Psychiatrická ambulance
Údolní 393/18, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný nesouhlas. Měl jsem štěstí, že své problémy mohu řešit právě s ním.

K panu doktorovi jsem se dostala po špatných zkušenostech s jiným lékařem v době,kdy mi bylo opravdu ouvej a měla jsem myšlenky na sebevraždu.Nejen,že mě vůbec vzal pod svá křídla,ale měl pro mě i brzký termín a jsem s tímto ČLOVÍČKEM s velkým srdcem opravdu moc spokojena.Nejen ,že dokáže pochopit moje problémy,ale na vše mi odpoví a dává popřípadě příklady druhých,takže tím získám pocit,že v tom nejsem sama.Vždy mi vyjde vstříc,nevadí mu,když ho obtěžuji v krizových situacích na mobilu a musím říct,že kdybych ho neměla tak už tu asi dávno nejsem.ˇSkoda,že takových lidí s takovým přístupem není víc.M.G.

Pan doktor je fantastický. Měli jsme zkušenosti s jinou paní doktorkou, ale pan doktor je pro ti ní absolutně perfektní. Velmi odborný, citlivý, vnímavý lékař. Nestaví se nad vás, jako lékař, ale jako vaše opora. Člověk k němu může být absolutně otevřený. Pacient se na něj může opravdu spolehnout. Měl by být vzorem pro ostatní lékaře. Léčí moji maminku a ta pod jeho přístupem velmi rozkvetla.

Pan doktor mi velmi pomohl a mohu jej tedy jen vřele doporučit. Pokud bych měla i v budoucnu nějaký podobný problém, opět se obrátím pouze na něj. Není to doktor, ke kterému si půjdete odsedět nějaký daný čas s nevalným výsledkem. Opravdu své práci rozumí a pomůže Vám ne jen proto, že je to prostě jen jeho práce. Je to člověk na pravém místě s velkou empatií a velmi rozsáhlou odbornou znalostí.

Pana doktora jsem považovala za empatického a dobrého lékaře, když jsem se však ocitla v hluboké krizi, velmi tvrdě mě odmítl. Projevil neochotu také proto, že nemám smlouvu s jeho pojišťovnami. Jsem také lékař, ale nikdy bych člověka kvůli penězům neodmítla. Kdyby mě našel v bezvědomí na ulici, také by mě ignoroval? Je mi líto, že mě zklamal. Peníze za pomoc jsem mu nabídla.

Pan doktor je výjmečná osobnost, má kvalitní profesionální přístup a co je hlavní výborný psychoterapeut, který velmi přesně umí dávkovat léky s maximálním efektem. Léčí lidi a vrací je zpět do života. Velmi si ho vážím.
Má odvahu.

Je výborný!!!Jeden z mála lidí na správném místě.Příjemný,inteligentní-velmi mi pomohl.

Pan doktor Peška 100 % odborník a hlavně velmi kvalitní človP

Pan doktor,je doktor s velkým "D",po 7 letech mi stanovil přesnou diagnózu,i když mi sdělil,že je prakticky nevyléčitelná,pomáhá mi najít cestu.K žádnému jinému bych už nikdy nešla a věřím,že mi pomůže. Dana

Jsem ráda,že jsem pana doktora mohla poznat, je nejlepší psychiatr se kterým jsem se dosud setkala. Má velmi milý a lidský přístup,a k pacientům se chová s úctou- přestože to v některých případech jistě není jednoduché.