Údolní 16, Brno
Ambulance psychiatra pro dosp. a děti

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Velmi mi pomohla děkuji ji!

velmi otresna doktorka a velmi otresny zazitek, sdeluje informace o me osobe jinym pacientum, stejne tak me povidala o ostatnich, kdyby jen problemy, vylozene je pomlouvala, co jsem se doslechla od jine pacientky, s kterou jsem se zacla pratelit, je i vydirala, mela nehezke komentare k memu priteli a sexu s nim, hypnoza jaksi nefungovala a divim se, ze jeste stale ordinuje!

Je to výborná lékařka s lidským přístupem. Dovedla se mnou překonat téměř nepřekonatelné. Je z ní cítit obrovská životní zkušenost, s jakou přistupuje k pacientům. Velmi jí děkuji.
Jaroslav Janeček

velmi dobra lekařka

Skvělá lékařka s lidským přístupem.

Paní doktorka Greplová dokáže jako jedna z mála psychiatrů pomoci v těžké životní situaci - a to nejen medikamenty a výbornou hypnózou, ale také lidským přístupem.

S paní doktorkou Greplovou jsem bohužel nebyla spokojená. Nasadila mi léky kterými mě předávkovala tak, že na to do konce života nezapomenu. Až jsem byla schopná komunikovat, tak jsem jí volala a ona se ještě divila. Od té doby jsem tam už nešla i přesto, že znovu mluvit o minulosti s někým jiným, někým cizím je víc než těžké.

Otřesná doktorka na první pohled je o velmi milou doktorku,ale velmi často jsem seděl v čekárně déle jak 30 min. Léky od ní neseděly a po tom co jsem jí to oznámil nedělala nic a řekla mi, že je jí taky ať si nestěžuji. Ne jednou nás vzala do ordinace dva a podobně. Jediné co umí, tak sdělovat informace o zdravotním stavu a soukromí cizím osobám. je to jedna z mích nejhorších zkušeností v životě.

VELMI VSTRICNA A LASKAVA

Srdečné díky patří paní MUDr. Greplové za její velmi lidský přístup, ochotu naslouchat při složitých životních situacích. Mám velké problémy tolerovat léky při léčbě. Měla se mnou trpělivost. Její psychoterapie jsou opravdu pohlazením po duši. Ještě jednou vřelé díky.