MUDr.

Ivan Peška verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M

Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný nesouhlas. Měl jsem štěstí, že své problémy mohu řešit právě s ním.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Michaela Klabusayová
    Michaela Klabusayová
    Údolní 18, Brno
    Paní doktorka je velký profík, jde tak říkajíc s dobou. Na vzniklé problémy reaguje rychle. Nemám s ní problém.… Více

Ivana Greplová
    Ivana Greplová
    Údolní 16, Brno
    Velmi mi pomohla děkuji ji! Více

Hana Lemanová
    Hana Lemanová
    Hlavní 83, Brno
    Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku...… Více

Dagmar Ledečová
    Dagmar Ledečová
    Žerotínovo nám. 4/6, Brno
    Můj 11 letý syn prošel tvrdou školní šikanou. S velkou pomocí paní doktorky MUDr. Ledečové se nám podařilo "přežít"… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• K panu doktorovi jsem se dostala po špatných zkušenostech s jiným lékařem v době,kdy mi bylo opravdu ouvej a měla jsem myšlenky na sebevraždu.Nejen,že mě vůbec vzal pod svá křídla,ale měl pro mě i brzký termín a jsem s tímto ČLOVÍČKEM s velkým srdcem opravdu moc spokojena.Nejen ,že dokáže pochopit moje problémy,ale na vše mi odpoví a dává popřípadě příklady druhých,takže tím získám pocit,že v tom nejsem sama.Vždy mi vyjde vstříc,nevadí mu,když ho obtěžuji v krizových situacích na mobilu a musím říct,že kdybych ho neměla tak už tu asi dávno nejsem.ˇSkoda,že takových lidí s takovým přístupem není víc.M.G.

• B

Pan doktor je fantastický. Měli jsme zkušenosti s jinou paní doktorkou, ale pan doktor je pro ti ní absolutně perfektní. Velmi odborný, citlivý, vnímavý lékař. Nestaví se nad vás, jako lékař, ale jako vaše opora. Člověk k němu může být absolutně otevřený. Pacient se na něj může opravdu spolehnout. Měl by být vzorem pro ostatní lékaře. Léčí moji maminku a ta pod jeho přístupem velmi rozkvetla.

• M

Pan doktor mi velmi pomohl a mohu jej tedy jen vřele doporučit. Pokud bych měla i v budoucnu nějaký podobný problém, opět se obrátím pouze na něj. Není to doktor, ke kterému si půjdete odsedět nějaký daný čas s nevalným výsledkem. Opravdu své práci rozumí a pomůže Vám ne jen proto, že je to prostě jen jeho práce. Je to člověk na pravém místě s velkou empatií a velmi rozsáhlou odbornou znalostí.

• S

Pana doktora jsem považovala za empatického a dobrého lékaře, když jsem se však ocitla v hluboké krizi, velmi tvrdě mě odmítl. Projevil neochotu také proto, že nemám smlouvu s jeho pojišťovnami. Jsem také lékař, ale nikdy bych člověka kvůli penězům neodmítla. Kdyby mě našel v bezvědomí na ulici, také by mě ignoroval? Je mi líto, že mě zklamal. Peníze za pomoc jsem mu nabídla.

• R

Pan doktor je výjmečná osobnost, má kvalitní profesionální přístup a co je hlavní výborný psychoterapeut, který velmi přesně umí dávkovat léky s maximálním efektem. Léčí lidi a vrací je zpět do života. Velmi si ho vážím.
      Má odvahu.

• Je výborný!!!Jeden z mála lidí na správném místě.Příjemný,inteligentní-velmi mi pomohl.

• Pan doktor Peška 100 % odborník a hlavně velmi kvalitní človP

• Pan doktor,je doktor s velkým "D",po 7 letech mi stanovil přesnou diagnózu,i když mi sdělil,že je prakticky nevyléčitelná,pomáhá mi najít cestu.K žádnému jinému bych už nikdy nešla a věřím,že mi pomůže. Dana

• Jsem ráda,že jsem pana doktora mohla poznat, je nejlepší psychiatr se kterým jsem se dosud setkala. Má velmi milý a lidský přístup,a k pacientům se chová s úctou- přestože to v některých případech jistě není jednoduché.