Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Dělnická 24a/1485, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil

Úžásná paní doktorka. Když jsem přecházela od dětského lékaře, měla plno a další pacienty nepřijímala, ale díky tomu, že je to tak trochu naše rodinná lékařka, mě vzala, což si myslím je správný přístup, díky tomu má pak větší přehled o celkové rodinné anamnéze. Jak už tady bylo zmíněno, její přístup je úžasný, mezi lékaři skoro až jedinečný. Zajímá se o člověka, běžně u ní jeden člověk stráví v ordinaci třeba 20minut, jelikož se opravdu zajímá a vyptává se a není ji zatěžko udělat všechna nezbytná i méně potřebná vyšetření. Kvůli oblíbenosti paní doktorky je sice čekací doba celkem dlouhá, na druhou stranu není problém se objednat na určitou hodinu, na kterou vás paní doktorka opravdu vezme. Musím také pochválit paní sestřičku, jejíž přístup je taktéž úžasný.

R
Ověřený profil

Vynikající lékařka, která je navíc velmi empatická. Nepodceňuje pacientův stav a provede veškerá možná vyšetření. K paní doktorce chodím od svých osmnácti let a neměnila bych!!! Vřele všem doporučuji.

S
Ověřený profil

Paní doktorka je výtečná lékařka a velmi příjemná žena .


M

Neskutečně správná a pečlivá paní doktorka. Nikdy nepodcení situaci, oproti jiným lékářům smekám na péčí a přístupem! Děkuji!


K
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,je svědomitá,naschlouchavá a má zájem pomoci svým pacientům Nepovyšuje se a pokud se někomu nelíbí že musí dlouho čekat v čekárně,tak je to tím,že paní doktorka nezanedbává své pacienty a má zájem o zdraví svých pacientů,svoji práci dělá z láskou což dnes málo kdo.Pokud se může někomu zdát,že se chove nějak špatně což určitě né,tak paní doktorka je člověk tak jako my všichni nejen s radostmi ale také starostmi a bolestmi.


F
Ověřený profil

Vzdělání pro hodnocení lékařů memám ale jako člověk a pacient, jen chválím a doporučuji. Když slyším od svých známých jaký přístup k nim mají jejich lékaři, tak se mi zdá , že jsem v lékařském NEBI. Někdy mám pocit, že péče které se mi dostává, jsem necítil ani u dětského lékaře. JEN TAK DÁLE.


N
Ověřený profil

Tak nějak si představuji praktického lékaře. Nepotřebuji jej často, ale když jsem potřeboval, byl jsem nadmíru spokojený.
V čekárně se čeká dlouho... Proč asi? Praktický lékař mající prázdnou čekárnu je přinejmenším k zamyšlení. A když do ordinace vstupují pacienti v minutových intervalech, taky to svědčí o práci lékaře.
Musím bohužel od paní doktorky odejít, tak jen doufám, že na novém působišti najdu aspoň z poloviny tak dobrého "obvoďáka".


Ověřený profil

Velmi svědomitá, má úctu k pacientům, nic nenechá náhodě, vše dotáhne do konce.


Ověřený profil

Svědomitá, zodpovědná a ještě navíc příjemná lékařka. Není co dodat.


M
Ověřený profil

Velmi trpělivá, velmi pozorná, velmi empatická, velmi pečlivá, velmi důsledná...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu