Včera jsem u paní Kožuškové byl poprvé a mohu všem jedině doporučit. Takto si představuji profesionálku na svém místě, která své práci perfektně rozumí. Jsou lidé, kteří Vás svojí přítomností vysávají a jsou lidé, kteří Vás svojí přítomnosti příjemně naladí, zlepší náladu...Paní Kožušková patří samozřejmě do druhé kategorie, protože ta pozitivní energie, která je všude kolem ní, je prostě neskutečná. Z ordinace jsem odcházel s usměvem na tváři a vydrželo mi to na celý den. Ještě jednou moc děkuji a už teď se těším na další návštěvu.

Mgr. Ivana Kožušková

Dekuji. Jsem moc rada, ze jste byl spokojen. Budu se tesit na vasi dalsi navstevu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Precizně provedená práce; profesionální přístup; hezké, čisté a moderní prostředí... Kdyby se zdravotní střediska vyvíjela podle předlohy, jako je zde, byl bych maximálně spokojený. Doporučuji.

Mgr. Ivana Kožušková

Moc dekuji za prijemne hodnoceni. Budu se tesit na dalsi vasi navstevu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem na pískování a jsem velice spokojená. Velmi pečlivá, milá a jemná. Mohu jen vřele doporučit.

Mgr. Ivana Kožušková

Dekuji pani Novotna, jsem rada, ze jste byla spokojena.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Otázka k tématu bělení zubů

Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji

Dobrý den,cena ordinacniho bělení je 5000,-.Soucasti je očistení zubu,ktere se budou belit.Ale ideálni je absolvovat dentalni hygienu alespon 3 dny pred belenim. Dôležité tedy je mit zdravou dasen,bez zanetu. Pro dalsi informace se prosim podivejte na me webové stránky. Preji Hezky den.