Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Údolní 16, Brno
Ambulance psychiatra pro dosp. a děti

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Velmi mi pomohla děkuji ji!

Ověřeny pacient

velmi otresna doktorka a velmi otresny zazitek, sdeluje informace o me osobe jinym pacientum, stejne tak me povidala o ostatnich, kdyby jen problemy, vylozene je pomlouvala, co jsem se doslechla od jine pacientky, s kterou jsem se zacla pratelit, je i vydirala, mela nehezke komentare k memu priteli a sexu s nim, hypnoza jaksi nefungovala a divim se, ze jeste stale ordinuje!

Ověřeny pacient

Je to výborná lékařka s lidským přístupem. Dovedla se mnou překonat téměř nepřekonatelné. Je z ní cítit obrovská životní zkušenost, s jakou přistupuje k pacientům. Velmi jí děkuji.
Jaroslav Janeček

velmi dobra lekařka

Skvělá lékařka s lidským přístupem.

E

Paní doktorka Greplová dokáže jako jedna z mála psychiatrů pomoci v těžké životní situaci - a to nejen medikamenty a výbornou hypnózou, ale také lidským přístupem.

Ověřeny pacient

S paní doktorkou Greplovou jsem bohužel nebyla spokojená. Nasadila mi léky kterými mě předávkovala tak, že na to do konce života nezapomenu. Až jsem byla schopná komunikovat, tak jsem jí volala a ona se ještě divila. Od té doby jsem tam už nešla i přesto, že znovu mluvit o minulosti s někým jiným, někým cizím je víc než těžké.

S

VELMI VSTRICNA A LASKAVA

V

Srdečné díky patří paní MUDr. Greplové za její velmi lidský přístup, ochotu naslouchat při složitých životních situacích. Mám velké problémy tolerovat léky při léčbě. Měla se mnou trpělivost. Její psychoterapie jsou opravdu pohlazením po duši. Ještě jednou vřelé díky.

K

Paní doktorka Greplová patří odborně i lidsky do skupiny lékařů, jakých je u nás bohužel zatím pořád málo. Nejsem už nejmladší, s lékaři mám poměrně bohaté zkušenosti, takže si troufám tvrdit, že můj názor je zcela objektivní.
Eva Kožoušková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti