Praktický lékař pro dospělé
Dělnická 24a/1485, Havířov

Úžásná paní doktorka. Když jsem přecházela od dětského lékaře, měla plno a další pacienty nepřijímala, ale díky tomu, že je to tak trochu naše rodinná lékařka, mě vzala, což si myslím je správný přístup, díky tomu má pak větší přehled o celkové rodinné anamnéze. Jak už tady bylo zmíněno, její přístup je úžasný, mezi lékaři skoro až jedinečný. Zajímá se o člověka, běžně u ní jeden člověk stráví v ordinaci třeba 20minut, jelikož se opravdu zajímá a vyptává se a není ji zatěžko udělat všechna nezbytná i méně potřebná vyšetření. Kvůli oblíbenosti paní doktorky je sice čekací doba celkem dlouhá, na druhou stranu není problém se objednat na určitou hodinu, na kterou vás paní doktorka opravdu vezme. Musím také pochválit paní sestřičku, jejíž přístup je taktéž úžasný.

Vynikající lékařka, která je navíc velmi empatická. Nepodceňuje pacientův stav a provede veškerá možná vyšetření. K paní doktorce chodím od svých osmnácti let a neměnila bych!!! Vřele všem doporučuji.

Paní doktorka je výtečná lékařka a velmi příjemná žena .

Neskutečně správná a pečlivá paní doktorka. Nikdy nepodcení situaci, oproti jiným lékářům smekám na péčí a přístupem! Děkuji!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,je svědomitá,naschlouchavá a má zájem pomoci svým pacientům Nepovyšuje se a pokud se někomu nelíbí že musí dlouho čekat v čekárně,tak je to tím,že paní doktorka nezanedbává své pacienty a má zájem o zdraví svých pacientů,svoji práci dělá z láskou což dnes málo kdo.Pokud se může někomu zdát,že se chove nějak špatně což určitě né,tak paní doktorka je člověk tak jako my všichni nejen s radostmi ale také starostmi a bolestmi.

Vzdělání pro hodnocení lékařů memám ale jako člověk a pacient, jen chválím a doporučuji. Když slyším od svých známých jaký přístup k nim mají jejich lékaři, tak se mi zdá , že jsem v lékařském NEBI. Někdy mám pocit, že péče které se mi dostává, jsem necítil ani u dětského lékaře. JEN TAK DÁLE.

Tak nějak si představuji praktického lékaře. Nepotřebuji jej často, ale když jsem potřeboval, byl jsem nadmíru spokojený.
V čekárně se čeká dlouho... Proč asi? Praktický lékař mající prázdnou čekárnu je přinejmenším k zamyšlení. A když do ordinace vstupují pacienti v minutových intervalech, taky to svědčí o práci lékaře.
Musím bohužel od paní doktorky odejít, tak jen doufám, že na novém působišti najdu aspoň z poloviny tak dobrého "obvoďáka".

Velmi svědomitá, má úctu k pacientům, nic nenechá náhodě, vše dotáhne do konce.

Svědomitá, zodpovědná a ještě navíc příjemná lékařka. Není co dodat.

Velmi trpělivá, velmi pozorná, velmi empatická, velmi pečlivá, velmi důsledná...