Praktická lékařka
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Bez problémů. Celkem vlídný přístup. Nemám si na co stěžovat.

vřele doporučuji.Nováková

Paní doktorku dobře znám, je zkušená a pečlivá. péřísnost na zdravé nemocné musí být. Myslím, že to bude hlavní příčina negativního hodnocení. Více takových lékařů.

Paní doktorka je milá a ochotná občas i k neznámému pacientovi... Avšak co mi vadí nejvíc je, že zapomněla některé znalosti, které se neučí jen na medicíně, ale už i na gymnáziu.

Paní doktorka je zkušená lékařka, velmi pragmatická, dovede povzbudit i asertivním způsobem navést k dobrému rozhodnutí pacienta.

Myslím,z frekvence vpisů,že zájem o tuto stránku mají pouze lidé se zájmem plivat špínu,dokonce z horizontu několika let.Takže jít k dušezpytci,pomůže více.Jinak gratuluji provozovateli stránek k bulvárnímu počinu.Paní doktorku doporučuji.Vstřícná,ochotna,odborný přístup.

K paní doktorce chodí celá naše rodina už nejméně 8 let a jsme všichni velmi spokojeni. Paní doktorka je ochotná a velmi zkušená a její diagnósy naši zdravotních potíží vždy zásadně přispěly k jejich odstranění.

po 5 dnech hnisave anginy a teplotach 4o sem prisla na kontrolu sedimentaci krve urcila podle jayka rekla,,vyplaznete jazyk,,podivala se mi na nej z dalky 3metry a rekla,,sedimentaci mate dobrou to je videt,, bohuzel kdyz sem si ji sama udelala protoze v praci me bylo hrozne mela sem 1oo za 1hod.za 25let v pracovnim procesu jsem byla 4 na PN ale na tuto svoji prvni PN 5dni s anginou nikdy nezapomenu.mozna to musela z rozkazu strany tak udelat nemel tenkrat kdo by sel na smenu presto to povazuju za odporne bezohledne jednani a nikdo me jiz nepresvedci ze by snad teto MUdr slo o zdravi lidi.svoji praci s klidem odflakla.vim ze velmi u ni take zalezi co jste zac.pokud mate titul nejlepe MUdr pak je to uplne o necem jinem.je mi za to odporna.

pani doktorka Fridrichova, je zkusena,ochotna a vysla mi vstric