MUDr.

Ivan Peška verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M

Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný nesouhlas. Měl jsem štěstí, že své problémy mohu řešit právě s ním.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Michaela Klabusayová
    Michaela Klabusayová
    Údolní 18, Brno
    Paní doktorka je velký profík, jde tak říkajíc s dobou. Na vzniklé problémy reaguje rychle. Nemám s ní problém.… Více

Ivana Greplová
    Ivana Greplová
    Údolní 16, Brno
    Velmi mi pomohla děkuji ji! Více

Hana Lemanová
    Hana Lemanová
    Hlavní 83, Brno
    Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku...… Více

Dagmar Ledečová
    Dagmar Ledečová
    Žerotínovo nám. 4/6, Brno
    Můj 11 letý syn prošel tvrdou školní šikanou. S velkou pomocí paní doktorky MUDr. Ledečové se nám podařilo "přežít"… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• K panu doktorovi jsem se dostala po špatných zkušenostech s jiným lékařem v době,kdy mi bylo opravdu ouvej a měla jsem myšlenky na sebevraždu.Nejen,že mě vůbec vzal pod svá křídla,ale měl pro mě i brzký termín a jsem s tímto ČLOVÍČKEM s velkým srdcem opravdu moc spokojena.Nejen ,že dokáže pochopit moje problémy,ale na vše mi odpoví a dává popřípadě příklady druhých,takže tím získám pocit,že v tom nejsem sama.Vždy mi vyjde vstříc,nevadí mu,když ho obtěžuji v krizových situacích na mobilu a musím říct,že kdybych ho neměla tak už tu asi dávno nejsem.ˇSkoda,že takových lidí s takovým přístupem není víc.M.G.

• B

Pan doktor je fantastický. Měli jsme zkušenosti s jinou paní doktorkou, ale pan doktor je pro ti ní absolutně perfektní. Velmi odborný, citlivý, vnímavý lékař. Nestaví se nad vás, jako lékař, ale jako vaše opora. Člověk k němu může být absolutně otevřený. Pacient se na něj může opravdu spolehnout. Měl by být vzorem pro ostatní lékaře. Léčí moji maminku a ta pod jeho přístupem velmi rozkvetla.

• Názor přidán dne 23.05.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• M

Pan doktor mi velmi pomohl a mohu jej tedy jen vřele doporučit. Pokud bych měla i v budoucnu nějaký podobný problém, opět se obrátím pouze na něj. Není to doktor, ke kterému si půjdete odsedět nějaký daný čas s nevalným výsledkem. Opravdu své práci rozumí a pomůže Vám ne jen proto, že je to prostě jen jeho práce. Je to člověk na pravém místě s velkou empatií a velmi rozsáhlou odbornou znalostí.

• S

Pana doktora jsem považovala za empatického a dobrého lékaře, když jsem se však ocitla v hluboké krizi, velmi tvrdě mě odmítl. Projevil neochotu také proto, že nemám smlouvu s jeho pojišťovnami. Jsem také lékař, ale nikdy bych člověka kvůli penězům neodmítla. Kdyby mě našel v bezvědomí na ulici, také by mě ignoroval? Je mi líto, že mě zklamal. Peníze za pomoc jsem mu nabídla.

• R

Pan doktor je výjmečná osobnost, má kvalitní profesionální přístup a co je hlavní výborný psychoterapeut, který velmi přesně umí dávkovat léky s maximálním efektem. Léčí lidi a vrací je zpět do života. Velmi si ho vážím.
      Má odvahu.

• Je výborný!!!Jeden z mála lidí na správném místě.Příjemný,inteligentní-velmi mi pomohl.

• Pan doktor Peška 100 % odborník a hlavně velmi kvalitní človP

• Pan doktor,je doktor s velkým "D",po 7 letech mi stanovil přesnou diagnózu,i když mi sdělil,že je prakticky nevyléčitelná,pomáhá mi najít cestu.K žádnému jinému bych už nikdy nešla a věřím,že mi pomůže. Dana