MUDr.

Ivan Peška verifiedCreated with Sketch.

Psychiatr

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • M

  Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný nesouhlas. Měl jsem štěstí, že své problémy mohu řešit právě s ním.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Michaela Klabusayová
  Michaela Klabusayová
  Psychiatr
  Údolní 18, Brno
  Paní doktorka je velký profík, jde tak říkajíc s dobou. Na vzniklé problémy reaguje rychle. Nemám s ní problém.… Více

  Ivana Greplová
  Ivana Greplová
  Psychiatr
  Údolní 16, Brno
  Velmi mi pomohla děkuji ji! Více

  Hana Lemanová
  Hana Lemanová
  Psychiatr
  Hlavní 83, Brno
  Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku...… Více

  Dagmar Ledečová
  Dagmar Ledečová
  Psychiatr
  Žerotínovo nám. 4/6, Brno
  Můj 11 letý syn prošel tvrdou školní šikanou. S velkou pomocí paní doktorky MUDr. Ledečové se nám podařilo "přežít"… Více

  Kristýna Drozdová
  Kristýna Drozdová
  Psychiatr, Psycholog
  Havlíčkova 34a, Jihlava

  Otázky pacientů

  Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • M

   Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný nesouhlas. Měl jsem štěstí, že své problémy mohu řešit právě s ním.

  • K panu doktorovi jsem se dostala po špatných zkušenostech s jiným lékařem v době,kdy mi bylo opravdu ouvej a měla jsem myšlenky na sebevraždu.Nejen,že mě vůbec vzal pod svá křídla,ale měl pro mě i brzký termín a jsem s tímto ČLOVÍČKEM s velkým srdcem opravdu moc spokojena.Nejen ,že dokáže pochopit moje problémy,ale na vše mi odpoví a dává popřípadě příklady druhých,takže tím získám pocit,že v tom nejsem sama.Vždy mi vyjde vstříc,nevadí mu,když ho obtěžuji v krizových situacích na mobilu a musím říct,že kdybych ho neměla tak už tu asi dávno nejsem.ˇSkoda,že takových lidí s takovým přístupem není víc.M.G.

  • B

   Pan doktor je fantastický. Měli jsme zkušenosti s jinou paní doktorkou, ale pan doktor je pro ti ní absolutně perfektní. Velmi odborný, citlivý, vnímavý lékař. Nestaví se nad vás, jako lékař, ale jako vaše opora. Člověk k němu může být absolutně otevřený. Pacient se na něj může opravdu spolehnout. Měl by být vzorem pro ostatní lékaře. Léčí moji maminku a ta pod jeho přístupem velmi rozkvetla.

  • Názor přidán dne 23.05.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

  • M

   Pan doktor mi velmi pomohl a mohu jej tedy jen vřele doporučit. Pokud bych měla i v budoucnu nějaký podobný problém, opět se obrátím pouze na něj. Není to doktor, ke kterému si půjdete odsedět nějaký daný čas s nevalným výsledkem. Opravdu své práci rozumí a pomůže Vám ne jen proto, že je to prostě jen jeho práce. Je to člověk na pravém místě s velkou empatií a velmi rozsáhlou odbornou znalostí.

  • S

   Pana doktora jsem považovala za empatického a dobrého lékaře, když jsem se však ocitla v hluboké krizi, velmi tvrdě mě odmítl. Projevil neochotu také proto, že nemám smlouvu s jeho pojišťovnami. Jsem také lékař, ale nikdy bych člověka kvůli penězům neodmítla. Kdyby mě našel v bezvědomí na ulici, také by mě ignoroval? Je mi líto, že mě zklamal. Peníze za pomoc jsem mu nabídla.

  • R

   Pan doktor je výjmečná osobnost, má kvalitní profesionální přístup a co je hlavní výborný psychoterapeut, který velmi přesně umí dávkovat léky s maximálním efektem. Léčí lidi a vrací je zpět do života. Velmi si ho vážím.
   Má odvahu.

  • Je výborný!!!Jeden z mála lidí na správném místě.Příjemný,inteligentní-velmi mi pomohl.

  • Pan doktor Peška 100 % odborník a hlavně velmi kvalitní človP

  • Pan doktor,je doktor s velkým "D",po 7 letech mi stanovil přesnou diagnózu,i když mi sdělil,že je prakticky nevyléčitelná,pomáhá mi najít cestu.K žádnému jinému bych už nikdy nešla a věřím,že mi pomůže. Dana